Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Dôležité upozornenie o preklopení fóra! ...

Dôležité upozornenie o preklopení fóra! ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

:!: Vazeni spolubyvajuci na tomto diskusnom fore! Vcera bolo zahajene zalohovanie a preklapanie diskusneho fora, bazaru, webu atd... Ak vsetko dobre pojde v dnesny den by to malo byt vsetko prehodene na novych FTP-ckach. Z tohoto dovodu sa ospravedlnujeme, ak by sa stalo, ze niekomu vypadol nejaky najaktualnejsi prispevok zo vcera poobedia alebo dneska (pondelok 15.10.2007). Akonahle mi bude oznamene, ze je to hotove, tak dam vediet. A nove hesla dostanu funkcniy admini plus ArEs, nech konecne poriesime tych Spamerov - robotov. :wink: :!:

Poslať 15 Okt 2007, 11:37
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Tak drzim palce a uz aby to bolo :lol: .
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 15 Okt 2007, 20:37
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

neoznacuje mi precitane prispevky ako precitane ale to hadam suvisi s tym preklapanim ..

Poslať 15 Okt 2007, 23:17
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

parada, hotovo...
uz len znicit tych spammerov a je to! :lol:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 16 Okt 2007, 12:01
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

stale mi neda precitane prispevky ako ze som ich precital .. a zakazdym sa musim nanovo prihlasit ..

Poslať 16 Okt 2007, 16:55
tono Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No ano uz je to na novom mieste zda sa. Tak by sa marianguitar a ArEs mohli pustit do tych robotov, uz nech su prec a je pokoj. Inak aj zmenou url adresy by tu automaticky mal chviku byt pokoj ale ako dlho. tu branu treba vybudovat. 8)
Buldozér ženských sŕdc.

Poslať 16 Okt 2007, 16:57
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
Rozumiem tomu tak, ze su uz nove hesla a samostatne na ftp-cko diskusneho fora a bazaru a www stranky. Nasi admini dostanu teda nove pristupove hesla a mozu carovat???
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 16 Okt 2007, 16:59
V.I.P.
V.I.P.

cico píše:
Rozumiem tomu tak, ze su uz nove hesla a samostatne na ftp-cko diskusneho fora a bazaru a www stranky. Nasi admini dostanu teda nove pristupove hesla a mozu carovat???

Ano je to tak. je nove heslo na ftp server samostatne pre toto diskusne forum. Dnes, zajtra jeste upresnime veci a potom zaslem hesla patricnym ludom, ktory tu aktivne dodnes prevadzkuju adminov. Plus ArEs dostane pristup koli tej bariere, co by sa mala vybudovat. 8)

Poslať 16 Okt 2007, 19:12
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

hlasim podobny problem ako ares
Obrázok

Poslať 16 Okt 2007, 19:14
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ja mam tiez ten problem :roll:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 16 Okt 2007, 19:46
V.I.P.
V.I.P.

No ale tento problem nesuvisi s tym preklopenim co sa udialo. Takze neviem preco by to predtym malo ist a teraz nie. Casom (uz som to tu spominal) toto forum presunieme na profesionalne forum, ktore zakupime. 8)

Poslať 17 Okt 2007, 20:21
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

takze ten problem s precitanymi a neoznacenymi prispevkami vraj suvisi s nastavenim servera .. treba sa obratit na poskytovatela aby na serveri povolil cookies ..

Poslať 17 Okt 2007, 21:00
V.I.P.
V.I.P.

ArEs píše:
takze ten problem s precitanymi a neoznacenymi prispevkami vraj suvisi s nastavenim servera .. treba sa obratit na poskytovatela aby na serveri povolil cookies ..

Ok, podstupim tuto informaciu (link) spravcovi servera. :wink:

Poslať 18 Okt 2007, 11:23
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

vrrrrr .. stve ma to stale prihlasovanie .. a pomaly ale isto sa stracam v prispevkoch .. :lol:

Poslať 18 Okt 2007, 16:36
V.I.P.
V.I.P.

ArEs píše:
vrrrrr .. stve ma to stale prihlasovanie .. a pomaly ale isto sa stracam v prispevkoch .. :lol:

No vcera som to poslal oakimu. :?
Tiez som tam volal teraz ale uz mi to nikto nebral. Tak som im poslal mail s odkazom na tuto cast fora, kde o tom pisete. Tak verim ze zareaguju. :wink:

Ďalší

Späť na Pripomienky