Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Počet príspevkov ...

Počet príspevkov ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

Poslať 15 Mar 2007, 16:57
Mario Bross Obrázok užívateľa
Moderátor

Serus chalani

tak ma zarazila jedna vec a to, ze pred napisanim tohto prispevku tu bolo pridanych celkovo 28 sprav...ale ja s styriocim mame dokopy 10 a tipek s viktorom 30 :lol: cize dokopy 40 sprav...tomu nechapem..nieze by mi to nejak vadilo, ale je to zaujmave...alebo sa uz nieco mazalo a pocet zostal rovnaky??

Viem ze to neni vazna zavada ale chcel som dat pripomienku :D

Poslať 15 Mar 2007, 17:33
TIPEK Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

no jo si sa aspon pobavil
mazalo sa tu a presuvalo skusali sa veci na fore hahaha :D

no ale tiez ked sa niečo vymaže ten počet by mal klesnut hmmmmm
Yamaha EG112,HOME MADE telecaster tipek custom, epiphonky specialky :D
digitech rp80,HOME MADE lampač fender black jambo 94" ,boss NS2, fender pt-100,upraveny dunlop JH1,ehx small stone,boss ds1 marshall guvnor atd atd .....

Poslať 20 Mar 2007, 13:47
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

no jo, premazavalo sa to tu...ked sme nahadzovali jazyky a tak tam som mazal temy...mozem to vynulovat ked chcete, ale podla mna je to zbytocne :P
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 11 Jún 2007, 23:15
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Mario Bross píše:
Serus chalani

tak ma zarazila jedna vec a to, ze pred napisanim tohto prispevku tu bolo pridanych celkovo 28 sprav...ale ja s styriocim mame dokopy 10 a tipek s viktorom 30 :lol: cize dokopy 40 sprav...tomu nechapem..nieze by mi to nejak vadilo, ale je to zaujmave...alebo sa uz nieco mazalo a pocet zostal rovnaky??

Viem ze to neni vazna zavada ale chcel som dat pripomienku :D

Len tak zbezne som kukol toto forum. Ale tato tema sa mi zda uz od veci. Mal by s tym admin nieco urobit. :?: :shock:

Ozaj a na toto forum na dostal Lukas (20 SK pre neho :) )

Poslať 12 Jún 2007, 13:57
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

Pise marianguitar:
Viktor asi som ti odmazal cely tvoj komentar takze sorry. Ale chcem len tuto pripomienku:
Ten Mario Bross co je dokonca moderatorom jednej s kategoii. ani neviem, ci je teraz uz ucastny. Viktor zisti to a ak nie, treba v tej sekcii znemit moderatora. 8)
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Späť na Pripomienky