Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Sebarealizácia Opravy & servis, úpravy & tuning Píska snímač

Píska snímač

...máte niečo pokazené? Potrebujete niečo upraviť alebo opraviť? Spolu prídeme na nejaké riešenie.

Poslať 14 Apr 2011, 21:03
fiďo nováčik
nováčik

Čaute. Mam gitaru avalanche presny model neviem efekt zoom g1x a kombo peavey envoy 110 a dneska ked som bol na skuške s kapelou tak mi strašne pískal snimač ale keď som ubral stredy tak to prestalo. Prosiim o nejake rady :D :D ;)

Poslať 14 Apr 2011, 21:13
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

fiďo píše:
Čaute. Mam gitaru avalanche presny model neviem efekt zoom g1x a kombo peavey envoy 110 a dneska ked som bol na skuške s kapelou tak mi strašne pískal snimač ale keď som ubral stredy tak to prestalo. Prosiim o nejake rady :D :D ;)

Možno by si to odstránil keby snímač zavoskuješ, ale osobne by som radšej kúpil nový, napr. RM Pickups sú vcelku cenovo dostupné a sú vysokej kvality. Mal som ich na prvej gitare a dosť ju to oživilo. Prípadne SBS Šlapák, slovenský výrobca. Každopádne popozeraj či nemáš niekde kontakty uvolnené, alebo niečo podobné.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 14 Apr 2011, 21:16
fiďo nováčik
nováčik

no do tej gitary už moc investovat nechcem takže by som to chcel opravit lebo planujem kupit novu...asi by bolo dobre keby sa na to pozrel nejaky odbornik

Poslať 14 Apr 2011, 22:51
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

fiďo píše:
no do tej gitary už moc investovat nechcem takže by som to chcel opravit lebo planujem kupit novu...asi by bolo dobre keby sa na to pozrel nejaky odbornik

Bohuzial ale tie lacne gitary maju sitne snimace a niekedy sa to napr. prejavi v ich mikrofoničnosti, co znamena,
že ked das trochu vacsie skreslenie (zisk) tak to pisti a voskovanie ani nemusi pomahat... :?

Poslať 15 Apr 2011, 14:07
fiďo nováčik
nováčik

takže mi radite kupit novy snimač ?

Poslať 15 Apr 2011, 14:34
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

fiďo píše:
takže mi radite kupit novy snimač ?

ved nic za to nedas okrem prace, ked ho zalejes do vosku ale myslim si ze to u tejto cenovej triedy nepomoze... :?

Späť na Opravy & servis, úpravy & tuning