Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Sebarealizácia Teória Gitarova skola Petra Henycha

Gitarova skola Petra Henycha

...akordy, stupnice a iné, rady a tipy či už pre začiatočníkov alebo pokročilých

Poslať 20 Apr 2008, 22:51
spyros inventár
inventár

Chcete najlepšie ceny na klávesy a gitary? Naozaj???
Ak áno, kliknite na nižšie linky a zavolajte na 0903/718279
www.hudobnynastroj.sk
http://hudobnynastroj.sk/5-klavesove-nastroje
http://hudobnynastroj.sk/6-gitara-kytara-guitar

- - - - - - - - - - - -

Caf Marian,

Mas zdatnu "konkurenciu" v gitarovej skole na YouTube od spickoveho ceskeho shredmastera Petra Henycha. Vid http://www.youtube.com/profile_videos?user=PeHa

Inak tu gitaru ovlada teda brutalne. A este k tomu je to Telecaster, takze dalsie body navyse :-D
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 20 Apr 2008, 23:27
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

No pozeral som. je to faine. Ale ja to nevidim ako konkurenciu. Ba naopak som rad ze existuje spriaznena dusa. Ja konkurovat nemozem, ke duz inym tak casom a moznostami. Zivi ma nieco ine a toto co robim, robim vo svojom volnom case na ukor svojho sukromia pre ludi, ktory sa zatulaju na nase forum alebo musicreport a maju zaujem.... :wink:
Dalsia vec bude, ked by som sa pustil do vlastnej stranky "Gitarová univerzita" ale to je beh na dlhe trate a otazka venovania casu (ten je myslim najvzacnejsi) a tiez z tak trochu aj penazi.... :wink:
Za svoje prispevky a pracu (audio/video či obrázky a komentáre) neberiem ziaden honorar, takze je pravda, ze by som mohol svoj volny cas venovat aj prijemnejsiej cinnosti... :?
Za zaver "konkurenciu" v tejto alebo podobnej zalezitosti by som mohol vidiet vtedy, keby som mal financne ambicie z tejto cinnosti. Ale je mozne, že vsetky tieto aktivity časom zosumarizujem a vydam ako Gitarovú univerzitu 4 (gitarové cvičenia a špeciálne techniky), ktovie ci na to zozbieram sily, prostriedky a ci mi vydrzí v tomto dennodennom zhone a starostiach to moj odhodlanie :?:

Poslať 20 Apr 2008, 23:34
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:
No pozeral som. je to faine. Ale ja to nevidim ako konkurenciu. Ba naopak som rad ze existuje spriaznena dusa. Ja konkurovat nemozem, ke duz inym tak casom a moznostami. Zivi ma nieco ine a toto co robim, robim vo svojom volnom case na ukor svojho sukromia pre ludi

Tak on asi tiez z toho nema financny efekt... je fanatik tak ako ty :lol:
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 20 Apr 2008, 23:38
V.I.P.
V.I.P.

spyros píše:
marianguitar píše:
No pozeral som. je to faine. Ale ja to nevidim ako konkurenciu. Ba naopak som rad ze existuje spriaznena dusa. Ja konkurovat nemozem, ke duz inym tak casom a moznostami. Zivi ma nieco ine a toto co robim, robim vo svojom volnom case na ukor svojho sukromia pre ludi

Tak on asi tiez z toho nema financny efekt... je fanatik tak ako ty :lol:

No ale podla tych videi je zjavne, ze mu s vecami pomahaju aj dalsi ludia (sam seba na koncerte natacat nemoze) :lol: a aj v inych co som pozeral je zjavne ze nie je uplne osamoteny v tejto cinnosti. minimalne po stranke audio/video.
Drzim mu palce a urcite sa s casu na cas na tie stranky pozriem, ucime sa cely zivot... :wink:
A co sa tyka mojich aktivit, zatial to skor vidim na to, ze by som mal trochu pribrzdit, ak si chcem udrzat rodinu pokope... :?

Poslať 20 Apr 2008, 23:45
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:
No ale podla tych videi je zjavne, ze mu s vecami pomahaju aj dalsi ludia (sam seba na koncerte natacat nemoze) :lol: a aj v inych co som pozeral je zjavne ze nie je uplne osamoteny v tejto cinnosti. minimalne po stranke audio/video.

Ja som pisal len o tej skole a lickoch, ktore si zjavne nataca sam.

To ze tam pridava aj zaznamy z koncertov (cez svoj login na YouTube), co boli v telke alebo co niekto natocil z davu je druha vec. Hrava so spickami v Cechach (Kollar, Precedens, Cok), takze sa asi objavi aj casto v telke.

Poslať 21 Apr 2008, 07:48
V.I.P.
V.I.P.

No je skratka dobry a ked sa k tomu pripocita aj fakt, ze mu zalezi na vychove a raste mladej gitarovej generacie, tak to je o to hodnotnejsie a vzacnejsie, pretoze to sa tak bezne nevidi, ze by aktivne fungujuci gitarista taketo veci riesil. Ak aj nieco existuje, tak je to vacsinou na komercnej baze... 8)
Inak vcera som nemal az tak casu a poviem pravdu ani energie nejak viac to prevetrat, takze ked pozriem hlbsie, tak napisam viacej... :wink:

Späť na Teória