Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Informácie Máme malé jubileum (20 000 príspevkov) ...

Máme malé jubileum (20 000 príspevkov) ...

...tu si prečítate čo a ako spraviť , čo na stránke funguje, čo nie a mnoho iných info

miro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Ahoj, já som len tak pozrel na forum a čo som nezbadal. Celkove podaných 1000 príspevkov.
Hurá, naša komunita má malé výročie. Pýtam sa ADMINa, či vie zistiť, kto presne podal ten 1000 príspevok. Že by dostal nejakú prémiu. :lol:
Možné si na toto za pol roka spomenieme s úsmevom. Ale taký je život.
Uf, to som ale spisuvatel. :roll:
úplný začiatočník

Poslať 05 Jún 2007, 17:31
Jana Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

tipuju že to byl styrioci ve 4:48 :)

Obrázok
kytarová škola - pojeďte! :)
týden nebo víkend na horách s kytarama, večírky až do rána, s akustikou i elektrikou

Poslať 05 Jún 2007, 21:52
Jana Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

:lol:

jen jsem mrkla dolů na stránku, kde se v tu chvíli psalo "Užívatelia zaslali celkom 1003 príspevkov", a mrkla na ty nejnovější... 8) (ale netvrdím že jsem se nepřepočítala, to já jenom tak tipuju)

Obrázok
kytarová škola - pojeďte! :)
týden nebo víkend na horách s kytarama, večírky až do rána, s akustikou i elektrikou

Poslať 05 Jún 2007, 21:57
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Jana píše:
:lol:

jen jsem mrkla dolů na stránku, kde se v tu chvíli psalo "Užívatelia zaslali celkom 1003 príspevkov", a mrkla na ty nejnovější... 8) (ale netvrdím že jsem se nepřepočítala, to já jenom tak tipuju)

:) 8)

Poslať 06 Jún 2007, 09:32
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

co som vyhral? :lol: :D :P
Obrázok

Poslať 06 Jún 2007, 15:26
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

nato ze to tu mame necele dva tyzdne :shock:
pekne sa nam to rozbieha
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 06 Jún 2007, 15:27
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

jj...verim ze to pojde aj dalej aspon takto...ked ne lepsie... :shock:
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 07 Jún 2007, 11:04
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

GM_viktor píše:
pekne sa nam to rozbieha

Podľa mňa sa to celé vyfarbí až ako sa podarí podchytiť trochu väčšiu komunitu. Ale tým nechcem vôbec kritizovať daný stav, naopak.
A tiež by bolo získať do diskusie aj viacerých ľudí s bussinesu (obchodníkov, dovozcov) a tiež zo šoubussinesu, nejaké známejšie mená...
toto by to posunulo do ďalšej roviny. :!:
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Poslať 07 Jún 2007, 11:07
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

no sak zatial aspon p.prosound to tu taha a este p.marko...to su obchodne mena...uvidime ci este niekto prispeje svojimi znalostami...ale myslim ze hej
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 07 Jún 2007, 11:21
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Jonso píše:
GM_viktor píše:
pekne sa nam to rozbieha

Podľa mňa sa to celé vyfarbí až ako sa podarí podchytiť trochu väčšiu komunitu. Ale tým nechcem vôbec kritizovať daný stav, naopak.
A tiež by bolo získať do diskusie aj viacerých ľudí s bussinesu (obchodníkov, dovozcov) a tiež zo šoubussinesu, nejaké známejšie mená...
toto by to posunulo do ďalšej roviny. :!:

Zatial sa moc netešme. p.prosoun tu má cca 1 príspevok. A mňa napríklad veľmi zaujimajú jeho "inovacie a napady" ktorymi dotvaral svoje vyrobky a ktoré tým boli vlastne originaly. Tiež by mi helflo svetlo do problematiky okolo elktroniek, stavby aparatov, preampov a tak. Niečo podobne ako tu začal marianguitar v gitarovej teorii. :(
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 07 Jún 2007, 11:40
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

Lukas píše:
Tiež by mi helflo svetlo do problematiky okolo elktroniek, stavby aparatov, preampov a tak. Niečo podobne ako tu začal marianguitar v gitarovej teorii. :(

par zaujimavych veci som uz hodil do prislusnej temy staci len studovat :wink:
Obrázok

Poslať 08 Jún 2007, 17:59
Prosound nováčik
nováčik

Lukas píše:
Jonso píše:
GM_viktor píše:
pekne sa nam to rozbieha

Zatial sa moc netešme. p.prosoun tu má cca 1 príspevok. A mňa napríklad veľmi zaujimajú jeho "inovacie a napady" ktorymi dotvaral svoje vyrobky a ktoré tým boli vlastne originaly. Tiež by mi helflo svetlo do problematiky okolo elktroniek, stavby aparatov, preampov a tak. Niečo podobne ako tu začal marianguitar v gitarovej teorii. :(

Takže aby sa nepovedalo, dám tu druhý príspevok. :D
Lukas a nielen ty ,pokiaľ sa chceš viac dozvedieť o mojej práci a mojich začiatkoch klikni tu http://gerhat.com/referencie-muzikus.html dá sa to čítať a niečo si domyslíš. :wink: Podrobnejšie otázky môžeme prebrať na tomto fore.
Pekná téma o lampach sa rozvinula tu http://www.bazar.lidlmusic.sk/forum/viewtopic.php?t=179 a určite veľa zaujímaveho o lampách sa tu ešte len bude písať.Sú tu ľudia čo už prešli lampovým školením,takže veľa o tom už vedia. :? A čo nenevedia to sa rýchlo naučia. :wink: Ja viem tiež len toľko ,koľko práve potrebujem pre svoju prácu a zvyšok si postupne doplňam. :oops:
Aj keď je to len môj druhý príspevok , témy sledujem dosť pozorne.Už máme toho 1000-ceho pisateľa istého?Ak áno, tak mu gratulujem a nech každemu nad 18 kúpi pivo , tým ostatným kolu :D

Poslať 08 Jún 2007, 18:05
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Prosound píše:
Takže aby sa nepovedalo, dám tu druhý príspevok. :D
Lukas a nielen ty ,pokiaľ sa chceš viac dozvedieť o mojej práci a mojich začiatkoch klikni tu http://gerhat.com/referencie-muzikus.html dá sa to čítať a niečo si domyslíš. :wink: Podrobnejšie otázky môžeme prebrať na tomto fore.
Pekná téma o lampach sa rozvinula tu http://www.bazar.lidlmusic.sk/forum/viewtopic.php?t=179 a určite veľa zaujímaveho o lampách sa tu ešte len bude písať.Sú tu ľudia čo už prešli lampovým školením,takže veľa o tom už vedia. :? A čo nenevedia to sa rýchlo naučia. :wink: Ja viem tiež len toľko ,koľko práve potrebujem pre svoju prácu a zvyšok si postupne doplňam. :oops:
Aj keď je to len môj druhý príspevok , témy sledujem dosť pozorne.Už máme toho 1000-ceho pisateľa istého?Ak áno, tak mu gratulujem a nech každemu nad 18 kúpi pivo , tým ostatným kolu :D

Zdravím proSound, já len že som trochu upravil ten váš príspevok, aby boli tie linky funkčne, tj dalo sa cez ne na uvedene hyperlinky preklikat. 8)

Ďalší

Späť na Informácie