Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Ako obísť spammerov-nápad ...

Ako obísť spammerov-nápad ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

Poslať 24 Aug 2007, 11:44
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

ArEs píše:
GM_viktor píše:
tak ho sem zavolaj, nech nam s tym helfne

uz sa caka len na ftp pristup ..

No vsak ano, len sa mi zda, ze to trva trochu dlho. Koho mozem zbuzer*v*t? hahaha! Prestudovanim par prispevkov tusim oakiho. Aj ked je mozne ze on tu spravu ftp serera neriadi aj ked muzno programuje. Co ty na to oaki? :?:

Poslať 24 Aug 2007, 12:30
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

lubos píše:
No vsak ano, len sa mi zda, ze to trva trochu dlho. Koho mozem zbuzer*v*t? hahaha! Prestudovanim par prispevkov tusim oakiho. Aj ked je mozne ze on tu spravu ftp serera neriadi aj ked muzno programuje. Co ty na to oaki? :?:

myslim ze oaki tu moc casto nechodi .. ale mozno sa myslim .. :wink:

Poslať 24 Aug 2007, 12:52
mamut Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

ArEs píše:
lubos píše:

Jediny, kto moze oakiho popohnat, alebo aspon veci pripomenut je marianguitar. takze ked si toto precita, tak snad sa dockame aj odpovede na com to stoji a neposuva sa. Oaki hallo??!!!
Stagg A-4006, B.C. Rich NJ Classic, Marshall 9001 + Starfield tube power + CRATE boxy.

Poslať 24 Aug 2007, 20:06
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

mamut píše:
ArEs píše:
lubos píše:

Jediny, kto moze oakiho popohnat, alebo aspon veci pripomenut je marianguitar. takze ked si toto precita, tak snad sa dockame aj odpovede na com to stoji a neposuva sa. Oaki hallo??!!!

Uz som s nim hovoril (telefonoval). Problem je u vedenia firmy. Nieco sa im na to vraj nepaci, takze si pojdem buduci tyzden pohovorit s kompetentnymi. :!:

Poslať 29 Aug 2007, 15:26
martinma Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Tiez som od kamosa pocul, ze zaradenim logickej rovnice, resp otazky je mozne zmiast robotov-spammerov. Len to vediet aplikovat do systemu. :(
Peavey 6505plus, Valveking412box, TC Electronic G Major, ZOOM G2.1u

Poslať 29 Aug 2007, 18:11
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

tak tak
ArEs, smokie a mozno i dalsi to vedia...nemaju bohuzial FTP pristup, cize to nemozu nahodit :(
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Predchádzajúci

Späť na Pripomienky