Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Rada pri kúpe Kupujeme novú gitaru - alebo praktické rady pri kúpe gitary

Kupujeme novú gitaru - alebo praktické rady pri kúpe gitary

...chcete niečo kúpiť? Nechajte si poradiť a zvážte tú najlepšiu možnosť

Poslať 29 Jan 2008, 11:31
SoB Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
Ak ti to nie je neprijemne, napis kolko mas rokov a aky je tvoj /hruby alebo cisty/ plat v praci.... :wink:
Mozeme to zanalyzovat, potom... 8)

nikoho neodrbavam,nepredavam a neponukam nezmyselne braky,nie som zlodej ani podvodnik a nerobim pracu ktora by ma znechucovala a neurotizovala..nemam sa myslim preco hanbit ze TU Nemam bohvie jaku robotu a ze odmietam robit v gumarni alebo skladat televizori..som rad ze mam v podstate kludny pozemsky zivot..aj ked zarabam netto 8 000
mam 23 a pracoval som uz na najroznejsich fantastickych miestach..No na dobru gitaru by som ani len radsej nekukol.. :shock:

Poslať 29 Jan 2008, 12:00
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

SoB píše:
marianguitar píše:
Ak ti to nie je neprijemne, napis kolko mas rokov a aky je tvoj /hruby alebo cisty/ plat v praci.... :wink:
Mozeme to zanalyzovat, potom... 8)

nikoho neodrbavam,nepredavam a neponukam nezmyselne braky,nie som zlodej ani podvodnik a nerobim pracu ktora by ma znechucovala a neurotizovala..nemam sa myslim preco hanbit ze TU Nemam bohvie jaku robotu a ze odmietam robit v gumarni alebo skladat televizori..som rad ze mam v podstate kludny pozemsky zivot..aj ked zarabam netto 8 000
mam 23 a pracoval som uz na najroznejsich fantastickych miestach..No na dobru gitaru by som ani len radsej nekukol.. :shock:

Caw, neviem ako si to myslel, ze nikoho neodrb*vas a tak, toto sme nerozoberali. prakticky som sa spytal na vek a prijem, aby som vedel odhadnut ako ti pomoct s tvojim problemom... :?

Poslať 29 Jan 2008, 14:06
SoB Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Skjuz mi-som to zANALizoval tak trochu sam aby si bol v obraze.--Tym ze neodrbavam som mal na mysli,ze neklamem ludi za ucelom financ.zisku..Budem velmi rad ak mi das nejaku radu..zufaly nie som no rad by som si zahral uz kvalitne..Rozmyslal som nad nejakymi splatkami ale nexcem si dat slingu na krk,pretoze som uz -nie raz-spadol na hubu..Neviem co bude zajtra a nexcem zatazit nikoho svojimy´´rozmarmi´´-i ked moja radost a stastie su zavisle na tom ´´rozmare´´.Budem rad ak das mi nejaky tip ako von z toho..,,Nech aj vlk je syty aj ovca cela´´

Poslať 29 Jan 2008, 22:05
V.I.P.
V.I.P.

SoB píše:
Skjuz mi-som to zANALizoval tak trochu sam aby si bol v obraze.--Tym ze neodrbavam som mal na mysli,ze neklamem ludi za ucelom financ.zisku..Budem velmi rad ak mi das nejaku radu..zufaly nie som no rad by som si zahral uz kvalitne..Rozmyslal som nad nejakymi splatkami ale nexcem si dat slingu na krk,pretoze som uz -nie raz-spadol na hubu..Neviem co bude zajtra a nexcem zatazit nikoho svojimy´´rozmarmi´´-i ked moja radost a stastie su zavisle na tom ´´rozmare´´.Budem rad ak das mi nejaky tip ako von z toho..,,Nech aj vlk je syty aj ovca cela´´

Skus mi napisat do ss-ky, ze co mas a pouzivas, ci by si chcel gitaru s kombom alebo s multiefektom. Skusim by som ti nieco pripravit, ked bude cas.... :wink:

Poslať 29 Jan 2008, 22:44
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

aj ja mozem? ale za to by sa dala kupit uz fabia :lol:

je to o chceni, tiez by som si mohol kupit habadej veci a nasetrit, pozicat..ale pozickou nechcem zatazovat hlavne fotrovcou (a seba pri naslednom splacani :lol: ) a v poslednej dobe nejako viac uprednostnujem ine pohodlie pred pohodlim gitarovym :D

sorry za OT :)
Obrázok

Poslať 29 Jan 2008, 22:48
V.I.P.
V.I.P.

styrioci píše:
aj ja mozem? ale za to by sa dala kupit uz fabia :lol:
je to o chceni, tiez by som si mohol kupit habadej veci a nasetrit, pozicat..ale pozickou nechcem zatazovat hlavne fotrovcou (a seba pri naslednom splacani :lol: ) a v poslednej dobe nejako viac uprednostnujem ine pohodlie pred pohodlim gitarovym :D
sorry za OT :)

Ale styrioci, keby si sa predsa len pre nieco od nas rozhodol kupit, vies ze si "specialna kasta" a tomu by bola prisposobena aj cena :lol: .

Poslať 30 Jan 2008, 10:23
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Ako sa dostanem aj ja do specialnej kasty? :lol:

Poslať 30 Jan 2008, 10:57
SoB Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
SoB píše:

Skus mi napisat do ss-ky, ze co mas a pouzivas, ci by si chcel gitaru s kombom alebo s multiefektom. Skusim by som ti nieco pripravit, ked bude cas.... :wink:

Rad sa ´´pochvalim´´
..uz som svoju ´´zbierku´´ niekde tu na fore vyhodil z recesie lebo sa tu kazdy chvasta svojimy kusmi,..teda aspon mi to tak pripada..a pri tom ziadny Gibson som nevidel..es ist mir egal..
takze..na pobavko-Jolanka-Aexandra 3 Super/v skutocne dobry stav/,Rubin Bass,Kremona nylon cutaway :D ,UnknownArtist 12 & 6 string acoustic,Mala trampska bezejmena6strunnii hovadinka,a este jedna acousticka 6ka....to by bola vatra co? :shock:
Vermona L9064-myychadlo..celkom fasa len oldschool-ku tomu akysi repracisko 25W---obe artikle potrebuju total repair..kolise zvuk a niekedy az vybuchuje :P
preto som si poridil Ibanez TB15..a som nadmieru spokojny..taka mala satisfaction za tie roky pretrapene..
mam G1zoom multak ale vyuzivam akurat tak trochu reverb a chorus s kapkou delaye..s ostatnymi som sa uz prestal davno hrat..
Mam jeden samotny Flanger
a starucky Ibanez tubescreamer TS5

takze tot
V muzeu by som zahral originalne :wink:

Poslať 30 Jan 2008, 11:40
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

sob - mna len mrzi, ze si mzslis, ze sa tu niekto chvasta a snobuje s tym ake ma nastroje. Jednoducho je to forum o tychto veciach. Mam pocit, ye keby to tak bolo admini by ho minimalne usmernili. :?

Poslať 30 Jan 2008, 11:44
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
Tiez si myslim ze to tu nie je o chvastani. Poyri niekto si odtrhne od huby prve aj posledne aby si ya par rokov kupil lepsiu gitaru. Tym, ye me niekto drahsi nastroj vobec nemusi byt majetny, u nas este zatial skor naopak. :wink:
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 30 Jan 2008, 11:55
SoB Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

cico píše:
Tiez si myslim ze to tu nie je o chvastani. Poyri niekto si odtrhne od huby prve aj posledne aby si ya par rokov kupil lepsiu gitaru. Tym, ye me niekto drahsi nastroj vobec nemusi byt majetny, u nas este zatial skor naopak. :wink:

ob - mna len mrzi, ze si mzslis, ze sa tu niekto chvasta a snobuje s tym ake ma nastroje. Jednoducho je to forum o tychto veciach. Mam pocit, ye keby to tak bolo admini by ho minimalne usmernili.

mate pravdu panove.--ja som to zas tak nemyslel ze sa tu niekto chvasta..nikomu nic nezavidim-sme si strojcovia svojho stastia..A predsa ved nejde o to kto ma aku vybavu/na 3 punkove akordy Peavey5150 alebo Mesa a hrat to na Les Paule je blbost ako voda v kosi/ ale co na nej dokaze..a v prvom rade nech to robi radost sebesamemu popripade aj inym-co je radost este vacsia..tot zmysel pre mna..len moj nazor..

Poslať 29 Feb 2008, 10:50
V.I.P.
V.I.P.

Poslať 04 Aug 2008, 13:11
nasetono nováčik
nováčik

mamut píše:
Osobne by som si najskôr urobil prieskum na nete a v bazaroch čo je a za koľko. A potom by som sa rozbehol do sveta skúšať a skúšať. :lol:

S tym suhlasim. Teraz som si vsimol, ze M U Z IK E R brutalne zosekal na vsetkom ceny. Nechytaju sa ani rakusaci, ani nemci. Som zvedavy, co na to slovaci a cesi.

Poslať 04 Aug 2008, 13:56
V.I.P.
V.I.P.

nasetono píše:
mamut píše:
Osobne by som si najskôr urobil prieskum na nete a v bazaroch čo je a za koľko. A potom by som sa rozbehol do sveta skúšať a skúšať. :lol:

S tym suhlasim. Teraz som si vsimol, ze M U Z IK E R brutalne zosekal na vsetkom ceny. Nechytaju sa ani rakusaci, ani nemci. Som zvedavy, co na to slovaci a cesi.

No konkretne na PEAVEY a nasich znackach to urobili na zaklade nasich novych cennikov.... :lol:

Poslať 04 Aug 2008, 21:14
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:
No konkretne na PEAVEY a nasich znackach to urobili na zaklade nasich novych cennikov.... :lol:

Si zabudol, ze nemaju nic skladom. Alebo takmer nic? 8)
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rada pri kúpe