Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Sebarealizácia Opravy & servis, úpravy & tuning problem s peavey 6505+ effect loop

problem s peavey 6505+ effect loop

...máte niečo pokazené? Potrebujete niečo upraviť alebo opraviť? Spolu prídeme na nejaké riešenie.

sealton11 nováčik
nováčik

Nazdarek. Ludia, nemozem sa dopracovat nikde k odpovedi na celom nete k tejto udalosti.
Vcera na skuske sa mi stala neprijmna vec. Hrame prve skladby, mam naefektovanu slucku(delay, chorus, phaser secko na pedalboarde BOSS), secko ide v pohode. Ale potom zrazu konec. Amp ide, prepinanie kanalov ide, ale akonahle prepnem na slucku, signal zhasne. Teda ide tak potichu (len tak potichu skrka), ze vlastne ani nejde. Skusal som to supnut na priamo ...ide, cize pedalboard je ok. Kedze mi aj footswitch prepina kanaly aj ten je ok, kable su ok, pouzivam len to naj (monster cables, zadne planetwaves a pod.), tie su ok.
Jedine, co mi napadlo, ze mi odisiel signal efektovej slucky, ale nemam to ako zistit... stretol sa niekto z vas s takymto pripadom?

Dik za odpoved.

Poslať 08 Okt 2010, 12:06
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

No idealne by bolo, keby ti to mal niekto moznost v tvojom okoli premerat.
v papieroch su napisane hodnoty /impedancne/ ktore v el. loop maju byt, tak podla toho... :idea:

Poslať 08 Okt 2010, 12:48
sealton11 nováčik
nováčik

Diki moc, moznost premerat mam. Skusim, iba sa chcem dopredu spytat na to ak bude chyba tam, co moze byt vo veci (studeny spoj alebo pod.), nech to mozeme riesit a ak tam chyba nebude, aka je dalsia moznost... :?:

Poslať 10 Okt 2010, 13:04
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

studenak na jacku v slucke to moze byt, alebo ak to ma lampovu slucku, tak aj vadna lampa
Obrázok

Späť na Opravy & servis, úpravy & tuning