Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Vkladanie obrázkov na fórum ...

Vkladanie obrázkov na fórum ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

Poslať 31 Máj 2007, 15:59
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

Lukas píše:
styrioci píše:
GM_Viktor ma nejake povinnosti. uz druhy den nebol ani na ICQ, ale verim, ze sa to da coskoro doporiadku :wink:

HURÁAAA!!! Chcem nejakú peknú karikatúru, najlep?ie lenina, haha... :lol:

mame tu akurat stalina
Obrázok
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 31 Máj 2007, 16:57
mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

GM_viktor píše:
Lukas píše:
styrioci píše:
GM_Viktor ma nejake povinnosti. uz druhy den nebol ani na ICQ, ale verim, ze sa to da coskoro doporiadku :wink:

HURÁAAA!!! Chcem nejakú peknú karikatúru, najlep?ie lenina, haha... :lol:

mame tu akurat stalina
Obrázok

Výborene, treba ho taam zaradi?. Je to VINTAGE RETRO jako sviňa !!!!!!!!!!!!! :lol:
Girarista rocker

Poslať 01 Jún 2007, 20:46
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Posunul by som problém obrázkov trochu ďalej. :!:
Avatary už máme. teraz treba aby bolo možné sem na toto forum vkladať aj obrázky či prílohy pdf, xls, doc atd, atd... :!:
Ako to bude ADMIN????????,
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 01 Jún 2007, 22:56
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Lukas píše:
Posunul by som problém obrázkov trochu ďalej. :!:
Avatary už máme. teraz treba aby bolo možné sem na toto forum vkladať aj obrázky či prílohy pdf, xls, doc atd, atd... :!:
Ako to bude ADMIN????????,

ja by som bol za to aby sa sem davali ciste len odkazy..s tym ze kazdy kto bude nieco chciet ukazat to upload-ne na net..stranok na to je dost..tu by to asi len zbytocne spomalovalo..to je moj nazor.. :wink:

Poslať 02 Jún 2007, 09:19
obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Mám za to, že niekedy je skutočne potrebné kvôli okamžitej súvislosti textu a obrázku potrebné ho mať hňeď v texte. Však je to treba datovo presne vymedzit. :P
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

Poslať 02 Jún 2007, 12:49
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

prilohy su blbost - obrazky, hudba sa daju uploadnut free...takisto aj na ine data existuje free upload..takze nevidim dovod na "zasieranie" kapacity fora datami, ktore sa daju free uploadnut inde :wink:
Obrázok

Poslať 02 Jún 2007, 13:29
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

styrioci píše:
prilohy su blbost - obrazky, hudba sa daju uploadnut free...takisto aj na ine data existuje free upload..takze nevidim dovod na "zasieranie" kapacity fora datami, ktore sa daju free uploadnut inde :wink:

presne toto si myslim aj ja
bude si sem hocikto uploadovat hocico a stale to tu kontrolovat a premazavat, s tym zabijeme pol zivota...a sme obmedzovany kapacitou...jedine ze spravime stranku zvlast na upload a tam to budete natahovat---ale naco, je val free server kam sa to da uploadnut
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Predchádzajúci

Späť na Pripomienky