Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Rada pri kúpe Mimopočítačové prenosné riešenie ku gitare

Mimopočítačové prenosné riešenie ku gitare

...chcete niečo kúpiť? Nechajte si poradiť a zvážte tú najlepšiu možnosť

Nováčik Obrázok užívateľa
štamgast
štamgast

Zdravím fórum opäť :P po dlhom čase sa vraciam (jak na fórum tak aj ku gitare) s prosbou o návrhy na nejaké jednoduché a ľahko prenosné riešenie ku gitare, keďže kombo na intráku mať žial nemôžem a ani doma ho už nevyužívam...teraz mám na intráku vox amplug classic rock, ktorý je fajn, no rád by som aj čosi lepšie s viac možnosťami, no na druhej strane mulťák typu Zoom G1/G2 má tých možností až moc :D takže by to chcelo nejakú mašinu, čo má dobrý aj čistý aj skreslený zvuk, má to speaker simulátor(nech môžem hrať na slúchatkách) a nestojí nekresťanské peniaze :D cca do 200-300 eur, ktoré pri troche šťastia zoženiem :roll: toť vše, napíšte ak vás niečo napadá, vďaka :)
New begining :)

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Vyskúšaj toto: viewtopic.php?f=24&t=3154 ten bez pedálu stojí 59 EUR, je tam aj bubeník a sampler. Na tej linke najdeš aj podrobnejšie info a aj moje videa s komplet zvukovými ukážkami nielen git. patchov ale aj bicie patterny :)

Nováčik Obrázok užívateľa
štamgast
štamgast

Nechcem byť zlý ale mulťák je práve to čomu sa chcem vyhnúť :D ale len preto že by som tie jeho možnosti nevyužil, tak ako som písal :wink: ale ak nič iné nebude, tak pôjdem aj do toho, no skôr do vyšších rád :)
New begining :)

Späť na Rada pri kúpe