Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky PRIPOMIENKY?-NÁVRHY? ...

PRIPOMIENKY?-NÁVRHY? ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

Poslať 27 Feb 2009, 02:30
GiGi608 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

fajn... to neznamena ze nemozme chciet nejaky smajlik naviac na spestrenie fora... :roll:

Poslať 27 Feb 2009, 09:02
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

GiGi608 píše:
fajn... to neznamena ze nemozme chciet nejaky smajlik naviac na spestrenie fora... :roll:

mozete chciet, rad vyhoviem...
Len toto ja urobit neviem, musi to urobit,kto to vie a ma pristpy...
Len dufam, ze si nikto nemysli, ze nove smajle brzdia fungovanie naseho fora... :?
Lebo to je blud .... :roll:

Poslať 27 Feb 2009, 12:47
GiGi608 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

no to dufam aj ja... ja to beriem ako zivotne spestrenie nic viac... :)

Poslať 02 Jún 2010, 00:57
m0noLiTh okukávač
okukávač

nedávno som sa dozvedel o gitarových lekciách v Pieštanoch. Zistil som to, keď som hladal videa gitarovej univerzity na youtube...pozeral som si účet užívateľa Lidlmusic.

Chcem tým povedať to, že by ma táto informácia rozhodne zaujala aj skôr, ale moja chyba, že si nepozerám inzerciu tu...

Mám len taký návrh, možno to nie dobrý nápad, ale skúsim vysvetliť môj umysel:)
Na facebooku sa človek dozvie kadečo, okrem skupín na pobavenie sú tam niekedy aj celkom užitočné...

Keby tam je skupina lidlmusic forum či niečo také a v nej stručne novinky čo tu je nové by to možno mohlo mať celkom užitočnú informačnú hodnotu :idea: :?:
:arrow: napr. o nových videách o gitarách, novinky o gitarovej univerzite a tak...

Poslať 02 Jún 2010, 09:09
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Facebooku sa snazim oblukom vyhybat, pretoze si o tom myslim svoje... :?
Ani nie tak o ludoch na nom ale o umysle toho, kto toto vymyslel /kompletne mapovanie ludi/, ale mozeme sa o niektorych aspoktoch takejto "regulovanej" spoluprace porozpravat, ked si zavolame ohladne tej vyuky, alebo aj skor... :wink:

Poslať 02 Jún 2010, 11:01
m0noLiTh okukávač
okukávač

marianguitar píše:
Facebooku sa snazim oblukom vyhybat, pretoze si o tom myslim svoje... :?
Ani nie tak o ludoch na nom ale o umysle toho, kto toto vymyslel /kompletne mapovanie ludi/, ale mozeme sa o niektorych aspoktoch takejto "regulovanej" spoluprace porozpravat, ked si zavolame ohladne tej vyuky, alebo aj skor... :wink:

jasné môžme :wink:
a to je pravda, tam na facebooku je podľa mňa väčšia pravdepodobnosť, žeby to odbehlo od serioznosti ku kecom oničom...debatám ako sa kto má a tak...

Podľa mňa sa nikdy nedá úplne kontrolovať čo ľudia popíšu do tém či už tu na fóre, alebo aj inde...Chcem tým povedať len to, že by to asi musel niekto sledovať, moderovať či niečo takého, aby to nerobilo zle meno...
Teda odmázavať blbé komentáre, možno občas niekoho vyhodiť z tej skupiny a tak...

ale bol to iba návrh :) tu je tu je to v pohode - kvalitne spravené fórum...,
kto chce si tie informácie nájde aj bez youtube či facebooku a podobne :wink:

Predchádzajúci

Späť na Pripomienky