Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Blbnutie fóra pri prihlásení ...

Blbnutie fóra pri prihlásení ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Cawte. Dnes mi blblo forum. Dostal som sa nan az pred obedom. Ked som sa chcel prihlasit, chcelo to jenaku certifikaciu ci co. Zistoval som okolo toho a povedali mi toto:
no uz by to malo fungovat, ale nesmie tam zapinat Zabezpecnie cookie atd, a vobec sak nech to nemeni ked to nevie.... :cry: :( . tak neviem. Vraj tam musel niekto nieco menit. :roll:
Dajte sem vediet ostatni, ci vam to uz ide.

Poslať 19 Okt 2007, 15:47
oaki ADMIN

no v nastaveniach nesmies davat zabezpecnie cookie lebo potom nato musis mat platny ssl certifikat na cookies, ktory nemas. Sme ti to tam nastavili tak uz by to malo fungovat. Inac ako? Uz funguje overovanie proti spamu?

Poslať 19 Okt 2007, 15:51
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

no .. za prvy den fungovania ani jeden .. dnesok nehodnotim ..

Osho Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
Cawte. Dnes mi blblo forum. Dostal som sa nan az pred obedom. Ked som sa chcel prihlasit, chcelo to jenaku certifikaciu ci co. Zistoval som okolo toho a povedali mi toto:
no uz by to malo fungovat, ale nesmie tam zapinat Zabezpecnie cookie atd, a vobec sak nech to nemeni ked to nevie.... :cry: :( . tak neviem. Vraj tam musel niekto nieco menit. :roll:
Dajte sem vediet ostatni, ci vam to uz ide.

uz mi to ide normalne...dakujeme za starostlivost a rychle odstranenie problemu... :D

Poslať 19 Okt 2007, 16:32
spyros inventár
inventár

Vyriesit sa problem da lahko... neviem koho napdlo davat ten SID pre kazdeho usera, to je blbost, tak sa to uz dnes nerobi. Treba to vypnut...

ZLE
http://forum.lidlmusic.sk/posting.php?m ... a10ca312f8

DOBRE
http://forum.lidlmusic.sk/posting.php?mode=reply&t=499

A je jedno, ci je v tom chyba. Koho by stale bavilo sa prihlasovat pre kazdu novu session... inak sa zistilo, ze jedna z najlepsich ochran pred spamom je nenazvat diskusne forum FORUM ani v adrese ani nijak, lebo na to letia jak na med. Dalsie zaujimave techniky su na temu captcha, bud klasicka alebo sofistikovanejsie veci typu "1+2" ako obrazok a treba napisat vysledok alebo "JOZKO" a napisat do odzadu... len pri phpBB pokial viem, toto spameri prekonaju, lebo zapisuju priamo do mysql.
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 19 Okt 2007, 16:49
V.I.P.
V.I.P.

spyros píše:
Vyriesit sa problem da lahko... neviem koho napdlo davat ten SID pre kazdeho usera, to je blbost, tak sa to uz dnes nerobi. Treba to vypnut...
ZLE
http://forum.lidlmusic.sk/posting.php?m ... a10ca312f8
DOBRE
http://forum.lidlmusic.sk/posting.php?mode=reply&t=499
A je jedno, ci je v tom chyba. Koho by stale bavilo sa prihlasovat pre kazdu novu session... inak sa zistilo, ze jedna z najlepsich ochran pred spamom je nenazvat diskusne forum FORUM ani v adrese ani nijak, lebo na to letia jak na med. Dalsie zaujimave techniky su na temu captcha, bud klasicka alebo sofistikovanejsie veci typu "1+2" ako obrazok a treba napisat vysledok alebo "JOZKO" a napisat do odzadu... len pri phpBB pokial viem, toto spameri prekonaju, lebo zapisuju priamo do mysql.

Toto by si mal precitat asi Viktor. lebo z adminov (Ja, Viktor a LP drummer) som ja urcite nic nenadstavoval, lebo to neviem. :oops:

Poslať 19 Okt 2007, 16:53
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

treba kuknut na php.ini ci tam je toto:
php_flag session.use_trans_sid off

alebo pockat do vecera .. kukneme na to ..

Poslať 19 Okt 2007, 20:03
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

hlavne, ze je problem odstraneny :wink:
Obrázok

Poslať 19 Okt 2007, 20:09
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
No kuknut to trebars kuknite, len ked uz to ide, nech sa to zase nerozhasi. Ani mne to doobeda neslo. Az tak po 15hod. sa to rozbehlo. :wink:
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 21 Okt 2007, 01:32
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ja nemam heslo od FTPcka tak to nekuknem...
ale ked je vsetko OKej tak radsej s tym uz nespekulujte :P
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 21 Okt 2007, 09:20
V.I.P.
V.I.P.

GM_viktor píše:
ja nemam heslo od FTPcka tak to nekuknem...
ale ked je vsetko OKej tak radsej s tym uz nespekulujte :P

Viktor, podklady (nove) s pristupom na FTP-cko) ti poslem mailom spolu aj s novym Loginom a heslom aj pre LP Drummera pre novy server. Len by som chcel, aby sme pripadne kroky,ktore ma pravo robit admin predom konzultovali cez temu pre adminov, co zapozil ArEs pred par dnami.
Inak ved mozeme byt v celku spokojni. Vsetky dolezite ukony sme urobili (preklopenie, osetrenie proti spamerom atd....). A bavli sma sa s ArEs-om aj o upgrade tohto phpBB, nakolko to nie je zrovna najnovsia verzia. Roman slubil, ze sa na to s tym svojim znamim pozrie. Bolo by dobre, keby sa verzia tohto phpBB vzdy update-la, ked vyjde nova ostra verzia. ostatne ved vies, ze admin mode to oznamuje toto:
"Vaša inštalácia nie je aktuálna. Aktualizácia pre túto verziu phpBB je dostupná na stránkách http://www.phpbb.com/downloads.php.
Posledná dostupná verzia phpBB je 2.0.22. Používate phpBB 2.0.21."

Poslať 21 Okt 2007, 20:13
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 21 Okt 2007, 20:17
Johaniatko Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Hello admins & Co.

I am not a spammer!
:-)
For those who understand, no explanation is needed.
For those who do not understand, no explanation is possible.

Poslať 21 Okt 2007, 20:36
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

davam za pravdu .. Johaniatko nie je spammer :lol: .. je to chalanisko ktory nam pomohol v tom co podla inych (nas) bolo nemozne .. pre nezasvatenych - v poslednych dnoch boli problemy s vecnym prihlasovanim a aj s prispevkami ktore po precitani neodznacovalo ako precitane .. Johaniatko to dal vsetko do poriadku a tym nam vsetkym velmi zprijemnil a zjednodusil pobyt na nasom fore, zaco mu patri moje velke DAKUJEM ..

Poslať 21 Okt 2007, 20:40
V.I.P.
V.I.P.

Johaniatko píše:
Hello admins & Co.
I am not a spammer! :-)

Mile johaniatko, dovol aby som ti mohol aj ja ako "krsny otec" tohto diskusneho fora velmi podakovat za pracu, ktoru si pre nas urobil. Je zjavne ze sa vyznas v tejto problematike. Budeme radi, ak aj nadalej zachovas priazen a ochranne kridla nasemu foru. Este raz velke diki :!:

Ďalší

Späť na Pripomienky