Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Sebarealizácia Opravy & servis, úpravy & tuning Úprava AVT412

Úprava AVT412

...máte niečo pokazené? Potrebujete niečo upraviť alebo opraviť? Spolu prídeme na nejaké riešenie.

Poslať 18 Nov 2010, 12:44
cico1976 nováčik
nováčik

Zdravím!

Vedel by mi niekto poradiť s úpravou boxu AVT412 ?!? Používaný na skreslený zvuk do štýlu death metal (MG100hdfx - viem že ani hlava nieje najlepšia)

Mám tento box a aj keď nehrá najhoršie, počul som aj lepšie znejúce boxy. Mali väčší tlak a lahodnejší, čistejší zvuk. Rád by som v tom mojom vymenil repráky, len neviem aké. Trochu som pozeral na nete a asi najviac tam doporučujú Celestiony Vintage 30 alebo G12T-75. No a niečo som našiel aj o kombinácii týchto dvoch typov. Má s týmto niekto nejaké skúsenosti ?!?!? Dobrá rada sa vždy zíde! Ďakujem!

Poslať 18 Nov 2010, 14:27
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Otázkou je či investícia, ktorá bude nemalá bude výsledok uspokojivý. Osobne by som radšej bedňu predal, i keď pod cenu a spojil to s peniažkami, ktoré utratíš za reproduktory.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 18 Nov 2010, 16:29
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

Ondskan píše:
Otázkou je či investícia, ktorá bude nemalá bude výsledok uspokojivý. Osobne by som radšej bedňu predal, i keď pod cenu a spojil to s peniažkami, ktoré utratíš za reproduktory.

+1
Obrázok

Poslať 18 Nov 2010, 17:53
cico1976 nováčik
nováčik

Ano , toto by bolo tiež riešenie, ale má to jeden háčik. Tie repro čo mi zostanú z AVT412 chcem použiť do bedne čo mám v skúšobni, lebo je pre mňa problematické sa stále trepať do skúšobne s celým aparátom a naviac nechávať to tam v tom vlhku .....hm ..... to by asi tiež nebolo najlepšie. Tak a čo teraz?!?!? S peniazmi sa momentálne moc rozpŕdať nemôžem! No a 4 repro by ma nemali stáť to čo celý box!

Späť na Opravy & servis, úpravy & tuning