Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Preklopenie diskusného fóra ...

Preklopenie diskusného fóra ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Nazdar vsetkym! Chcem len vopred upozornit, ze cez tento vikend by sme mali vsetko urobit pre to a podokoncovat veci na BAZAER, FORE a novom WEBe tak, ze zaciatkom tyzdna (mozno uz v pondelok, uvidime) by sa malo vsetko presunut na oddelene ftp-cka. Forum bude samostatne a Bazar + novy web zase samostatne. Akonahle sa to fyzicky udeje uvolnuju sa nove hesla na FTP pre adminov na fore, o com tu uz dlhsie debatime. tak drzte palce, nech sa cez vikend vsetko podari ako potrebujeme. 8) :wink:
z tohot dovodu sa moze sat (a ak sa to bude robit aj sa stane). ze nejaku dobu nepojdu nase stranky, pocitame maximalne s poldnom az den. :shock:

Poslať 05 Okt 2007, 15:39
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

drzim palce aby sa nieco nepohubelo :wink: hlavne si spravte zalohy :lol:
Obrázok

Poslať 05 Okt 2007, 15:40
tono Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

styrioci píše:
drzim palce aby sa nieco nepohubelo :wink: hlavne si spravte zalohy :lol:

Pripajam sa k tym palcom aj ja. Viem, ze to nie je take jednoduche! :roll:
Buldozér ženských sŕdc.

Poslať 05 Okt 2007, 16:07
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ja podobne, dufam ze to prebehne vsetko bez jedineho problemu, lebo stratit prispevky by bola skoda :wink:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 05 Okt 2007, 16:18
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

jj...verim ze to maju v rukach dost kompetentni ludia...aby sme zas nemuseli ist odznova,lebo by to bola fakt skoda
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 06 Okt 2007, 12:18
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

dufam, ze marian ma niekde ten clanok co som prekladal, posielal som mu ho aj mailom, lebo prekladat to znova by sa mi uz naozaj nechcelo :lol: a ani na to nie je akosi cas..holt zacala skola :(
Obrázok

Poslať 06 Okt 2007, 14:08
spyros inventár
inventár

Ak mozem doporucujem urobit fyzicku kopiu mysql db a tu sprevadzkovat na novom mieste...
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 09 Okt 2007, 23:35
V.I.P.
V.I.P.

No zatial priebezna info sprava. cez vikend sme nedokoncili vsetko co som chcel a nic sa nepreklopovalo, bohuzial. tento tyzden stale dokoncujeme novy web a snad uz nasledujuci vykend to urobime. Ale radsej neskor a bez kyksov ale uponahlat. Budem informovat ako dalej. :wink:

Poslať 10 Okt 2007, 09:06
mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No je to ako porod. I tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne. :wink:
Girarista rocker

Poslať 10 Okt 2007, 09:18
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:
No zatial priebezna info sprava. cez vikend sme nedokoncili vsetko co som chcel a nic sa nepreklopovalo, bohuzial. tento tyzden stale dokoncujeme novy web a snad uz nasledujuci vykend to urobime. Ale radsej neskor a bez kyksov ale uponahlat. Budem informovat ako dalej. :wink:

Ani nevies ako ti dobre rozumiem, tiez posuvam termin a nie kvoli sebe :-(
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 10 Okt 2007, 22:25
mamut Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

spyros píše:
Ak mozem doporucujem urobit fyzicku kopiu mysql db a tu sprevadzkovat na novom mieste...

Fuha, toto som si nevsimol a reagoval som takou uvahou (v inom prispevku) ze ci by toto forum slo preklopit do nejakeho plateneho. Zda sa ze sa v tomto vyznas spyros, co si o tom myslis :?:
Stagg A-4006, B.C. Rich NJ Classic, Marshall 9001 + Starfield tube power + CRATE boxy.

Poslať 10 Okt 2007, 23:34
spyros inventár
inventár

mamut píše:
spyros píše:

Fuha, toto som si nevsimol a reagoval som takou uvahou (v inom prispevku) ze ci by toto forum slo preklopit do nejakeho plateneho. Zda sa ze sa v tomto vyznas spyros, co si o tom myslis :?:

Tak predpokladam, ze hlavna starost komercnych BBSiek je nabrat klientov z phpBB ako najpopularnejsieho systemu, takze ich konvertory by mali byt uplne a blbuvzdorne... ale asi to nie je na programe dna a GM_Viktor sa este poposnazi a doladi system...

Poslať 11 Okt 2007, 09:45
V.I.P.
V.I.P.

spyros píše:
mamut píše:
spyros píše:

Tak predpokladam, ze hlavna starost komercnych BBSiek je nabrat klientov z phpBB ako najpopularnejsieho systemu, takze ich konvertory by mali byt uplne a blbuvzdorne... ale asi to nie je na programe dna a GM_Viktor sa este poposnazi a doladi system...

No uvidime. Do konca roku ako sa to vyvinie. Nebranim sa ani komercnemu diskusnemu foru, ak to prinesie klud a vacsi konfort ci moznosti pre nase diskutovanie! :wink:

Späť na Pripomienky