Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"


Obsah fóra GuitarMania Efekty a príslušenstvo GERHAT TweedCab

GERHAT TweedCab

...krabičky, multiefekty a iné

Poslať 26 Dec 2014, 00:18
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Príspevky: 8061
Obrázky: 327
Bydlisko: Piešťany, SR

GERHAT TweedCab

Direct box plus speaker simulátor s Vintage soundom určený pre elektrické gitary a gitary s piezo snímačmi.

IN je klasický vstup.

Thru je priamy linkový nesymetrický výstup, takže to čo vstupuje do IN to vystupuje cez Thru, ale je prúdovo zosilnený aby po kábli nevznikali straty.

Obrázok

Tento výstup je možne poslať zvukárovi na ďalšie spracovanie, ako výstup pre kombo alebo gitarový zosilovač , prípadne pripojiť ladičku.

Výstup CabSim je výstup simulátora a ten je vhodný pre mix pulty , do PC , veže a podobne. Funkcia Sand slúži pre tento výstup v spojení so skresľovacou krabičkou ako pridávanie či uberanie piesku vo zvuku , resp. jeho zvukové prelaďovanie.

Obrázok

Sand orezáva ostrosť zvuku resp. zvýrazňuje niektoré frekvenčné pásma charakteristické pre daný typ aparatúry. Mnohý hudobníci si tento výstup zapájajú aj priamo do gitarovej aparatúry. Výstup z Cab Sim môžete poslať aj zvukárovi do mixu a sami si tento zvuk nastavíte Sandom.

DI-Out je symetrický výstup pre zvukára a ten nie je zvukovo upravovaný , len je prúdovo zosilnený vstupný signál z IN ,aby nevznikali straty po kábli čo sa posiela zvukárovi s možnosťou odpájania zeme kvôli zemnej slučke.

Obrázok

Takže Di- Out je symtrický neupravený signál, takže sa naň neuplatňuje speaker simulatorový efekt, je to len prudovo zosilnený vstupný signal pre zvukara, s možnosťou odpojenia zeme !!!

Di- Out výstup je vhodný aj pre akusticku gitaru s piezo snímačom.
Späť na Efekty a príslušenstvo

cron