Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Efekty a príslušenstvo Lampové stompy Damage Control pod divíziou PEAVEY

Lampové stompy Damage Control pod divíziou PEAVEY

...krabičky, multiefekty a iné

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Hálo gitaristi! Neviem kto máte osobné skúsenosti s lampovými gitarovými stompami značky Damage control?
Táto značka je momentálne pod distribúciou firmy PEAVEY v USA a konštruktérsky ich tam vraj rieši bývalý vývojár s Line6. Ide o nich bombový chýr. Počuli ste to niekto na živo? Ak niekto neviete o čo ide, kliknite si na:
http://www.damagecontrolusa.com/ a zo pár kúskov nájdete aj na linke:
http://www.bazar.lidlmusic.sk ked do filtra zadáte 12AX7
Ak máte niekto osobnú skúsenosť s týmito zariadeniami, napíšte, díky! :wink: :!:
Naposledy upravil marianguitar dňa 03 Jún 2007, 16:04, celkovo upravené 2

obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Viem o tejto relatívne novej značke ale osobne som to na vlastné uši nepočul. Ano na PEAVEY stránke je tam link.
Na You tube som našiel nejaké video ukážky, ale podľa mňa (aspoň to čo som videl a počul) nie je na takej úrovni ako video prezentácia na stránke Damage control.

video womanizer
http://www.youtube.com/watch?v=8GMdyylJYsE

video demonizer
http://www.youtube.com/watch?v=AqEKmk80J4A

video Solid Metal
http://www.youtube.com/watch?v=FUkG1Omoixw
:shock:
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

Poslať 20 Máj 2007, 15:46
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ten demonizer vyzera vazne zaujimavo
dost by ma zaujimalo v akej cenovej hodnote sa to bude pohybovat
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 20 Máj 2007, 15:47
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

a este, kedy sa tieto produkty objavia na Slovensku?
vazne by to stalo za vysksuanie, lebo zvuk na ukazkach je perfektny :shock:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 20 Máj 2007, 16:09
V.I.P.
V.I.P.

GM_viktor píše:
a este, kedy sa tieto produkty objavia na Slovensku?
vazne by to stalo za vysksuanie, lebo zvuk na ukazkach je perfektny :shock:

Podľa mojich informácii Demonizer vychádza na nejakých 12 000 Sk. A čo sa týka distribúcie do európy, resp. priamo na slovensko, vyzerá to na koniec júla 2007 +/-. 8)

mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
Hálo gitaristi! Neviem kto máte osobbné skúsenosti s lampovými gitarovými stompami značky Damage control?
Táto značka je momentálne pod dši bývalý vývojár s Line6. Ide o nich bombový chýr. Počuli ste to niekto na živo? Ak niekto neviete o čo ide, kliknite si na:
http://www.damagecontrolusa.com/ a zo pár kúskov nájdete aj na linke:
http://www.bazar.lidlmusic.sk ked do filtra zadáte 12AX7
Ak máte niekto osobnú skúsenosť s týmito zariadeniami, napíšte, díky! :wink: :!:

Ahoj, že budú až niekedy v lete. Mne sa podľa ukážok na nete páči Womanizér 8)
A z USA s mi terigať nechce. Verím že to bude výborná vec tie pedály, chcem si to najskôr oosobne vyskúšať. Počkám do leta ked to tu bude. Nechal som v Lídli tel. číslo. Keď im to príjde, dajú mi vedieť.
Girarista rocker

V.I.P.
V.I.P.

mupino píše:
...I keď sú na to veľké ohlasy a aj ukážky naznačujú, že to bude výborná vec tie pedály, chcem si to najskôr oosobne vyskúšať. Počkám do leta ked to tu bude. Nechal som v Lídli tel. číslo. Keď im to príjde, dajú mi vedieť.

Nazdar mupino. Tak si sa objavil aj tu na fóre, fain. Máš pravdu Damage control očakávame cca v strede až koncom leta - júl, jeho koniec... verím že to budú dobré mašinky. Musia. Nie je to zrovna lacná záležitosť. PEAVEY-čko si tým šplhlo a získalo ďalší kredit. Pred nedávnom získali zastúpenie na na TRACE ELLIOT. 8)
Ty si starý harcovník, poraď občas našim diskutujúcim, budem rád, keď sa tu s času na čas objavíš a prispeješ svojimi skúsenosťami. Veď vieš, že u nás máš "očko" a kredit, veď si "náš zákazník". 8)
Naposledy upravil marianguitar dňa 03 Jún 2007, 16:06, celkovo upravené 1

Poslať 26 Máj 2007, 22:10
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

nejake prezentacie som videl uz davnejsie..a charakter skreslenia mi nesedi.take moc ubzucane to na mna bolo..
predpokladam,ze ked to ma dve lampy tak skreslenie budu robit aj nejake polovodice v tom...
Obrázok

Poslať 30 Máj 2007, 17:38
V.I.P.
V.I.P.

styrioci píše:
nejake prezentacie som videl uz davnejsie..a charakter skreslenia mi nesedi.take moc ubzucane to na mna bolo..
predpokladam,ze ked to ma dve lampy tak skreslenie budu robit aj nejake polovodice v tom...

Polovodiče myslím určite nie! Do tých lámp púšťajú vyskú voltáž a čítal som, že to utiahne aj nejaký repráčik na doma bez koncáku. 8)
Naposledy upravil marianguitar dňa 03 Jún 2007, 16:07, celkovo upravené 1

Poslať 30 Máj 2007, 20:01
ADMIN

marianguitar píše:
styrioci píše:

Polovodiče myslím určite nie! Do tých lámp púšťajú vyskú voltáž a čítal som, že to utiahne aj nejaký repráčik na doma bez koncáku. 8)

no na ich strankach som sa docital, ze do nich ide nejak 250V co nie je nic vynimocne na 12AX7. a podla mojich vedomosti ak ma ist o skutocne lampove hi-gain skreslenie tak treba 5 pentod cize 2 a pol 12AX7, teoreticky by sa to dalo aj s dvoma..ale :?
Obrázok

Poslať 31 Máj 2007, 10:04
klocek Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

styrioci píše:
no na ich strankach som sa docital, ze do nich ide nejak 250V co nie je nic vynimocne na 12AX7. a podla mojich vedomosti ak ma ist o skutocne lampove hi-gain skreslenie tak treba 5 pentod cize 2 a pol 12AX7, teoreticky by sa to dalo aj s dvoma..ale :?

Napočúval som si nielen ukážky lampáčov Damage control na Yor Tube ale aj na samotnej stránke tejto firmy, ako aj audio ukážky. Podľa mňa to hrá skvelo! DEMONIZER dokonca prezentuje na niektorých stránkach na nete Y. Malmsteen. A skutočne zvukovo to ide do jeho zvuku! 8)
Nech žije muzika a muzikanti!

Poslať 31 Máj 2007, 12:00
ADMIN

klocek píše:
DEMONIZER dokonca prezentuje na niektorých stránkach na nete Y. Malmsteen.

co ten uz vsetko poprezentoval... :roll:
aj ja som si vypocul ukazky a v prvom momente som si povedal, ze to hra super..ale potom som pocul ine veci, co sa mi zapacili viac...ale ak by som mal moznost tak by som si rad odksusal, ze co to da :wink:
Obrázok

Poslať 31 Máj 2007, 12:03
klocek Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

styrioci píše:
klocek píše:
DEMONIZER dokonca prezentuje na niektorých stránkach na nete Y. Malmsteen.

co ten uz vsetko poprezentoval... :roll:
aj ja som si vypocul ukazky a v prvom momente som si povedal, ze to hra super..ale potom som pocul ine veci, co sa mi zapacili viac...ale ak by som mal moznost tak by som si rad odksusal, ze co to da :wink:

Aj to je pravda. Uvidime, ked to bude mať niekto fyzicky v rukách. Potom budeme múdrejší ako to vyzerá s pomerom cena/užitková hodnota 8) .
Nech žije muzika a muzikanti!

Späť na Efekty a príslušenstvo