Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Ako obísť spammerov-nápad ...

Ako obísť spammerov-nápad ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

Poslať 18 Júl 2007, 22:00
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

:!: Tak ma napadlo, ci by sa do registracie nedalo vlozit doplnenie nejakeho naseho ludoveho porekadla :!:
Len priklad: "Z hovna bic neupleties" Dali by sme do podmienky prihlasenia doplnit posledne slovo. Ale to bol len priklad. Treba dat dostojnjsie ludove porekadlo a upozornit, ze doplnenie musi byt bez diakritiky. :idea:
CO vy na to :?: Dalo by sa to takto? Tak napriklad Bez prace nie su.........
Vychadzam s predpokladu, ze SPAMery z USA alebo UK ci skandinavky vikingovia toto nebudu vediet doplnit. Mozno by sa tym vyriesilo filtrovanie SPAMERov. je mi jasne ze ak sa najde nasinec, tak sa tam lahko dostane, ale kolko sme tu mali takych? Zatial ziadneho :lol: 8) :!:

Poslať 18 Júl 2007, 22:34
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ja som to uz zacal
ale furt tu pisem ze potrebujem niekoho kto sa vyzna v PHP
potrebujem aby mi spravil len jeden krok a bude to fungovat :!: :!: :!: :!:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 19 Júl 2007, 11:30
V.I.P.
V.I.P.

GM_viktor píše:
ja som to uz zacal
ale furt tu pisem ze potrebujem niekoho kto sa vyzna v PHP
potrebujem aby mi spravil len jeden krok a bude to fungovat :!: :!: :!: :!:

Napis ss-ku oaiki-mu na jeho mail. Ak ho pekne poziadame, mozno to neurobi okamzite ale neverim tomu ze to nepojde z jeho strany. Otazkou zostava, ci to je ovladanie php ako takeho alebo niektorych specialit phpBB. lebo toto on nerobi.
Vies co cely tento prispevok mu preposlem ako ss-ku. 8)

Poslať 19 Júl 2007, 11:49
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

jj,s Viktorom uz sme chceli spravit takuto podmienku v registracii,s trosku inym znenim,ale stale to nejako nechce fachcit,takze fakt ak sa do toho niekto vyzna,velmi by sme uvitali pomoc :!: :!: :!:
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 19 Júl 2007, 12:23
inventár
inventár

je to jeden krok v databae SQL...
on to bude urcite vediet :wink:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 19 Júl 2007, 14:29
inventár
inventár

jj...mal by..podla mna...dufam...lebo uz by sa patrilo spojazdnit to do faka... :!:
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"

Poslať 19 Júl 2007, 14:48
inventár
inventár

tak tak, nezijem len pre aktivaciu uctov a mazanie spammerov :lol: :lol: :lol:

Poslať 20 Júl 2007, 09:28
inventár
inventár

jj...tak to mas velku pravdu :lol: 8)

Poslať 23 Júl 2007, 23:48
inventár
inventár

uz sme to skoro dokoncili, ale este nam to nefunguje na 100% :cry:

Poslať 24 Júl 2007, 09:43
inventár
inventár

ja uz neviem kde este moze byt chyba...sak uz sme to presli viackrat...

Poslať 31 Júl 2007, 11:46
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
:!: Tak ma napadlo, ci by sa do registracie nedalo vlozit doplnenie nejakeho naseho ludoveho porekadla :!:
Len priklad: "Z hovna bic neupleties" Dali by sme do podmienky prihlasenia doplnit posledne slovo. Ale to bol len priklad. Treba dat dostojnjsie ludove porekadlo a upozornit, ze doplnenie musi byt bez diakritiky. :idea:
Vychadzam s predpokladu, ze SPAMery z USA alebo UK ci skandinavky vikingovia toto nebudu vediet doplnit. Mozno by sa tym vyriesilo filtrovanie SPAMERov. je mi jasne ze ak sa najde nasinec, tak sa tam lahko dostane, ale kolko sme tu mali takych? Zatial ziadneho :lol: 8) :!:

Tymto sposobom ako to tu je naznacene sa vec neriesi? Alebo sa pracuje na inom rieseni? lebo spamery sa kazdy den uspesne registruju, lutujem ADMINov :cry: .

Poslať 01 Aug 2007, 18:31
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

dodo píše:
marianguitar píše:

Tymto sposobom ako to tu je naznacene sa vec neriesi? Alebo sa pracuje na inom rieseni? lebo spamery sa kazdy den uspesne registruju, lutujem ADMINov :cry: .

Vsak vidis, ze sa Viktor s LP_drummerom snazia! Ak by syros cital tieto riadky, mohol by helfnut ak drzi s nami basu :lol: :?: :!:
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 02 Aug 2007, 16:03
rapper Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

LP_drummer píše:
ja uz neviem kde este moze byt chyba...sak uz sme to presli viackrat...

Kazdy napad a pomoc v tomto je dobra. Sucitim s vami pani admini, ale bohuzial Vam pomoct nevem. Skusim sa cez vikend spytat kamosa, cestujem za nim, ci by nevedel pomoct. Ak sa nieco dozviem uzitocne dam vediet. :wink:

Poslať 04 Aug 2007, 10:44
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Lukas, vsetko sa casom vyriesi alebo aspon poriesi tak, aby sme tu v relativnom klude mohli komunikovat. Len prosim netlac na sdminov aby to alebo ono hned poriesili. Aj oni su ludia /nic v zlom proti tebe, mozno ta k tomu vedie snaha ubranit toto forum :lol: / a potrebuju si oddychnut. A okrem toho ako tu uz niekto pisal, myslim, ze zrovna dnes, leto vyrcholi, dovolenky, prazudniny. Myslim ze to teraz este tak 3 tyzdne potrva kym sa zase tuna skonsolidujeme. Takze maj chvilku strpenia, OK? :wink:

Poslať 04 Aug 2007, 10:58
V.I.P.
V.I.P.

lubos píše:
Lukas, vsetko sa casom vyriesi alebo aspon poriesi tak, aby sme tu v relativnom klude mohli komunikovat. Len prosim netlac na sdminov aby to alebo ono hned poriesili. Aj oni su ludia /nic v zlom proti tebe, mozno ta k tomu vedie snaha ubranit toto forum :lol: / a potrebuju si oddychnut. A okrem toho ako tu uz niekto pisal, myslim, ze zrovna dnes, leto vyrcholi, dovolenky, prazudniny. Myslim ze to teraz este tak 3 tyzdne potrva kym sa zase tuna skonsolidujeme. Takze maj chvilku strpenia, OK? :wink:

Tak, tak, trochu trpezlivosti, aj ked viem, ze Lukasovi ide o dobru vec. 8)

Ďalší

Späť na Pripomienky