Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Efekty a príslušenstvo Gitarový povlak

Gitarový povlak

...krabičky, multiefekty a iné

Poslať 29 Máj 2007, 14:50
miro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Poradte, chcem kúpiť dobrý povlak na moju akustiku, ale nemám moc peňazí /tak do 500 - 600 Sk/, polstrovaný. Stačí značka prípadne typ, ďakujem. :?
úplný začiatočník

Poslať 29 Máj 2007, 23:17
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

miro píše:
Poradte, chcem kúpiť dobrý povlak na moju akustiku, ale nemám moc peňazí /tak do 500 - 600 Sk/, polstrovaný. Stačí značka prípadne typ, ďakujem. :?

Miro za cca 600 Sk kúpiť polstrovaný 10mm povak ne elfo gitaru. V jednom nemenovanom fóre kritizovali pomenovanie elektrofonickej gitary = elfo gitara, že to je gitara pre "elfov". Takže aby som sa vyhol debate o tomto probléme: Elfo je skráteny výraz pre Elektrofonická gitara. Bežne používany pojem elektrická gitara by mohol nabádať úplných začiatočníkov k pripojeniu na 220V. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil marianguitar dňa 03 Jún 2007, 18:05, celkovo upravené 1

Poslať 29 Máj 2007, 23:19
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
Miro za cca 600 Sk kúpiť polstrovaný 10mm povak ne elfo gitaru. V jednom nemenovanom fóre kritizovali pomenovanie elektrofonickej gitary = elfo gitara, že to je gitara pre "elfov". Takže aby som sa vyhol debate o tomto probléme: Elfo je skráteny výraz pre Elektrofonická gitara. Be?ne používany pojem elektrická gitara by mohol nabádať úplných začiatočníkov k pripojeniu na 220V. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Marianguitar, ako si zvýraznil tie písmená El a Fo?
Dobre!
Moc sa navyznám tak sorry... :oops:
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 29 Máj 2007, 23:22
V.I.P.
V.I.P.

gumm píše:
marianguitar píše:
Miro za cca 600 Sk kúpiť polstrovaný 10mm povak ne elfo gitaru. V jednom nemenovanom fóre kritizovali pomenovanie elektrofonickej gitary = elfo gitara, že to je gitara pre "elfov". Takže aby som sa vyhol debate o tomto probléme: Elfo je skráteny výraz pre Elektrofonická gitara. Bežne používany pojem elektrická gitara by mohol nabádať úplných začiatočníkov k pripojeniu na 220V. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Marianguitar, ako si zvýraznil tie písmená El a Fo? Dobre. Moc sa navyznám tak sorry... :oops:

To máš ako v docu pod W. Hore máš tlačidlo B. Ak si označíš Coltrol C časť textu, ktorý chceš zvýrazniť a dáš B, označený text zhrubne. 8)
odskúšaj...
Naposledy upravil marianguitar dňa 03 Jún 2007, 18:09, celkovo upravené 1

Poslať 29 Máj 2007, 23:24
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Aha tak?ž takto to treba robiť. diki. :D
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 30 Máj 2007, 18:04
obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
miro píše:

Ano dík ale značku akú by ste doporučili. Videl som rôzne. :oops:
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

Poslať 30 Máj 2007, 20:12
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

ja mam Ritter - Classic asi 4roky a drzi pokope 8)
Obrázok

Poslať 31 Máj 2007, 18:18
V.I.P.
V.I.P.

Poslať 03 Jún 2007, 17:53
Jana Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

obert píše:
Ano dík ale značku akú by ste doporučili. Videl som rôzne. :oops:

jestli si pamatuju značku správně, tak Gewa není špatná - dobře se to nosí (příjemně udělané ucho do ruky i nastavitelné popruhy na záda), kytara je relativně dobře chráněná, měkké polstrování, podložení krku... obal má i nějaké vnější úložné kapsy, obě dvojité (do menší na krku se vejdou drobnosti jako ladička, náhradní struny a podobně, do větší věci do formátu A4 - třeba noty).

po čase jsem stejně koupila pevný kufr, v něm je kytaře při cestování líp, ale to už stojí dost peněz...

edit: v českých ani slovenských e-shopech jsem na to pouzdro nenarazila, koupila jsem ho tehdy v jedné kamenné prodejně u nás v Brně...
ta firma má web - http://shop.gewamusic.de/backbase/3_3_1 ... t.html?e=0 - ale v Opeře se nedá prohlížet a jiný prohlížeč kvůli nim fakt zapínat nebudu :P

Obrázok
kytarová škola - pojeďte! :)
týden nebo víkend na horách s kytarama, večírky až do rána, s akustikou i elektrikou

Poslať 07 Júl 2007, 09:37
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
Napríklad PEMA su slovenské povlaky a sú úplne v pohode!
http://www.pema.sk/ len tú stránku akosi nemajú ešte dokončenú. 8)

Tiez mam dobre skusenosti s povlakmi od firmy PEMA. A cenovo su celkom v pohode. :)
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Späť na Efekty a príslušenstvo