Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Efekty a príslušenstvo PC playing-multiefekt, software or what?

PC playing-multiefekt, software or what?

...krabičky, multiefekty a iné

Poslať 29 Júl 2011, 00:45
777strings nováčik
nováčik

styrioci : len potom nechapem tomu preco firma Vox ziska v celom svete prestizne ocenenia a zoom ?Preco zoom nerosiri svoju produkciu o xy vyrobkov ako to robia ine firmy?Bol som 2x vo Frankfurte na hudobnom veltrhu a po stanku alebo vyrobkov zoom ani naznak.Kdezto VOX ako aj ine firmy su pravidelne.Takze nic poriadne robi prave zoom.Zoom rady G?nevravim ze je to nepouzitelna rada,kto je spokojny prosim.napr.bratranec si kupil g2.1u a po 3 mesiacoch to reklamoval.presnejsie povedane odisiel mu switch na prepinanie prestov,jeho kamosovy z kapely zas ten opticky pedal..mozno to bola len uplna nahoda..ale obratom ked sa im to vratilo z reklamacii to obaja predali niekomu inemu.

Poslať 29 Júl 2011, 14:17
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

vox ma trosku insie zazemie a ine meno vo svete, ale to meno si urobili kvoli lampovym ac hlavam a kombam a ich specifickemu zvuku...nie kvoli gitaram, modelingovym kombam a multakom, co robia posledne roky..tie bohvieako popularne tiez nie su..tiez maju sirsi zaber ako zoom.

zoom ma zase dlhsiu tradicuu v modelingu, aj ked zo zaciatku nie moc slavnu...no pride mi to, zes novou radou G sa snazia spravit hrubu ciaru a presvedcit zvysok sveta aby zabudli na staru eru..co ostatne dokazuju stale novymy modelmi multakov a tiez netreba zabudat na handu recordery, ktore medzi muzikantami spopularizovali prave oni a ostatne firmy ich len nasleduju..ostatne staci si vsimnut kolko prachov tlacia do reklam na recordery a imho s kazdym novym modelom sa zlepsuju a triafaju do cierneho..vid pripravovana novinka h2n

ja by som zoom uplne nezatracoval, hlavne nova era vyzera velmi slubne a na tomto modelingovom poli to maju rozohrate lepsie ako vox..
Obrázok

Predchádzajúci

Späť na Efekty a príslušenstvo