Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky PROBLÉMY?-SEM S NIMI ...

PROBLÉMY?-SEM S NIMI ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

Poslať 22 Okt 2007, 23:27
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

tato tema bude sluzit na riesenie problemov spojenych s fungovanim fora .. takze ak mate problem s nastavenim alebo nefunkcnostou sem s tym .. spolocnymi silami urcite prideme na nejake riesenie .. :wink:

Poslať 23 Aug 2008, 19:35
berg*er Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

ArEs píše:
tato tema bude sluzit na riesenie problemov spojenych s fungovanim fora .. takze ak mate problem s nastavenim alebo nefunkcnostou sem s tym .. spolocnymi silami urcite prideme na nejake riesenie .. :wink:

Mily pan moderator, sem sa vobec neda dostat ked clovek na chvilku vytiahne paty.
Skusam ale tyzden sa sem dostat.
Ziadny kod(heslo) nezaberal a dostal som 3 ci 4.
Rad by som mal zpat svoje orig heslo.
<^>

be®ger
"Life is tough when you taste good"

. ...The best gets better...

Poslať 23 Aug 2008, 20:13
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

nechapem .. od koho si dostal 3 ci 4 hesla? .. a ako si sa sem teda dostal? ..

Poslať 23 Aug 2008, 22:49
berg*er Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

ArEs píše:
nechapem .. od koho si dostal 3 ci 4 hesla? .. a ako si sa sem teda dostal? ..

Zapisat sa,normalne som klepol meno a heslo,a hovorilo mi ze jedno s tych dvoch je nespravne.To som skusal denne ale zo par dni ze co bude..
No a nezabudol som moje heslo (moja prezyvka), - tiez som potom zadaval ze "zabudli ste heslo?" - tak mi chodili emailom zpravy (heslo-kody) od vas(LIDL)- kody ktore vobec nezaberali. Stale mi to hovorilo,ze jedno s tych dvoch je nespravne..
Chodi to predsa od vas,oznamenie v emaili..
vid;
Dobrý deň berg*er, dostávate tento e-mail preto, že vy (alebo niekto, kto sa za Vás vydáva) požadoval zaslanie nového hesla pre Váš účet na LidlMusic Fórum. Pokiaľ ste toto nepožadoval, potom tento e-mail prosím ignorujte. Pokiaľ tento e-mail znova príde, kontaktujte prosím administrátora fóra.---atd.....

Pokiaľ je všetko v poriadku, môžete sa prihlásiť za použitia nasledujúceho hesla: Heslo: ********
Toto heslo môžete samozrejme kedykoľvek zmeniť vo svojom profile. Ak budete mať s aktiváciou problémy, kontaktujte administrátora fóra. atd.

Posledny pokus zabral.Podla mojho nazoru prepokladam ze ludia sa sem nemozu pre nejaku pricinu dostat po dlhsej dobe a tak to potom nechaju plavat.
Ja som si tiez hovoril ze ak sa tu teda neda viac dostat, tak toho necham plavat 'taky' pretoze nie stale mam cas na vysedavanie a vypisovanie..
Teda pri poslednom prihlaseni som zakvackoval to okienko pre buduce prihlasenie, zrejme som tam kvacku pred tym nemal.
Ale inac nic sa nestalo. :arrow: Takze len tak pre vysvetlenie.
"Life is tough when you taste good"

. ...The best gets better...

Poslať 23 Aug 2008, 22:55
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

pokial mi pamat siaha na fore sa nic nemenilo .. a tvoje heslo nevie nikto .. ani ja ako administrator ..
Naposledy upravil ArEs dňa 23 Aug 2008, 23:04, celkovo upravené 1

Poslať 23 Aug 2008, 22:59
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

pokial bude mat este niekto neviem z akeho dovodu problem nech ma kontaktuje na maili ares@baronblade.com .. som tu skoro stale ..

Poslať 24 Aug 2008, 18:48
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Tiez som to celkom nepochopil. Zopar pripomienok som dostal aj ja ale nie v zmysle, ze sa nemoze prihlasit. Pokial viem, tak prihlasit sa neda len vtedy, ak k prislusnemu menu nepasuje to spravne heslo... :wink:
Mna osobne by mrzel kazdy clovek, ktory by sa nejakym sposobom nemohol dostat na nase forum a chce to. Takze treba pripadne kontaktnut aj mna ale pravda je aj to ze Roman (ArEs) je nielen povolany ale aj veci lepsie na fore ovlada ako ja... :wink:

Späť na Pripomienky