Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Dôležité upozornenie o preklopení fóra! ...

Dôležité upozornenie o preklopení fóra! ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

Poslať 18 Okt 2007, 19:01
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

len dufam ze to bude skoro .. ale na druhej strane chapem ze ma asi aj inu pracu ..

Poslať 18 Okt 2007, 19:06
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:
ArEs píše:
vrrrrr .. stve ma to stale prihlasovanie .. a pomaly ale isto sa stracam v prispevkoch .. :lol:

No vcera som to poslal oakimu. :?
Tiez som tam volal teraz ale uz mi to nikto nebral. Tak som im poslal mail s odkazom na tuto cast fora, kde o tom pisete. Tak verim ze zareaguju. :wink:

To http swinstvo na konci adresy je "hlupost", nicomu to nepomoze okrem nutnosti sa staleho prihlasovania...
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 18 Okt 2007, 19:15
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 19 Okt 2007, 00:06
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Tak dostal som odpoved na nas dotaz ohladne cookies atd, co sme chceli odstranit, znie takto (citujem cely mail):
Dobry den,
pozerali sme to, ale to nie je problem v nastaveni servera, ale v  nastaveni samotneho phpbb fora. Treba pozriet pre aku domenu su  nastavene cookies a pripadne platnost cookies atd. Vsetky tieto  nastavenia najdete v administracnom paneli fora. Na serveri je  niekolko for a zatial takyto problem nemali.

Koniec citatu....
Takze mame hladat v nastaveniach fora... No v tomto sa ja nevyznám! je tu niekto taky co by s tym pomohol :?:

Poslať 19 Okt 2007, 01:12
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

zajtra sa skusim spojit s tym kamaratom .. neda sa mi neviem preco vojst do administracie ..

Predchádzajúci

Späť na Pripomienky