Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Taká drobnosť ohľadom navigácie ...

Taká drobnosť ohľadom navigácie ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

hore (aj dole pod forom) je "linkova" navigacia na fore ( Obsah fóra LidlMusic Fórum -> Pripomienky ) co je celkom fajn, ale podla mna to ma jedno chybicku krasy a to,ze sa pomocou tejto navigacie viem dostat (z tejto temy) len do "sekcie" pripomienky alebo "von" na obsah fora. mne tam chyba taky medzistupen, aby to vyzeralo takto: Obsah fóra LidlMusic Fórum -> Oznámenia -> Pripomienky. aby som sa vedel dostad do "skupiny" "oznamenia" a odtial sa prekliknut na informacie.
mozno v tomto nevidi nikto problem, lebo ked kliknem na obsah fora, tak hned hore mam sekciu informacie. ale predstavte si situaciu, ze si prezerate Inzerciu a chcete si hned pozriet Vseobecnu diskusiu. momentalna navigacia ( Obsah fóra LidlMusic Fórum -> Inzercia ) umoznuje ist len do sekcie Inzercia alebo na Obsah. takze kliknem na obsah, kde ma to hodi uplne na zaciatok (hore na obsah), musim sa prescrollovat dole (kedze "skupina" Ostatne je dole) a tam kliknut na vseobecnu diskusiu. keby bola ale navigacia upravena tak, ako navrhujem, vyzerala by cela situacia nasledovne: prezeram si Inzerciu, hore/dole mam navigaciu, ktore vyzera takto: Obsah fóra LidlMusic Fórum -> Ostatne -> Inzercia. chcem sa dostat do vseobecnej diskusie a co spravim? v tejto navigacii kliknem na Ostatne a potom si vyberiem Vseobecnu diskusiu.

ja viem, je to detail, som puntickar. je tu aj navigacia "Prejdi na", ale tam si treba vyberat z dlheho zoznamu presne sekciu, ktoru chcem. co moze posobit niekedy matuco, pretoze niektore sekcie maju rovnaky nazov (napr Ine v guitarmanii a drumsmanii...). a ked uz tu je k dispozicii aj takato "linkova" navigacia tak preco ju nedotiahnut do dokonalosti 8)

dalo by sa s tym nieco spravit?
Obrázok

Poslať 14 Jún 2007, 13:59
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

du prejdi na mas pekne postupne...cize najprv guitarmania a potom drumsmania atd atd...
no, ked si niekto trufate cele to preprogramovat, nech sa paci :wink:
zabil by som s tym tak 2 mesiace, mozno viac...
skus pozriet na nete, nejake modifikacie, ci to najdes
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 14 Jún 2007, 15:02
ADMIN

tak nic..naucim sa robit s "prejdi na" :lol:
Obrázok

Poslať 14 Jún 2007, 15:54
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ak sa naucis,daj vediet,ale myslim ze teraz je to tu zbytocne...ved je to dobre tak jak to je teraz
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 14 Jún 2007, 16:13
ADMIN

mne islo o to, ze tu "linkovu" navigaciu pouzivam viac ako funkciu "prejdi na". myslel som, ze to bude jednoducha uprava (v php som nerobil)
Obrázok

Poslať 14 Jún 2007, 16:14
inventár
inventár

jednoduche by to bolo keby to mam prerobit len v tejto sekcii a v tejto teme :P :wink:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 14 Jún 2007, 16:42
inventár
inventár

jj...presne tak...to da dost vela roboty na celom fore to porobit... :wink:
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"

Poslať 14 Jún 2007, 16:45
ADMIN

ked budem mat po skuskach tak by som sa o to mohol pokusit..ked mi niekto povie co a jak :wink:
Obrázok

Poslať 14 Jún 2007, 16:47
inventár
inventár

hmmmm....ked nemas aspon zakldy php-cka tak to bude dost tazka a zdlhava robota :!:

Poslať 14 Jún 2007, 16:55
ADMIN

myslis?..na nasej skole som sa vytrenoval v upravovani cudzich zadani :D v programovani

pre kazdu sekciu by mal byt princip rovnaky, preto staci aby mi niekto povedal ako na to a potom pre zvysok to dorobit by mala byt len mechanicka robota alebo sa mylim?
Obrázok

Poslať 14 Jún 2007, 17:04
inventár
inventár

no,treba sa s tym kazdopadne pohrat,ale podla mna to netreba hned...ked budu mat podobne pripomienky aj ostatni,tak sa to moze zacat realizovat

Poslať 14 Jún 2007, 17:56
inventár
inventár

mozno je to len jedna veta, len nejaky skript alebo co aby sa vytvarala automaticky cesta a treba tam este nieco vsunut, aby sa to viac rozvrstvovalo...myslim ze staci stiahnut modifikaciu z netu...styrioci, napis mi na ICQ, skusime nieco vymysliet :wink:

Poslať 05 Júl 2007, 10:08
klocek Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Ja mam dotaz, ci sa prispevky nemozu zoradovat podla aktualneho proadia :oops: ?
Mozno to ide ale neviem si to nastavit. Napr. nawww.gitarisi.sk je mozne vidiet prispevky v poradi ako su prihodene na forum aktualne za sebou. :?:
Nech žije muzika a muzikanti!

Poslať 08 Júl 2007, 13:11
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Navigacia nenavigacia ale do znaku nam pribudla pekna gitarka (FORUM) :shock: :lol:
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Poslať 08 Júl 2007, 13:15
inventár
inventár

jj, LP custom black beauty 8)

Ďalší

Späť na Pripomienky