Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Vkladanie obrázkov na fórum ...

Vkladanie obrázkov na fórum ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

Poslať 26 Máj 2007, 15:20
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Chcel som sa spýtať ako to je s vkladaním obrázkov na toto forum. Nikde som to tu nevidel, díky. :)
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Poslať 26 Máj 2007, 17:37
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
Jonso píše:
Chcel som sa spýtať ako to je s vkladaním obrázkov na toto forum. Nikde som to tu nevidel, díky. :)

OK súhlas, som tu nový a neviem sa ešte celkom orientovať. Ale ADMIN by mohol dohodiť nejaké obrázky do galerie, nech je to tu pestrejšie. :lol: :lol: :lol:
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 27 Máj 2007, 13:16
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

cico píše:
Jonso píše:

OK súhlas, som tu nový a neviem sa ešte celkom orientovať. Ale ADMIN by mohol dohodiť nejaké obrázky do galerie, nech je to tu pestrejšie. :lol: :lol: :lol:

http://guitarcenter.ic.cz/forum/viewtopic.php?t=2
Naposledy upravil GM_viktor dňa 03 Jún 2007, 17:39, celkovo upravené 1
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 29 Máj 2007, 07:32
mamut Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Jonso píše:
Chcel som sa spýta? ako to je s vkladaním obrázkov na toto forum. Nikde som to tu nevidel, díky. :)

Aj já by som to chcel vedie?. :(
Stagg A-4006, B.C. Rich NJ Classic, Marshall 9001 + Starfield tube power + CRATE boxy.

Poslať 29 Máj 2007, 07:35
sepak Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

GM_viktor píše:
cico píše:
Jonso píše:
Chcel som sa spýta? ako to je s vkladaním obrázkov na toto forum. Nikde som to tu nevidel, díky. :)

OK súhlas, som tu nový a neviem sa e?te celkom orientova?. Ale ADMIN by mohol dohodi? nejaké obrázky do galerie, nech je to tu pestrej?ie. :lol: :lol: :lol:

http://guitarcenter.ic.cz/forum/viewtopic.php?t=2

No ano, ale ja som písal na ten mail aj som poslal obrázok a nič sa nedeje!?! :cry: :oops: Admin tohto fóra, zobuď sa! :lol:

Poslať 29 Máj 2007, 07:38
jarojaros Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

No aj já som poslal mailom avatar a nič sa nedeje, tiež. :?

Poslať 29 Máj 2007, 07:43
mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

jarojaros píše:
No aj já som poslal mailom avatar a nič sa nedeje, tie?. :?

Rovnako som na tom aj já. Chcelo by to tu o?ivi?. Konkurenčné fóra to majú ako samozrejmos?. Admin, hoďdo placu niečo nové do galérie, nech sa o to pobijeme! :D :lol: :lol: :lol: :wink:
Girarista rocker

Poslať 29 Máj 2007, 07:50
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

GM_Viktor ma nejake povinnosti. uz druhy den nebol ani na ICQ, ale verim, ze sa to da coskoro doporiadku :wink:
Obrázok

Poslať 29 Máj 2007, 08:16
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

styrioci píše:
GM_Viktor ma nejake povinnosti. uz druhy den nebol ani na ICQ, ale verim, ze sa to da coskoro doporiadku :wink:

HURÁAAA!!! Chcem nejakú peknú karikatúru, najlepšie lenina, haha... :lol:
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 29 Máj 2007, 08:34
ADMIN

Lukas píše:
HURÁAAA!!! Chcem nejakú peknú karikatúru, najlep?ie lenina, haha... :lol:

budes si musiet pockat na Viktora, posiela sa to jemu na mail a ja na neho nemam pristup.
je to zrejme preto aby sa nezaplnilo miesto na domene zbytocnymi obrazkami kedze ma obmedzenu kapacitu. predpokladam, ze sa to zmeni, ked sa toto forum premiestni na server lidlu a potom uz bude mozne pridavat si avatary podla libosti, kedze by uz s kapacitou nemal byt problem..
ale treba si pockat na jeho "vynadrenie" ja som iba pouhy moderator, aj to iba v jednej sekcii :lol:
Obrázok

Poslať 29 Máj 2007, 09:01
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

styrioci píše:
budes si musiet pockat na Viktora, posiela sa to jemu na mail a ja na neho nemam pristup.
je to zrejme preto aby sa nezaplnilo miesto na domene zbytocnymi obrazkami kedze ma obmedzenu kapacitu. predpokladam, ze sa to zmeni, ked sa toto forum premiestni na server lidlu a potom uz bude mozne pridavat si avatary podla libosti, kedze by uz s kapacitou nemal byt problem..
ale treba si pockat na jeho "vynadrenie" ja som iba pouhy moderator, aj to iba v jednej sekcii :lol:

Najväč3í problém (ako mi teda bolo vysvetlené) je že správca domény a webu Lídl Music má toto všetko v php4. A aj preto je stránka http://www.bazar.lidlmusic.sk na inom servery ako na domácom. A podobný problém je aj s phpBB tohto fóra. Prechodným riešením bude "dočasné preklopenie" fora na stránku Excellent - Prosound = p. Gerhat! 8)
Ale sme v štádiu jednania ako to dostať všetko pod jednu strechu. :lol:

Poslať 29 Máj 2007, 09:04
ADMIN

nj..kompatibilita niekedy dokaze narobit problemy
Obrázok

Poslať 29 Máj 2007, 13:54
mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

styrioci píše:
nj..kompatibilita niekedy dokaze narobit problemy

Veď mi budeme trpezlivý, len už nás to láka, povystrájať si tu! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Girarista rocker

Poslať 29 Máj 2007, 14:49
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 31 Máj 2007, 10:55
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

GM_viktor píše:

Ano už mi to je jesné. Toto je ohľadne avatarov. Ale teraz mám na mylsi situáciu, keď chcem k textu vložiť obrázok. Idem sa pustiť do tém ohľadne single efektových šlapiek a popri popise by som chcel vždy prihodiť aj obrázok daného pedálu. :wink:
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Ďalší

Späť na Pripomienky