Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Opravenie diakritiky aspoň v hlavných názvoch ...

Opravenie diakritiky aspoň v hlavných názvoch ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Mal by som na ADMINa, kedy poopravoval aspon nazvy kategorii a ten, kde su otazniky. Nevyzera to dobre a kazí to image. :( :wink:
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Lukas píše:
Mal by som na ADMINa, kedy poopravoval aspon nazvy kategorii a ten, kde su otazniky. Nevyzera to dobre a kazí to image. :( :wink:

je to tak, Viktor to kukne a porobi. len to este bude chvilku trvat, taqqk maj strpenie. viem ze ti ide i nas image stranky, nie o nic ine, takze v poho... 8)

gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Lukas píše:

Image je image páni detailisti. Ale OK asi vam na tejto stránke dosť záleží, beriem to!!! :?
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 14 Jún 2007, 15:55
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ADMINI a moderátori jednotlivých sekcií - spravte si vo svojich sekciách poriadok a opravte prosím vás tu diakritiku aspon v názvoch tém
ja to vsetko nestiham a chcem aby to bolo cim skor hotove...
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 14 Jún 2007, 16:40
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

UZ aj idem na to
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 14 Jún 2007, 17:54
inventár
inventár

super, myslim ze uz to mame hotove...
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 14 Jún 2007, 18:08
inventár
inventár

jj...aspon ja sam za seba mozem povedat,ze ano... 8)
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"

Poslať 14 Jún 2007, 21:48
MarekM Obrázok užívateľa
RESISTOR [odpor]
RESISTOR [odpor]

Moja robota je tiež hotová, musím povedať, že som mal čo robiť, opraviť tých 9 tém :lol:

Poslať 15 Jún 2007, 09:59
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

ja som ani prstom nepohol, ale tiez to vyzera, ze by malo byt vsetko ok (u mna) :lol:
Obrázok

Poslať 15 Jún 2007, 11:19
inventár
inventár

myslim ze vsetko by uz malo byt v poriadku 8)

Poslať 15 Jún 2007, 14:38
inventár
inventár

ja som to vsetko uz ale 2 tyzdne dozadu prepisoval, cize uz ziadny problem nie je...len niektori nevedia co zo sebou a vychytavaju...
namiesto toho by bolo dobre pozriet si vlastne prispevky a opravit si diakritiku :wink:

Poslať 18 Jún 2007, 11:26
inventár
inventár

ja som to vyriesil tak ze pisem bez diakritiky 8)

Späť na Pripomienky