Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Ako obísť spammerov-nápad ...

Ako obísť spammerov-nápad ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

Poslať 06 Aug 2007, 09:56
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

Lukas píše:
dodo píše:
marianguitar píše:
:!: Tak ma napadlo, ci by sa do registracie nedalo vlozit doplnenie nejakeho naseho ludoveho porekadla :!:
Len priklad: "Z hovna bic neupleties" Dali by sme do podmienky prihlasenia doplnit posledne slovo. Ale to bol len priklad. Treba dat dostojnjsie ludove porekadlo a upozornit, ze doplnenie musi byt bez diakritiky. :idea:
CO vy na to :?: Dalo by sa to takto? Tak napriklad Bez prace nie su.........
Vychadzam s predpokladu, ze SPAMery z USA alebo UK ci skandinavky vikingovia toto nebudu vediet doplnit. Mozno by sa tym vyriesilo filtrovanie SPAMERov. je mi jasne ze ak sa najde nasinec, tak sa tam lahko dostane, ale kolko sme tu mali takych? Zatial ziadneho :lol: 8) :!:

Tymto sposobom ako to tu je naznacene sa vec neriesi? Alebo sa pracuje na inom rieseni? lebo spamery sa kazdy den uspesne registruju, lutujem ADMINov :cry: .

Vsak vidis, ze sa Viktor s LP_drummerom snazia! Ak by syros cital tieto riadky, mohol by helfnut ak drzi s nami basu :lol: :?: :!:

jj kazda pomoc je vitana...
P.S.:pre jednoduchsie oslovenie mi mozte hovorit Lubeno,tak ako vsetci moji kamosi... 8)
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 06 Aug 2007, 10:14
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

LP_drummer píše:
P.S.:pre jednoduchsie oslovenie mi mozte hovorit Lubeno,tak ako vsetci moji kamosi... 8)

Dobre Lubeno :lol: otazka znie ty ze vraj robis v nejakej PC firme alebo s PC SW a HW? (trocha mimo temy, ospravedlnujem sa). :( :?:

Poslať 06 Aug 2007, 10:18
inventár
inventár

jj robim vo vypoctovke,ale to je skor zamerane na hw a prislusenstvo,prevazne skladame pocitace a komponenty do nich...,sw je tak akurat to ze instalujeme windowsy a softy do kompov...ale ak si sa pytal kvoli tej ochrane proti spammu,tak to uz sme tu davno prediskutovali,ale zial,na tuto oblast sa tu nespecializuje nikto z nas :cry:
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"

Poslať 06 Aug 2007, 10:46
V.I.P.
V.I.P.

LP_drummer píše:
jj robim vo vypoctovke,ale to je skor zamerane na hw a prislusenstvo,prevazne skladame pocitace a komponenty do nich...,sw je tak akurat to ze instalujeme windowsy a softy do kompov...ale ak si sa pytal kvoli tej ochrane proti spammu,tak to uz sme tu davno prediskutovali,ale zial,na tuto oblast sa tu nespecializuje nikto z nas :cry:

Nie, nie, nepytal som sa preto. Skor tak vseobecne 8) .

Poslať 06 Aug 2007, 11:09
inventár
inventár

oukej...tak uz vies...keby niekto chcel poskladat comp...staci sa ozvat :D

Poslať 13 Aug 2007, 15:09
smokie Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

no mohol by som sa pohrat s tym registracnym formularom a dat tam nejaku tu kontrolnu otazku ak by ste chceli
Peavey VK-100, Marshall LEAD 1960B 4x12, BossGX-700, FCB1010, TS7, AB-1, GCB-95, EQ, Composer, ESP custom, Kramer KS422

Poslať 13 Aug 2007, 15:26
obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

smokie píše:
no mohol by som sa pohrat s tym registracnym formularom a dat tam nejaku tu kontrolnu otazku ak by ste chceli

Ty mas skusenosti s tamymito vecami v phpBB? :?:
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

Poslať 13 Aug 2007, 15:37
smokie Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

obert píše:
smokie píše:

no staci vediet PHP a HTML :) a doprogramovat to tam
Peavey VK-100, Marshall LEAD 1960B 4x12, BossGX-700, FCB1010, TS7, AB-1, GCB-95, EQ, Composer, ESP custom, Kramer KS422

Poslať 13 Aug 2007, 18:00
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

smokie píše:
obert píše:
smokie píše:

no staci vediet PHP a HTML :) a doprogramovat to tam

No ale to je prave to "len vediet php a HTML", hahaha... :lol: 8)
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 13 Aug 2007, 18:49
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

ja mam tiez na to cloveka ktory sa do toho vyzna .. :wink:

Poslať 13 Aug 2007, 19:06
V.I.P.
V.I.P.

Poslať 13 Aug 2007, 20:15
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 13 Aug 2007, 23:15
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

tak ho sem zavolaj, nech nam s tym helfne
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 13 Aug 2007, 23:29
smokie Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

GM_viktor píše:

saq posli mi skript a html kod na registracny formular a zaroven aj kod ktory je nasledovny po potvrdeni formularu

Poslať 14 Aug 2007, 09:19
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

GM_viktor píše:

uz sa caka len na ftp pristup ..

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pripomienky