Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Sebarealizácia Opravy & servis, úpravy & tuning Je to na reklamáciu?

Je to na reklamáciu?

...máte niečo pokazené? Potrebujete niečo upraviť alebo opraviť? Spolu prídeme na nejaké riešenie.

Poslať 07 Okt 2010, 17:05
stanchezz nováčik
nováčik

tak som skusal snad vsetko okrem tych molitanov po kobylku ale nic viac menej nepomohlo,stale je tam ten pazvuk.Ak budem mat zajtra volno,tak skocim do PO,nech sa na to pozru aj oni.Mne to pripada,ako by tam bolo len nieco uvolnene a preto to vibruje,podla mna to nebude nejaka velka vada.Ale supat do toho sam nebudem..

Poslať 08 Okt 2010, 06:43
TheSnehuliak nováčik
nováčik

podľa mňa je to v gitare ,mám takú istú ako ty a skúšal som ju na dvoch peavey kombách a na jednom fendri a to isté robilo.Proste chcem pridať bass a nedá sa to počúvať ,no ale potom odpíš ako si dopadol

Poslať 08 Okt 2010, 08:35
stanchezz nováčik
nováčik

tak potom by to chcelo skusit najrpv inu gitaru,nenajde sa niekto poblizku?Lebo myslim ze nikto zo znamych nema el.gitaru.

Poslať 08 Okt 2010, 12:04
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

stanchezz píše:
tak potom by to chcelo skusit najrpv inu gitaru,nenajde sa niekto poblizku?Lebo myslim ze nikto zo znamych nema el.gitaru.

Urcite teda poskusajte najskor tu gitaru, nech sa vylucia iste veci, potom ak bude treba dojedname tu skusku v Presove - kombo - gitara... 8)

Poslať 08 Okt 2010, 14:08
stanchezz nováčik
nováčik

Predchádzajúci

Späť na Opravy & servis, úpravy & tuning