Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Rada pri kúpe Clean Tone Combo

Clean Tone Combo

...chcete niečo kúpiť? Nechajte si poradiť a zvážte tú najlepšiu možnosť

Poslať 18 Jún 2007, 14:05
Seeker Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Zdravim vsetkych, poradte mi kombo na ciste zvuky, priblizne do 17 000sk. Hravam vsetko. Od bluesu, cez jazz, funky az po rock. Rozmyslal som zatial nad Peavey Classic a Fender Hot Rod. Ak poznate nieco lepsie, tak napiste. Dik
Don' t push me...
Obrázok
Fender Stratocaster HSS
Peavey Valveking 112
Zoom G2.1u

Poslať 18 Jún 2007, 14:22
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Seeker píše:
Zdravim vsetkych, poradte mi kombo na ciste zvuky, priblizne do 17 000sk. Hravam vsetko. Od bluesu, cez jazz, funky az po rock. Rozmyslal som zatial nad Peavey Classic a Fender Hot Rod. Ak poznate nieco lepsie, tak napiste. Dik

No neviem ako Fender ale Classic 30 za 17 tis.??? Mozno nejaky hodne starsi a tym padom bez zaruky a istoty v akom stave je zosik a reprak. Ak hras vsetko, doporucujem ti, aspon si vyskusaj celolampovy PEAVEY ValveKing112 50W dvojkanal. Ma to volbu na texture obvoa CalssA do Class A/B. Nie je to az take ucinkane ako Classic ale myslim ze sa da zvukovo slusne nastavit. A mozes ho mat za 14900 Sk v akcii v Lidlmusic nove zo zarukou. Pozri stranku www.lidlmusic.sk alebo mi napis ss a ja ti dam detailnejsie info. 8)

Poslať 18 Jún 2007, 15:15
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

classic 30 je slusne kombo...
ked sa postasti tak z bazaru ho zozenies za slusnu cenu
a pozri tiez ten valveking, mna to kombo dost prekvapilo, pekny zvuk
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 18 Jún 2007, 16:12
Seeker Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

ide o to ze idem do USA a tam maju trosku "ine" ceny ako u nas :wink: preto sa pytam, ze len poradte nieco slusne.
Don' t push me...
Obrázok
Fender Stratocaster HSS
Peavey Valveking 112
Zoom G2.1u

Poslať 18 Jún 2007, 16:56
inventár
inventár

a mienis sa aj vratit odtial??
lebo 110V a 220V je neplecha, aj ked prevodnik by nemal byt problem
ked ides do USA kup si tam domacu znacku - peavey, mesa boogie atd atd...su tam za nehorazne ceny...ale napr. taky marshall je tam drahsi
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 18 Jún 2007, 16:57
inventár
inventár

popozeraj sa tam po uz spominanom peavey classic a fender Hot Rod...hod sem link na shop v USA, z ktoreho budes kupovat...pozreme ponuku a poradime :wink:

Poslať 18 Jún 2007, 19:11
Seeker Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

s prevodom napatia nebude problem...komba bezia v USA na 110V cize u nas pouzijem trafo. za par korun sa to da kupit. no a ten obchod Guitarcenter . Hram sem tam aj rock takze skreslenie by to tiez mohlo uniest, ale hlavny je clean.
Don' t push me...
Obrázok
Fender Stratocaster HSS
Peavey Valveking 112
Zoom G2.1u

Poslať 18 Jún 2007, 19:36
spyros inventár
inventár

Seeker píše:

Minuly tyzden kamarat predal Classic 30 za 15000 SKK, takze sa da kupit... treba pohladat...
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 19 Jún 2007, 12:06
Seeker Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

aky styl hral tvoj kamos na classic 30?
Don' t push me...
Obrázok
Fender Stratocaster HSS
Peavey Valveking 112
Zoom G2.1u

Poslať 19 Jún 2007, 14:01
spyros inventár
inventár

Seeker píše:
aky styl hral tvoj kamos na classic 30?

Classic rock na Fender American Telecaster a Stratocaster HW1.
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 19 Jún 2007, 15:36
klocek Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Seeker píše:
ide o to ze idem do USA a tam maju trosku "ine" ceny ako u nas :wink: preto sa pytam, ze len poradte nieco slusne.

Mas pravdu, maju tam ine ceny. Ale aj ine platy. je to stale iny svet! Vsak amici ziju na ukor celeho sveta. :(
Nech žije muzika a muzikanti!

Poslať 19 Jún 2007, 16:33
spyros inventár
inventár

klocek píše:
Seeker píše:

Mas pravdu, maju tam ine ceny. Ale aj ine platy. je to stale iny svet! Vsak amici ziju na ukor celeho sveta. :(

To mi pripomina vtip: "Nevadi, ze maju nizsie ceny o polovicu, lebo platy maju 10 krat vyssie!".

Poslať 19 Jún 2007, 16:38
V.I.P.
V.I.P.

spyros píše:
klocek píše:
Seeker píše:

To mi pripomina vtip: "Nevadi, ze maju nizsie ceny o polovicu, lebo platy maju 10 krat vyssie!".

A prave preto, kym u nas nebude tento obojsmerny rozdiel aspon ciastocne dorovnany "obycajny slovak" ale aj cech resp. moravak bude vzdy pozerat na veci cez profil penazenky a realizovat svoje sny na ukor vsetkeho ostatneho okolo seba.
:(

Poslať 19 Jún 2007, 16:58
Seeker Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

marianguitar píše:
spyros píše:
klocek píše:
Seeker píše:

A prave preto, kym u nas nebude tento obojsmerny rozdiel aspon ciastocne dorovnany "obycajny slovak" ale aj cech resp. moravak bude vzdy pozerat na veci cez profil penazenky a realizovat svoje sny na ukor vsetkeho ostatneho okolo seba.
:(

suhlas :wink: no cize, nejake ine komba neporadite?
Don' t push me...
Obrázok
Fender Stratocaster HSS
Peavey Valveking 112
Zoom G2.1u

Poslať 19 Jún 2007, 17:18
V.I.P.
V.I.P.

Ďalší

Späť na Rada pri kúpe