Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Efekty a príslušenstvo Digitech BAD MONKEY tube overdrive

Digitech BAD MONKEY tube overdrive

...krabičky, multiefekty a iné

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Digitech BAD MONKEY tube overdrive
http://www.digitech.com/products/Pedals/BadMonkey.php

Efekt BAD MONKEY, tube overdrive dodá vašemu aparátu - gitarovému zosilovaču potrebnú šťavu naviac presne v tu pravú chvílu. Tento robustný pedál produkuje hladký prirodzený charakter prebudeného zosilovača a zároveň zachová zretelný ton gitary.. Korekcie basov a výšiek poskytujú možnosť flxibilného zosilenia alebo orezania basových alebo výškových frekvencí pre dosiahnutie
správneho zvuku...

Ovládacie prvky:
Hlasitosť - LEVEL, trojpásmové korekcie Basy LOW, výšiek HIGH, ovládač nabudenia GAIN, signálna LED dioda ON/OFF efektu, pedál pre zapínanie alebo vypínanie efektu, vstupný INTUP mono jck, výstupné jacky OUT1 AMP pre zapojenie do git. zosilovača a OUT2 MIXER pre pripojenie pre nahrávanie v štúdiu alebo priamu hru do mixpultu. Tento výstup ponúka simuláciu reproboxu CIT. Konektor AC adapteru, patent pre odnímanie krytu baterky...

Naše video: http://www.youtube.com/watch?v=V9deho3Wk9A

Obrázok
Naposledy upravil marianguitar dňa 12 Nov 2009, 01:26, celkovo upravené 1

Poslať 11 Nov 2009, 21:37
Phelipe Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Keby som mohol napísať na tento efekt menšiu recenziu ak dovolíte.. je to fakt zlá opica(bad monkey), ktorá riadne reže tóny ... radšej by som volil Tubescreamer, Maxon alebo ts9, lebo tento Digitech je v podstate počítač a strašne ničí zvuk .. teda aspoň mne na lampovom kombe, ktoré už je aj tak dosť na hovno mi už úplne dokazí ten už nahovno zvuk ktor tam mám :)
ale ved zivot je krasny :)

Poslať 11 Nov 2009, 21:44
V.I.P.
V.I.P.

Phelipe píše:
Keby som mohol napísať na tento efekt menšiu recenziu ak dovolíte.. je to fakt zlá opica(bad monkey), ktorá riadne reže tóny ... radšej by som volil Tubescreamer, Maxon alebo ts9, lebo tento Digitech je v podstate počítač a strašne ničí zvuk .. teda aspoň mne na lampovom kombe, ktoré už je aj tak dosť na hovno mi už úplne dokazí ten už nahovno zvuk ktor tam mám :)

Porovnavas neporovnatelne... :?
BAD MONKEY je dokrmovac a to jemny, takze to vyuzijes ak mas aparat, ktory chces este v prhodnej chvili pristavit, nesluzi na syte skreslenie a ani na to nema dispozicie... :wink:

Poslať 11 Nov 2009, 22:57
okukávač
okukávač

:) ... veď práve je to neporovnateľné ... pretože Bad Monkey je podľa mňa veľmi veľa moc na nič .. ale tak osobný názor :) ... je to vec každého kto ako to berie ... mne úplne zmenil zvuk na "rádio" :roll:

Poslať 12 Nov 2009, 00:00
spyros inventár
inventár

Skus MXR Zakk Wylde Overdrive, ja som s tym celkom spokojny.
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 12 Nov 2009, 00:29
okukávač
okukávač

hej ten som už skúšal, len nie na svojom kombe ... :roll: ale snáď sa časom dopracujem k niečomu poriadnemu :)

Poslať 12 Nov 2009, 01:25
V.I.P.
V.I.P.

Este raz, nemozes zrovnavat driveri, ktore produkuju hutny zvuk s nabudzovačmi, medzi ktore zjavne BAD MONKEY patri. Toto je efekt pre ludi, ktory presne vedia, co s nim /dokrmenie signalu, farba a podobne/...
Ak to chvilu u mna vydrzi, tak urobim ukazku, kde bude spolupracovat s inym zariadenim, kde krasne "zohreje a zošťavnatí" základný signal... :wink:
Ak to beries tak ako si pisal, tak potom aj Screamin Blues by bol pre teba nic moc efekt a pritom toto pouziva vela dobrych gitaristov, koli vybornej kontrole dynamiky hry a nabudenia... :wink:

Poslať 13 Nov 2009, 09:08
julors Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Sú isté veci a postrehy, o ktoré sa musím podeliť... :lol:
To myslíš vážne? Nevymeníš za Valveking 212?

Obrázok

Poslať 15 Nov 2009, 11:07
okukávač
okukávač

julors píše:
Sú isté veci a postrehy, o ktoré sa musím podeliť... :lol:
To myslíš vážne? Nevymeníš za Valveking 212?

Obrázok

áno myslím to smrtelne vážne ... možno je to niečím iným ale tento typ zvuku mi moc nesedí a poviem ti že ak mi doplatíš cenový rozdiel vymením to :) ale keby si namiesto Valveking mal JSX 212 tak nemusíš doplácať :D ... tých pár euro ti odpustím :D :D

a ešte taká otázka ... počul si niekedy to TSL-ko hrať na živo ???

Poslať 23 Nov 2009, 13:43
julors Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Keď som kupoval svoje AVT-čko tak som hral aj na TSL a keby som mal vtedy moznost investovať, tak ho bez pochyby kupim. Ani to VK nemám, teraz momentálne Bandit 112 a keď raz bude lampa, tak jedine od Marshallu, ak ma Marian nepresvedčí :lol:

Poslať 23 Nov 2009, 19:04
okukávač
okukávač

ja mám marshally rád, ale skôr by som bral tú JCM 800 ... klasický halfstack .. :) ... neviem to TSLko má pre mňa nie moc dobrý zvuk .. ale ak kúpiš JCM 800vku novú tak vymením :D

Poslať 23 Nov 2009, 21:43
sparky nováčik
nováčik

ja mam TSLko a hraval som na Valvekingu a nikdy by som to tsl nevymenil naspat za valvekinga....hram dost tvrdu hudbu a nemam problem si nastavit tvrdy zvuk a konkretnost tonov a jasnost na tslku sa neda porovnat s valvekingom

Poslať 23 Nov 2009, 22:26
okukávač
okukávač

sparky píše:
ja mam TSLko a hraval som na Valvekingu a nikdy by som to tsl nevymenil naspat za valvekinga....hram dost tvrdu hudbu a nemam problem si nastavit tvrdy zvuk a konkretnost tonov a jasnost na tslku sa neda porovnat s valvekingom

hmmm ... možno je to len gitarou .. :roll: ale tak skúšal som tam pichať kadeaké gitary ... ale viem asi čím to bude :idea: bude to v prstoch :idea:

Poslať 23 Nov 2009, 23:46
V.I.P.
V.I.P.

sparky píše:

Neda sa porovnat ale ani cenovo, je tam priepastny cenovy rozdiel...
Tazko porovnavat Renault Thaliu a Mercedes, my mame Thaliu a sme s nou spokojny, niekto by nebol, tak musi priplatit... :?

Poslať 24 Nov 2009, 00:46
okukávač
okukávač

to si vystihol Marian :) ... úplne to sedí, len problém je že ja som to dostal spôsobom, že mi zavolala mama že mám balík s UPSka :D ... že mi dovliekli nejakú škatuľu domov a že to má 40 kíl :D .. a sa pozerám, že to asi nebude pre mňa .. a keď som otvoril dvere, tak som našiel na chodbe krabicu s nápisom Marshall Amplification .. a trošku sa mi začalo vyjasňovať .. potom mi už len oco zavolal, že či mi niečo prišlo :D

Ďalší

Späť na Efekty a príslušenstvo