Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Efekty a príslušenstvo Čo si myslíte o Prosound efektoch?

Čo si myslíte o Prosound efektoch?

...krabičky, multiefekty a iné

Poslať 21 Jún 2007, 10:46
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
Prosound píše:
Určite časom poriešime aj to aby sa v Lidli dali skúšať moje výrobky.

Mozem potvrdit, ze sme spolu s p.Gerhatom o tomto hovorili a do buducna budu v skutocnosti na vyskusanie nejake vzorky u nas na centralnej predajni. Len treba este trochu trpezlivosti. :wink: 8)

No ja som sa v Lidl Music zaujimal o jednom takom zariadeni na principe ako funguje Line selector od BOSSu a bolo mi povedane, ze take nieco maju objednane na otestovanie v Prosoundu. :?:
Chcel by som prepinat napr. dve gitarove zostavy, resp. preampy tak, aby som memusel prehadzovat kabel od gitary na vstupy tych preampov. Moj dotaz znie na pana Gerhata, kedy by to bolo mozne u Lidla odskusat :?:
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Poslať 22 Jún 2007, 20:52
Prosound nováčik
nováčik

Pekné že si mi to pripomenul , aby som na to nezabudol. :wink:
Presný termín neviem povedať, pretože mám ešte rozrobené nejaké objednávky a po ich ukončení sa do toho pustím. Potom ďalšie kusi už budu len otázkou času a požiadaviek na tieto prepínače.

Poslať 23 Jún 2007, 23:42
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

mne az tak skaredy teda nepripada .. pre mna je dolezita funkcnost .. :wink:

Poslať 24 Jún 2007, 08:18
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

ArEs píše:
mne az tak skaredy teda nepripada .. pre mna je dolezita funkcnost .. :wink:

Jasne, aj pre mna. Ale ja chapem "kritiku dizajnu Prosound pedalov" od niektorych ludi s pohladu obchodneho = predajnosti. Nie kazdy to pri kupe posudzuje len z hladiska funkcnosti. Je vela ludi, ktori tu funkcnost ani nevedia posudit. :lol: 8)

Poslať 24 Jún 2007, 11:06
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

hej .. to mas pravdu .. :lol: :lol: .. ti nech si priplatia za krasu .. :lol: :lol: .. a jedna z otazok predavaca bude "a chces to len pre krasu alebo cez to chces hrat? .. :lol: :lol:

Poslať 24 Jún 2007, 13:05
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

ArEs píše:
hej .. to mas pravdu .. :lol: :lol: .. ti nech si priplatia za krasu .. :lol: :lol: .. a jedna z otazok predavaca bude "a chces to len pre krasu alebo cez to chces hrat? .. :lol: :lol:

Ano, ale realita je taka, ze keby si mal vedla seba dva pedale, z ktorych jeden je zo super dizajnom ale hra horsie (nie zle) a druny dizajnom nijako nevinika a hra o nieco lepsie zo 100 ludi co si to prijdu kupit by vascina kupila ten prvy. Stale hovorl z praxe o ktorej viem, bohuzial. Saty predavaju cloveka a dizajn tovar. :( 8)

Predchádzajúci

Späť na Efekty a príslušenstvo