Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Sebarealizácia Opravy & servis, úpravy & tuning Lin6 + mikrofon

Lin6 + mikrofon

...máte niečo pokazené? Potrebujete niečo upraviť alebo opraviť? Spolu prídeme na nejaké riešenie.

Poslať 16 Dec 2011, 19:52
Durthanan nováčik
nováčik

Ahoj ahoj.
Zazrel som tu ,že do gitarového komba si nemôžeme zapájať mikrofón preto a preto ... , zaujalo ma to pretože sám nahrávam z mikrofónu a gitary cez kombo priamo do PC.
Mikrofón nemám zapojený do vstupu pre gitaru ale do vstupu pre externé média (diskmam , mp3, mobil a atd. ) , môže to aj v tomto zapojení nejak poškodiť alebo inak znehodnotiť kombo ? :)

Poslať 16 Dec 2011, 20:49
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

To bolo mienene na to, ze na vstup nie.
Ale aj ked ten das ten mikrofon tak ako pises a nic neposkodis, zvuk musi byt o nicom.
Jednoducho gitarovy reprak (na el. gitaru) je velmi stredovy a chybaju mu na spev horne pasmo, resp cyskova diza... :arrow:

Poslať 16 Dec 2011, 20:56
Durthanan nováčik
nováčik

marianguitar píše:
Ale aj ked ten das ten mikrofon tak ako pises a nic neposkodis, zvuk musi byt o nicom.
Jednoducho gitarovy reprak (na el. gitaru) je velmi stredovy a chybaju mu na spev horne pasmo, resp cyskova diza... :arrow:

Áno to je pravda a tak to ani nevyužívam (cez reprák) , ja mám v kombe zapojene aj slúchadla a cez tie počúvam spev a aj gitaru.
Ja som chcel len vedieť že či teda nejak nepoškodím to kombo.

Poslať 17 Dec 2011, 13:02
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Durthanan píše:
marianguitar píše:

Áno to je pravda a tak to ani nevyužívam (cez reprák) , ja mám v kombe zapojene aj slúchadla a cez tie počúvam spev a aj gitaru. Ja som chcel len vedieť že či teda nejak nepoškodím to kombo.

OK :lol:

Späť na Opravy & servis, úpravy & tuning