Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Poďakovanie LIDLMUSIC ...

Poďakovanie LIDLMUSIC ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

Poslať 12 Jún 2007, 11:54
Katarina Knechtova nováčik
nováčik

Srdecne zdravim kolektiv LIDLMUSIC.Moje meno je Katarina Knextova a xcem sa velmi pekne podakovat za ustretovost s akou pristupujete k svojim zakaznikom.Objednala som si Zoom H4, prave sa ju xystam otestovat, takze urcite napisem, co a ako.Ak ma niekto nejake skusenosti, nejaku vyxytavku v suvislosti s masinkou, budem sa tesit :twisted: Este raz VDAKA!

Poslať 12 Jún 2007, 13:28
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Katarina Knechtova píše:
Srdecne zdravim kolektiv LIDLMUSIC.Moje meno je Katarina Knextova a xcem sa velmi pekne podakovat za ustretovost s akou pristupujete k svojim zakaznikom.Objednala som si Zoom H4, prave sa ju xystam otestovat, takze urcite napisem, co a ako.Ak ma niekto nejake skusenosti, nejaku vyxytavku v suvislosti s masinkou, budem sa tesit :twisted: Este raz VDAKA!

Takze Katka, teraz som dohovoril s jednym panom co od nas berie vyrobky ZOOM uz niekolko rokov a pozna ich z praxe velmi dobre. 8)
Momentalne je v zahranici, ale prislubil, ze v piatok ked sa vrati na slovensko sa zeregistruje a pripoji k diskusii na nasom diskusnom fore. Od nas ako prvy kupoval ZOOM H4 (ked este siroko daleko nebol k zohnatiu) a ma ho uz dost dlho na to aby vedel poradit vsetko okolo toho. 8)
Vyckajme do piatku, resp, soboty a dozvieme sa viac. :D A aby sme vedeli, ze to treba riesit, zakladam novu temu ZOOM H4 v sekcii SoundService a kategorii Home recording. 8)

Poslať 12 Jún 2007, 13:39
MS4U Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Katka, srdečne Ťa vítam :lol: v tomto fóre, držím Tebe a Tvojmu ansámblu palce vo Vašom muzikantskom raste a kariére, budem sa tešiť ak svojimi skúsenosťami a radami prispeješ našej muzikantskej obci a mladým kolegom muzikantom v ich napredovaní. :D

Poslať 12 Jún 2007, 13:50
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

tiez sa chcem pripojit k privitaniu .. takze .. vitaj .. :oops: :oops:

Poslať 12 Jún 2007, 17:19
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

no ja som uz vital v prislusnej teme :P

potom by sa zislo aj nejake postrehy napisat - vyhody/nevyhody atd 8)

heh normalne sa tu zacina dvihat aj uroven s takymito uzivatelmi ako je Katka :wink:
Obrázok

Poslať 12 Jún 2007, 20:07
obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Katarina Knechtova píše:
Srdecne zdravim kolektiv LIDLMUSIC. Moje meno je Katarina Knextova a xcem sa velmi pekne podakovat za ustretovost s akou pristupujete k svojim zakaznikom. Objednala som si Zoom H4, prave sa ju xystam otestovat, takze urcite napisem, co a ako. Ak ma niekto nejake skusenosti, nejaku vyxytavku v suvislosti s masinkou, budem sa tesit :twisted: Este raz VDAKA!

ja by som sa chcel spytat Katky Knechtovej (ale mozna ze je to na novu temu trebars s nazvom "Katka Knechtova otazky a odpovede", ako to zvazi admin 8) ) ci sa da porovnat to co pocuje s nahravky zo studia a tu istu skladbu ked si ju spieva len s gitarou alebo povedzme nazivo s kapelou?
DIki. :?:
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

Poslať 12 Jún 2007, 22:42
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

obert píše:
ja by som sa chcel spytat Katky Knechtovej (ale mozna ze je to na novu temu trebars s nazvom "Katka Knechtova otazky a odpovede", ako to zvazi admin 8) ) ci sa da porovnat to co pocuje s nahravky zo studia a tu istu skladbu ked si ju spieva len s gitarou alebo povedzme nazivo s kapelou? DIki. :?:

Ak sa da, ja by som sa spytal Katky na jej oblubenu gitaru :?:

Poslať 12 Jún 2007, 22:55
martinma Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

dodo píše:
obert píše:
ja by som sa chcel spytat Katky Knechtovej (ale mozna ze je to na novu temu trebars s nazvom "Katka Knechtova otazky a odpovede", ako to zvazi admin 8) ) ci sa da porovnat to co pocuje s nahravky zo studia a tu istu skladbu ked si ju spieva len s gitarou alebo povedzme nazivo s kapelou? DIki. :?:

Ak sa da, ja by som sa spytal Katky na jej oblubenu gitaru :?:

Dodo asi tu na ktorej hra! :lol: :lol:
Peavey 6505plus, Valveking412box, TC Electronic G Major, ZOOM G2.1u

Poslať 13 Jún 2007, 10:06
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

:lol: pravdepodobne :lol:
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 13 Jún 2007, 11:28
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

obert, dodo, martinma, LP_drummer: otazky ku katke si mozte riesit cez SS. ak bude katka povazovat za vhodne prispiet ohladom jej oblubenych gitar, nahravania atd. su tu na to prislusne sekcie a aj temy (pevne verim, ze sa od katky dockame aj nejakych zaujimavych postrehov). preto nevidim dovod aby sa tuna rozoberali podobne veci - tato tema a aj sekcia je vyhradene na ine zalezitosti.

dik za pochopenie - ale deticky treba vychovavat od mala aby sme tu mali poriadok :wink:
Obrázok

Poslať 13 Jún 2007, 21:11
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Pani, treba pockat ako a ci vobec Katarina zareaguje alebo sa na nas vykasle. Takze trpezlivost. Aj jaby som mal nejaku tu otazocku ale zatial vyckam. :evil:

Poslať 19 Jún 2007, 18:30
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

lubos píše:
Pani, treba pockat ako a ci vobec Katarina zareaguje alebo sa na nas vykasle. Takze trpezlivost. Aj jaby som mal nejaku tu otazocku ale zatial vyckam. :evil:

Lubos, uz je tema na Katku Knechtovu na svete, mozes sa pytat. 8)
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Poslať 19 Jún 2007, 18:57
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Jonso píše:
lubos píše:

Lubos, uz je tema na Katku Knechtovu na svete, mozes sa pytat. 8)

No ale uz je tam dotazov poprd**i :lol:

Poslať 19 Jún 2007, 22:33
sepak Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

lubos píše:

No vidis Lubos, nevykaslala sa. A verim, ze aj do dalsiej debaty vstupy! Nemyslim ze to je typ, ktory uz ma zahmlene od slavy. :idea:

Poslať 19 Jún 2007, 22:38
curahala Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Katarina Knechtova píše:

Ahoj Katka, tesim sa ze si medzi nas prisla, bomba. :idea:

Ďalší

Späť na Pripomienky