Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Vytvorenie uživatel.skupiny pre adminov a moderátorov ...

Vytvorenie uživatel.skupiny pre adminov a moderátorov ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Ahoj. V ramci lepsiej koordinacie a hlavne jednoduchsiej by som chcel, aby ADMIN alebo nikto kto ho zastupuje (LP_drummer) vytvoril uzivatelsku skupinu kde by vlozil (alebo ako to mam napisat) vsetkych sucasnych ADMINov a moderatorov. Moderatorom tejto skupiny by som bol ja. :!:
Vytvorenim tejto skupiny mi ide hlavne o "hromadne informovanie o udalostiach a inych veciach tak, aby som tieto nemusel pisat vsetkym samostatne. Ale zaroven predpokladam, ze su to informacie, ktore su urcene len pre "riadiacich ludi" na tomto fore. 8)
Poprosim vytvorit skupinu a zaradit tam sucasnych ADMINov a moderatorov, dikes.

Poslať 26 Jún 2007, 13:22
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

OK, spravim
P.S.: LP_drummer ma nezastupuje, je mi rovnocenny a ked tu nie som, mozte kludne vvsetky dotazy smerovat na neho...on vie co robi a hlavne vsetko robi bezchybne a problemy riesi lepsie nez ja :wink:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 26 Jún 2007, 14:18
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

to zas nie,kazdy robi nejake chyby,ale snazim sa...kludne to mozete adresovat aj mne ked tu budem,aspon to bude rychlejsie vyriesene... 8)
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 29 Aug 2007, 10:24
sepak Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Chcem sa spytat (len zo zvedavosti) kolko adminov momentalne strazi toto forum. Bo sa mi zda, ze Viktor s LP-drummerom tu uz dlhsiu dobu niesu. Alebo sa milim? :?:

Poslať 29 Aug 2007, 18:09
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

my sme tu, citame to tu a prispievame
skusame ako pojde forum bez nas, lebo ani my dvaja tu nebudeme vecne jak lenin :lol: :lol: :lol:
a vidim ze forum fici v pohode...aj bez nas
akurat spam, ale to uz bude riesit ArEs a jeho kamos ked bude admin, my s tym dalej pohnut nevieme :roll:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 29 Aug 2007, 23:11
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

no .. ale to si asi pockame .. :wink: .. ale potom sa teste boti .. :lol: :lol:

Späť na Pripomienky