Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky Mne to ide dajako pomaly všetko ...

Mne to ide dajako pomaly všetko ...

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Ide mi pomaly dako toto cele forum dost dlho trva kym sa mi nieco nacita, je to aj u ostanych? Alebo mam dodrbany komp?
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 30 Máj 2007, 19:49
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

ide to pomaly...zalezi aj od rychlosti pripojenia..ale je to sposobene hlavne touto free domenou...cez vikend by sa forum malo presunut na iny server (HURAAAA) a uz by to malo vsetko frcat v pohode 8)
Obrázok

Poslať 30 Máj 2007, 19:50
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

no ja mam dsl takze ine fora mi idu jak vino, ok sak cez vikend snad uz to zrychli sa
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 30 Máj 2007, 20:37
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ja mam rychly net, fachci mi to v pohode, ale musi to ist na novu domenu, cez vikend to spravime :wink:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 30 Máj 2007, 23:13
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Tomas píše:
Ide mi pomaly dako toto cele forum dost dlho trva kym sa mi nieco nacita, je to aj u ostanych?Alebo mam dodrbany komp?

Ano, ano, veľká úloha na najbližšie dni = presunúť toto úspešne rozbiehajúce sa diskusné forum na súkromný server. PRACUJE SA NA TOM !!! 8)

Poslať 31 Máj 2007, 00:38
TIPEK Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

mne to tiež zo začiatku išlo jak slimak na pušti ale dnes ked som tu bol tak to išlo v pohode :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Yamaha EG112,HOME MADE telecaster tipek custom, epiphonky specialky :D
digitech rp80,HOME MADE lampač fender black jambo 94" ,boss NS2, fender pt-100,upraveny dunlop JH1,ehx small stone,boss ds1 marshall guvnor atd atd .....

Poslať 02 Jún 2007, 12:57
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:
Tomas píše:
Ide mi pomaly dako toto cele forum dost dlho trva kym sa mi nieco nacita, je to aj u ostanych?Alebo mam dodrbany komp?

Ano, ano, veľká úloha na najbližšie dni = presunúť toto úspešne rozbiehajúce sa diskusné forum na súkromný server. PRACUJE SA NA TOM !!! 8)

Nechapem preco sa to rozbehlo na freeserveri inak. Ved phpBB sa da v tejto podobe rozbehat za 2 minuty, pridanie kategorii 10 minut a vytvorenie uvodneho obrazku dalsich 10 minut (ten je inak stale "naprd" lebo niektori ludia maju aj ine rozlisenie ako je pevny rozmer obrazka) 10 minut.

A presuvat forum na inu domenu nie je az taka malina, ale da sa.

PS: Mam hostingovu firmu (freehosting aj komercny), takze trosku do toho vidim... ine nekomentujem, teda az na to, ze na fore predajcu hudobnin by sa nemal kritizovat iny predajca, aby som bol konkretny spravca fora GM_Viktor by sa nemal imho vyjadrovat k Muzikeru :-)

Poslať 02 Jún 2007, 13:25
inventár
inventár

spyros píše:
PS: Mam hostingovu firmu (freehosting aj komercny), takze trosku do toho vidim... ine nekomentujem, teda az na to, ze na fore predajcu hudobnin by sa nemal kritizovat iny predajca, aby som bol konkretny spravca fora GM_Viktor by sa nemal imho vyjadrovat k Muzikeru :-)

no joo, prepacte...ale nepsial som len svoju skusenost...kamos objednal bicie a trvalo 3 mesiace kym mu dosli...to je uz podla mna trosku moc...alebo som dosiel kupit nejaku gitaru, Gibson LP Studio a ta ochota predavacov...tak som isiel radsej do rakuska :roll: ja sa tu do nikoho neobuvam, iba som zhodnotil svoje skusenosti s nimi
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 02 Jún 2007, 14:11
sepak Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

GM_viktor píše:
spyros píše:

no joo, prepacte...ale nepsial som len svoju skusenost...kamos objednal bicie a trvalo 3 mesiace kym mu dosli...to je uz podla mna trosku moc...alebo som dosiel kupit nejaku gitaru, Gibson LP Studio a ta ochota predavacov...tak som isiel radsej do rakuska :roll: ja sa tu do nikoho neobuvam, iba som zhodnotil svoje skusenosti s nimi

Toto je citlivá vec a vždy to budem predmetom polemiky. Ak sa pozirete na rôzne diskusne fora u nás a aj v českej repoblike všade sa niečo nájde.
V každom prípade som za zverejňovanie svojich názorov, ktoré sa ale môžu stať predmetom oponentúry :roll:
Ale berem to tak že si za to do vlasov neskočíme. :lol:

Poslať 02 Jún 2007, 19:11
spyros inventár
inventár

GM_viktor píše:

To je uplne jedno. Je to neeticke. To mozem napisat ja, kym nerobim v tomto biznise.

Poslať 02 Jún 2007, 21:59
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

spyros píše:
GM_viktor píše:

To je uplne jedno. Je to neeticke. To mozem napisat ja, kym nerobim v tomto biznise.

Aha co "spyros" to uz odhalil ze momentalne nejde pisat prispevky s diakritikou alebo spyros pise vzdy bez diakritiky? :lol:
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Poslať 02 Jún 2007, 22:33
spyros inventár
inventár

Jonso píše:
Aha co "spyros" to uz odhalil ze momentalne nejde pisat prispevky s diakritikou alebo spyros pise vzdy bez diakritiky? :lol:

Celkom som nepochopil vetnu skladbu :-), ale inak postu a diskusne prispevky pisem bez diakritiky uz vyse 10 rokov.

Rgdz,
Spyros

Poslať 02 Jún 2007, 22:40
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 03 Jún 2007, 17:35
inventár
inventár

spyros píše:
GM_viktor píše:

OK, odteraz si odpustam akekolvek poznamky na ine obchody, vyrobcov, firmy atd.

Späť na Pripomienky