Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Čas stravený na tomto fóre po prihlásení ...

Čas stravený na tomto fóre po prihlásení ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Mam dotaz, videl som na inych forach taku fintu. A to, ze pri kazdom prihlaseni som si videl kumulativne vzdy pocet hodiny a minut, ktore som na tom fore stravil. Zaujimava informacia, nie?
Dalo by sa to tu tiez nastavit? :?:

Poslať 05 Jún 2007, 15:00
Jana Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

no jo, ale jak by se to určovalo? myslím technicky - fórum mám třeba jako jeden z tabů prohlížeče otevřený vlastně pořád, to bych tu byla málem 24 hodin denně :lol: (i když v reálu tu tolik času opravdu netrávím :) )

Obrázok
kytarová škola - pojeďte! :)
týden nebo víkend na horách s kytarama, večírky až do rána, s akustikou i elektrikou

Poslať 05 Jún 2007, 15:08
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

mozno ano, mozem pozriet :wink:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 05 Jún 2007, 18:30
V.I.P.
V.I.P.

Jana píše:
no jo, ale jak by se to určovalo? myslím technicky - fórum mám třeba jako jeden z tabů prohlížeče otevřený vlastně pořád, to bych tu byla málem 24 hodin denně :lol: (i když v reálu tu tolik času opravdu netrávím :) )

Bol by to samozrejme len orientačný údaj. Ak si niekto nechá bežať forum aj bez toho aby na ňom bol to je horšie. Ale napríklad ja ked sa prihlásim na forum a dlhšie nič nerobím automaticky ma to odhlási. :lol:

Poslať 05 Jún 2007, 21:10
Jana Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

no jo, to je pohodlnost, to není úmysl... v prohlížeči mi běží otevřené taby, ke kterým se v průběhu dne vracím třeba jenom obnovením stránky, abych mrkla, co je nového - kdybych měla vždycky otevřít novej tab, otevřít fórum, přihlásit se na fórum, zobrazit poslední příspěvky - je to moc kroků navíc 8) tak asi budu kazit statistiky, se omlouvám předem

Obrázok
kytarová škola - pojeďte! :)
týden nebo víkend na horách s kytarama, večírky až do rána, s akustikou i elektrikou

Poslať 05 Jún 2007, 21:44
V.I.P.
V.I.P.

Jana píše:
no jo, to je pohodlnost, to není úmysl... v prohlížeči mi běží otevřené taby, ke kterým se v průběhu dne vracím třeba jenom obnovením stránky, abych mrkla, co je nového - kdybych měla vždycky otevřít novej tab, otevřít fórum, přihlásit se na fórum, zobrazit poslední příspěvky - je to moc kroků navíc 8) tak asi budu kazit statistiky, se omlouvám předem

Ale v pohode, nic kazit nebudes. Kludne to rob ako si zvyknuta! :D :lol:

Poslať 06 Jún 2007, 07:58
rapper Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Jana píše:

Skôr si myslím, že je to údaj ktorý všeobecne vypovedá o účasti na tomto diskusnom fóre. Aj keď si ho necháš len otvorené, znamená to že si stále in, ako hovoríme my rappery. :lol:

Poslať 26 Aug 2007, 20:07
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

K tomuto len tolko, ze si treba prezriet najvacsie diskusne fora v SR a CR a okukat co tam je dobre vymyslene. Aby sa nenosilo drevo do lesa. :wink:

Späť na Pripomienky