Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Informácie Máme malé jubileum (20 000 príspevkov) ...

Máme malé jubileum (20 000 príspevkov) ...

...tu si prečítate čo a ako spraviť , čo na stránke funguje, čo nie a mnoho iných info

Poslať 08 Jún 2007, 19:50
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

Prosound píše:
Už máme toho 1000-ceho pisateľa istého?Ak áno, tak mu gratulujem a nech každemu nad 18 kúpi pivo , tým ostatným kolu :D

ty! ty! ty! jeden :lol: ale je pravda, ze po tych dotieravych otazkach co som ta kedysi bombardoval si minimalne jedno pivko zasluzis :wink:

o lampach je jedna tema aj v sekcii aparaty: http://bazar.lidlmusic.sk/forum/viewtopic.php?t=137

dal som tam aj nejaky studijny material len akosi to vsetci ignoruju :(
Obrázok

Poslať 09 Jún 2007, 11:11
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

no tak uz ich je rovnych 1500... 8) ide nam to pekne...
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 11 Jún 2007, 16:01
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

zachvilu tam bude 2000 a ani sa nenazdame
ale chcelo by to viac uzivatelov, kazdy prinesie tomuto foru nieco :wink:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 11 Jún 2007, 16:49
jarojaros Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

GM_viktor píše:
zachvilu tam bude 2000 a ani sa nenazdame
ale chcelo by to viac uzivatelov, kazdy prinesie tomuto foru nieco :wink:

Veru ano, pozeram, napreduje to to fajne. Rezervy vidim v komunite. Ale myslim za ani to nie je zle na ten cas kolko to tu funguje. Bude treba sa snazit ziskat na forum hlavne dalsich odbornikov pripadne zastupcov distribucnych firiem ci znalcov do elektrotechniky hudobnej praxe aj teorie. :?

Poslať 11 Jún 2007, 17:05
inventár
inventár

jj...zacina sa na tom pracovat...myslim ze onedlho pride p.Greg-vyrobca bub.paliciek,cize dalsi prinos...
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"

Poslať 16 Jún 2007, 17:48
inventár
inventár

2000 prispevkov
takze prve kolo plati styrioci, druhe ja :wink:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 16 Jún 2007, 19:04
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

:lol: 3000-cka je moja :lol:
Obrázok

Poslať 16 Jún 2007, 19:34
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

styrioci píše:

Alebo moja pani! Nejako sa ponahlame, ne?

Poslať 17 Jún 2007, 18:59
inventár
inventár

styrioci píše:

ty si nejaky pri peniazoch :lol: :lol:

Poslať 17 Jún 2007, 21:47
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

GM_viktor píše:
2000 prispevkov
takze prve kolo plati styrioci, druhe ja :wink:

Ano, kukal som po skoro 4 dnoch mojej nepritomnosti, ze to ide pekne. Mna najviacej tesia zmysluplne prispevky a reakcie na ne. Ale ide to zatial pekne. Len bud treba poriesit, ako zabezpecuju "protiSPAMovsku barieru aj inde na forach. Myslim, ze sa nechame radi poucit. :?:

Poslať 17 Jún 2007, 23:55
V.I.P.
V.I.P.

A este ma potesilo toto kym som tu nebol padol novy rekord v pocte sucasne pripojenych na nasom diskusnom fore:
Info dole:
Najviac tu bolo súčasne prítomných 14 užívateľov dňa So jún 16, 2007 9:52 pm. 8) :shock:

Poslať 18 Jún 2007, 10:56
inventár
inventár

GM_viktor píše:
styrioci píše:

ty si nejaky pri peniazoch :lol: :lol:

pockajme na 5000,- a potom to dame secko naraz...jaky budeme naliskany :lol:

Poslať 18 Jún 2007, 12:56
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Vsecko by bolo OK, len ako som cital o tych spameroch tak sa obavam, aby toto cele dobre sa rozbiehajuce forum nedopadlo ako forum na www.kytary.cz kde to zacalo byt skoro uplne mimo kontroly a ludia na to tam nadavaju. TO je prvy krok k tomu aby sa stratil zaujem. Takze verim, ze ADMIN a kolektiv okolo neho to "nejako poriesia". :!: :?: :!:

Poslať 18 Jún 2007, 14:25
V.I.P.
V.I.P.

dodo píše:
Vsecko by bolo OK, len ako som cital o tych spameroch tak sa obavam, aby toto cele dobre sa rozbiehajuce forum nedopadlo ako forum na www.kytary.cz kde to zacalo byt skoro uplne mimo kontroly a ludia na to tam nadavaju. TO je prvy krok k tomu aby sa stratil zaujem. Takze verim, ze ADMIN a kolektiv okolo neho to "nejako poriesia". :!: :?: :!:

A ze vraj tu LP_drummer uz odmazaval nejaky prispevok zaslany od spamera. Toto by ma zaujimalo ako ich eliminovat (okrem klasickeho odmazavania prispevkov). Tiez by mi mohol LP_drummer vysvetlit ako zistil, ze ten prispevok zalozil spammer? :?: :?: :?: :shock:

Poslať 18 Jún 2007, 14:32
inventár
inventár

mal vsetky znaky spammera...bydlisko niekde v severnej kambodzi ci kde to,e-mail abcd@azet.sk,www stranka bola neexistujuca a do zalozenej temy dal link na stranku ktora sice uz neexistuje,ale ked este fungovala,tak bola dost "pohnuta",co sa tyka obsahu a nemala s tymto forom vobec nic zdaleka spolocne,tak mi z toho logicky (a po poradeni sa s Viktorom) vysiel jedine spammer...vsetko same nezmysly...

PredchádzajúciĎalší

Späť na Informácie