Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Poďakovanie LIDLMUSIC ...

Poďakovanie LIDLMUSIC ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

Poslať 20 Jún 2007, 19:04
mamut Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Katarina Knechtova píše:
Srdecne zdravim kolektiv LIDLMUSIC.Moje meno je Katarina Knextova a xcem sa velmi pekne podakovat za ustretovost s akou pristupujete k svojim zakaznikom.Objednala som si Zoom H4, prave sa ju xystam otestovat, takze urcite napisem, co a ako.Ak ma niekto nejake skusenosti, nejaku vyxytavku v suvislosti s masinkou, budem sa tesit :twisted: Este raz VDAKA!

Aha kto tu nie je! Fajne :shock: Dufam ze sa ma nezlaknes. Ale na zivo som vacsi fesak, hihi... :lol: :) :D :lol:
Stagg A-4006, B.C. Rich NJ Classic, Marshall 9001 + Starfield tube power + CRATE boxy.

Poslať 09 Júl 2007, 11:23
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

mamut píše:
Katarina Knechtova píše:
Srdecne zdravim kolektiv LIDLMUSIC.Moje meno je Katarina Knextova a xcem sa velmi pekne podakovat za ustretovost s akou pristupujete k svojim zakaznikom.Objednala som si Zoom H4, prave sa ju xystam otestovat, takze urcite napisem, co a ako.Ak ma niekto nejake skusenosti, nejaku vyxytavku v suvislosti s masinkou, budem sa tesit :twisted: Este raz VDAKA!

Aha kto tu nie je! Fajne :shock: Dufam ze sa ma nezlaknes. Ale na zivo som vacsi fesak, hihi... :lol: :) :D :lol:

Mamut :wink: , nie ze Katku svojich zjavom s tadeto vyzenies :lol: :) :D :shock:

Poslať 09 Júl 2007, 11:35
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

no,dufam ze si nanho zvykne,ako my ostatni :lol:
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Predchádzajúci

Späť na Pripomienky