Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Avatary ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

Poslať 07 Jún 2007, 09:49
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

v poslednej dobe sa tu nejak rozmohla nova sportova disciplina "daj si avatar!", ktora spociva v tom, ze ked sa tu objavi niekto novy tak okrem privitania ho niekto upozorni aby si dal avatar. na co je to dobre? :roll: ved je kazdeho osobnou vecou ci si ten avatar da alebo nie. ze si niekto vybral rovnaky ako uz niekto ma? no a co? teraz sa tu budeme natahovat preto, ze si niekto dal rovnaky obrazok z netu ako ja? nepoviem keby islo o vlastnu fotku alebo obrazok, ktory si nakreslil niekto sam, ale takto sa natahovat - ja som si dal avatar skor, nech si ho zmeni ten druhy :roll: co sme male deti na pieskovisku?
ved hadam tu vladne nejaka demokracia, radsej nechame na kazdom osobnom vkuse ci si ten avatar da a aky si da, nie? toto forum ma byt o muzike, muzikantoch, hudobnych nastrojoch a nie o tom, ze v kazdom stvrtom prispevku tu bude upozornenie typu: "daj/zmen si avatar!".
viem, ze to myslite v dobrom ale... ze vas to pletie? citat hadam viete vsetci ked ste sa sem dostali :wink: nevidim problem pozriet si meno kto, co napisal. jasne, chapem ludia su lenivy, podla obrazkov sa lahsie orientuje, ale este raz upozornujem: zameranie fora je na muziku a nie na obrazky pri nickoch.

dakujem za pozornost :wink:
Naposledy upravil styrioci dňa 07 Jún 2007, 11:43, celkovo upravené 1
Obrázok

Poslať 07 Jún 2007, 10:03
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

styrioci píše:
v poslednej dobe sa tu nejak rozmohla nova sportova disciplina "daj si avatar!", ktora spociva v tom, ze ked sa tu objavi niekto novy tak okrem privitania ho niekto upozorni aby si dal avatar. na co je to dobre? :roll: ved je kazdeho osobnou vecou ci si ten avatar da alebo nie. ze si niekto vybral rovnaky ako uz niekto ma? no a co? teraz sa tu budeme natahovat preto, ze si niekto dal rovnaky obrazok z netu ako ja? nepoviem keby islo o vlastnu fotku alebo obrazok, ktory si nakreslil niekto sam, ale takto sa natahovat - ja som si dal avatar skor, nech si ho zmeni ten druhy :roll: co sme male deti na pieskovisku?
ved hadam tu vladne nejaka demokracia, radsej nechame na kazdom osobnom vkuse ci si ten avatar da a aky si da, nie? toto forum ma byt o muzike, muzikantoch, hudobnych nastrojoch a nie o tom, ze v kazdom stvrtom prispevku tu bude upozornenie typu: "daj/zmen si avatar!".
viem, ze to myslite v dobrom ale... ze vas to pletie? citat hadam viete vsetci ked ste sa sem dostali :wink: nevidim problem pozriet si meno kto co napisal. jasne, chapem ludia su lenivy, podla obrazkov sa lahsie orientuje, ale este raz upozornujem: zameranie fora je na muziku a nie na obrazky pri nickoch.
dakujem za pozornost :wink:

Súhlas 4oci. Ale myslim ze to nie je problem. Zastavam sa ale nazoru, ze aspon rovnake avatary by nemuseli byt. Aj mne to pomaha sa lepsie orientovat. A taky problem to nebude MS4U si avatar zmeni, pisali sme spolu. A to je vsetko co sa krizuje.
Laicky to poviem: Bolo by optimalne keby sa phpBB chovalo tak, ze ked si niekto pouzije konkretny avatar, tento by uz nebol dostupny pre druheho a k duplicite by bnedochadzalo. 8)
Ale to by som uz asi chcel moc.
Resume: prosim nevyzivajte sa na pridanie avataru ale zarovan prosim snazte sa nepouzivat uz obsadene, diky. :wink:

Poslať 07 Jún 2007, 10:06
ADMIN

narianguitar píše:
Resume: prosim nevyzivajte sa na pridanie avataru ale zarovan prosim snazte sa nepouzivat uz obsadene, diky. :wink:

no asi tak 8) mne ani duplicitne avatary nevadia. ale to upozornovanie mi uz zacinalo trosku liezt na nervy :evil:
Obrázok

Poslať 07 Jún 2007, 10:52
mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

styrioci píše:
narianguitar píše:

no asi tak 8) mne ani duplicitne avatary nevadia. ale to upozornovanie mi uz zacinalo trosku liezt na nervy :evil:

Je to pravda, ale chápem zápal niektorích ľudí na tomto disk. fore. :wink:
marianguitar je fakt detailista 8)
Girarista rocker

Poslať 07 Jún 2007, 14:05
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

mas pravdu, ved kazdy si bud vyberie alebo nie...
ma moznost poslat vlastny, vybrat z uz existujucich a ked ho tam nechce tak ho tam neda...ked nevie ako nato napise niekomu, pripadne rovno do temy o avataroch, je ich tu aspon 10 :lol:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 07 Jún 2007, 16:13
miro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

GM_viktor píše:
mas pravdu, ved kazdy si bud vyberie alebo nie...
ma moznost poslat vlastny, vybrat z uz existujucich a ked ho tam nechce tak ho tam neda...ked nevie ako nato napise niekomu, pripadne rovno do temy o avataroch, je ich tu aspon 10 :lol:

Pred par dnami tu bolo spominane nieco o velkosti avatarov, ze su nejake velke alebo co. Ozaj sa mi niekde zda ze su zbytocne velke. Da sa to nastavit, rasp upravit, chce to nebere miesto, ked nie je moc textu v pruispevku? A tiez ked uz sa pytam dalsi dotaz: Niektory ludia maju v podpise tiez obrazok. Je to OK aj ja by som chel. Co pre to spravit? Tipek ho ma dost velky, skoda placu nie? :wink: Ide mi len o to aby sa to zbytocne nezapratavalo obrazkami v podpise, teda moc velkymi. Ale nazabite ma za toto. To nie je kritika, len postrehy. :oops:
úplný začiatočník

Poslať 07 Jún 2007, 16:18
ADMIN

miro píše:
Niektory ludia maju v podpise tiez obrazok. Je to OK aj ja by som chel. Co pre to spravit?

do podpisu si skopiruj [img]"link%20na%20obrazok"[/img] :wink:
Obrázok

Späť na Pripomienky