Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Skupiny-pomenovanie užívateľov fóra ...

Skupiny-pomenovanie užívateľov fóra ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Aby sme sa tu tak trochu rozkastovali podľa počtu príspevkov a hned videli koľko a za čo, navrhujem nasledovné skupiny, či ako to nazvať:
1/ označenie "nováčik" = označenie užívateľa, ktorý ma na fóre od 0 do 100 príspevkov
2/ označenie "okukávač" = označenie užívateľa, ktorý ma na fóre od 100 do 200 príspevkov
3/ označenie "domáci" = označenie užívateľa, ktorý ma na fóre od 200 do 500 príspevkov
4/ označenie "inventár" = označenie užívateľa, ktorý ma na fóre od 500 do 1000 príspevkov
5/ označenie "stály inventár" = označenie užívateľa, ktorý ma na fóre od 1000 do 5000 príspevkov
6/ označenie "dôchodca na fóre" = označenie užívateľa, ktorý ma na fóre od 5000 do nekonečna príspevkov :lol: :lol: :lol:

Prosím zhodnodte, schválte, opravte či spripomienkujte. Za pár dní to potom podľa pripomienok nastavíme na aktuálny stav. :)
Naposledy upravil marianguitar dňa 03 Jún 2007, 13:16, celkovo upravené 1

ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

marianguitar píše:
Aby sme sa tu tak trochu rozkastovali podľa počtu príspevkov a hned videli koľko a za čo, navrhujem nasledovné skupiny, či ako to nazvať:
1/ označenie "nováčik" = označenie užívateľa, ktorý ma na fóre od 0 do 100 príspevkov
2/ označenie "okukávač" = označenie užívateľa, ktorý ma na fóre od 100 do 200 príspevkov
3/ označenie "domáci" = označenie užívateľa, ktorý ma na fóre od 200 do 500 príspevkov
4/ označenie "inventár" = označenie užívateľa, ktorý ma na fóre od 500 do 1000 príspevkov
5/ označenie "stály inventár" = označenie užívateľa, ktorý ma na fóre od 1000 do 5000 príspevkov
6/ označenie "dôchodca na fóre" = označenie užívateľa, ktorý ma na fóre od 5000 do nekonečna príspevkov :lol: :lol: :lol:

Prosím zhodnodte, schválte, opravte či spripomienkujte. Za pár dní to potom podľa pripomienok nastavíme na aktuálny stav. :)

plny suhlas .. :lol:

Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:

Výstižné a originálne, súhlasím. Alebo možná inde na fórach "nováčik" už majú, tak by som to zmenil na "cucák" 8)
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:

Myslím, že je to úplne OK. Možno by som zaviedol takú špecialitku (asi to nemá nikto na iných fórach) a síce, že aj týchto 6 skupín by som rozdelil. Každá s týchto 6 skupín ba mala tri farby ZELENU, MODRU a ČERVENU, pričom zelená by znamenala "zelenáč v danej skupine" MODRA "štandardný účastník" a ČERVENA "skuseny harcovník". Ak by to teda išlo takto v nicku nadstaviť. príklad: nováčik resp. cucák by toto slovo bolo napísané zelenou farbou pri počte príspevkov od 0 do 33, modrou od 34 - 67 a červenou od 67 do 100. A podobne potom aj vo vyšších skupinách. :lol: 8) :)
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

mamut Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

obert píše:
Myslím, že je to úplne OK. Možno by som zaviedol takú špecialitku (asi to nemá nikto na iných fórach) a síce, že aj týchto 6 skupín by som rozdelil. Každá s týchto 6 skupín ba mala tri farby ZELENU, MODRU a ČERVENU, pričom zelená by znamenala "zelenáč v danej skupine" MODRA "štandardný účastník" a ČERVENA "skuseny harcovník". Ak by to teda išlo takto v nicku nadstaviť. príklad: nováčik resp. cucák by toto slovo bolo napísané zelenou farbou pri počte príspevkov od 0 do 33, modrou od 34 - 67 a červenou od 67 do 100. A podobne potom aj vo vyšších skupinách.

mno, ak by to Viktor vedel urobiť, bolo by to take originálne. A časom by všetci vedeli "kde je koho miesto" aj v rámci jednotlivých skupín, fakt originálne. berem to. :shock:
Stagg A-4006, B.C. Rich NJ Classic, Marshall 9001 + Starfield tube power + CRATE boxy.

Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

mamut píše:
mno, ak by to Viktor vedel urobiť, bolo by to take originálne. A časom by všetci vedeli "kde je koho miesto" aj v rámci jednotlivých skupín, fakt originálne. berem to. :shock:

Môže byť aj s tým podtriedením. Ale chlopy Mamut má zatiaľ super najlepší obrázok. Idem urobiť novú tému - anketu. Kto má najlepší obrázok, hurá....
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

sepak Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
Aby sme sa tu tak trochu rozkastovali podľa počtu príspevkov a hned videli koľko a za čo, navrhujem nasledovné skupiny, či ako to nazva?:
1/ označenie "nováčik" = označenie u?ívateľa, ktorý ma na fóre od 0 do 100 príspevkov
2/ označenie "okukávač" = označenie u?ívateľa, ktorý ma na fóre od 100 do 200 príspevkov
3/ označenie "domáci" = označenie u?ívateľa, ktorý ma na fóre od 200 do 500 príspevkov
4/ označenie "inventár" = označenie u?ívateľa, ktorý ma na fóre od 500 do 1000 príspevkov
5/ označenie "stály inventár" = označenie u?ívateľa, ktorý ma na fóre od 1000 do 5000 príspevkov
6/ označenie "dôchodca na fóre" = označenie u?ívateľa, ktorý ma na fóre od 5000 do nekonečna príspevkov :lol: :lol: :lol:

chvaľujem bez dodatkov. :)

Poslať 30 Máj 2007, 08:04
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

mne je to jendo..aj tak mam pod nickom, ze moderator :D
Victor: daj mi tam,ze usmernovac alebo rectifier :lol:
Obrázok

Poslať 30 Máj 2007, 14:57
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

OK, spravime :wink:
neni problem ku kazdemu priradit aj obrazok, podla prispevkov sa mu bude zjavovat postupnost
ja som nasiel na nete noty, je ich tam 5..postupne, podla poctu prispevkov sa vyplnuju a kto ich ma vsetkych 5 plnych tak je vazny sef 8)
styrioci: in a minute :wink:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 30 Máj 2007, 15:28
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

GM_viktor píše:
OK, spravime :wink:
neni problem ku kazdemu priradit aj obrazok, podla prispevkov sa mu bude zjavovat postupnost
ja som nasiel na nete noty, je ich tam 5..postupne, podla poctu prispevkov sa vyplnuju a kto ich ma vsetkych 5 plnych tak je vazny sef 8)
styrioci: in a minute :wink:

alebo by to mohlo byt ciachovane vo wattoch nie? :lol:

Poslať 30 Máj 2007, 16:24
inventár
inventár

takze, uz to tu mame...tie noty...snazte aby sa vam postupne vyfarbovali...dosiahnete to tak ze budete prispievat...ak budete vzdy dobre radit a budete pravidelny clen fora mozete dostat aj specialne hodnotenie a specialny obrazok, ako napr. marianguitar - V.I.P.
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 30 Máj 2007, 16:41
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

GM_viktor píše:
takze, uz to tu mame...tie noty...snazte aby sa vam postupne vyfarbovali...dosiahnete to tak ze budete prispievat...ak budete vzdy dobre radit a budete pravidelny clen fora mozete dostat aj specialne hodnotenie a specialny obrazok, ako napr. marianguitar - V.I.P.

alebo ako ja..usmernovaciu lampu :lol:
Obrázok

Poslať 30 Máj 2007, 16:48
inventár
inventár

styrioci píše:
GM_viktor píše:

tak tak :lol: kazdemu podla jeho gusta a jeho postavenia na fore, ze pan usmernovac :lol:

Poslať 30 Máj 2007, 18:40
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

GM_viktor píše:
styrioci píše:
GM_viktor píše:

tak tak :lol: kazdemu podla jeho gusta a jeho postavenia na fore, ze pan usmernovac :lol:

No tak notičky by už aj boli, ešte tie skupiny a je to! :lol: :lol: :lol: :lol:

Poslať 30 Máj 2007, 20:39
inventár
inventár

aj skupiny uz su, len nikto nema viac ako 50 prispevkov :lol: :lol: :lol:

Ďalší

Späť na Pripomienky