Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Rada pri kúpe lavacka gitara pre uplneho zaciatocnika

lavacka gitara pre uplneho zaciatocnika

...chcete niečo kúpiť? Nechajte si poradiť a zvážte tú najlepšiu možnosť

steeler66 nováčik
nováčik

ahoj,chcem sa zacat ucit hrat na gitare no som lavak a preto predpokladam ze by som potreboval lavacky model.... kedze v obchodoch som take nenasiel a predavac sa ku mne spraval ako k uplnemu tupcovi a s mojich otazok sa skor vysmieval ako mi odpovedal,tak pisem vam na toto forum
... chcel by som teda vediet aky typ gitary by ste mi na zaciatok poradili popripade aj presny model a nejake typy na stranky kde ich mozem kupit a na co si pri kupe davat pozor,velmi sa do gitar nevyznam a tak by ma vase odpovede velmi potesili a zaroven vam za ne dopredu pekne dakujem :)

Poslať 21 Sep 2010, 19:08
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

No LH akusticke gitary su vzdy o nieco drahsie ako ich pravoruke varianty...
Nejake nastroje LH mame aj my, co si spominam, tak akustiku typu D od Staggu mame urcite na predajni...
Moc inak toho nenavyberas, skor by som ti radil, aby si sa dohodol s takym predajcom, co ti ten nastroj kompletne dosteluje a nastavi ako je treba pre zaciatocnika, nech sa ti lahko hra - zacina...
Myslim, ze ten STAGG by ti mohol v pohode vyhovovat spolu s pripadnym zostelovanim a nastavenim. Ostatne ti budem vediet povedat, resp. napisat ked budem v praci, co bude asi az v piatok. Ked je zaujem, posli mi na sukromnu spravu tel. cislo, potom ti zavolam... :wink:

Poslať 21 Sep 2010, 21:09
steeler66 nováčik
nováčik

dakujem pekne prosim ta este by si mi mohol napisat aspon orientacnu cenu a nejaky link na tu gitatarku ze ako vyzera by som rad videl :) bol by som velmi rad keby som to kupil u teba a by si mi to aj "vyladil" :) a este by som chcel vediet tvoj nazor na tuto gitaru o tej som uvazoval Tenson GA-10CE L 501.349 kazdopadne ti velmi pekne dakujem :)

Poslať 21 Sep 2010, 21:18
V.I.P.
V.I.P.

steeler66 píše:
dakujem pekne prosim ta este by si mi mohol napisat aspon orientacnu cenu a nejaky link na tu gitatarku ze ako vyzera by som rad videl :) bol by som velmi rad keby som to kupil u teba a by si mi to aj "vyladil" :) a este by som chcel vediet tvoj nazor na tuto gitaru o tej som uvazoval Tenson GA-10CE L 501.349 kazdopadne ti velmi pekne dakujem :)

Za tie peniaze je to slusna gitarka, ostatne neskor, ked sa vratim - kontakt na ss-ku... 8)

Poslať 08 Okt 2010, 12:27
V.I.P.
V.I.P.

Späť na Rada pri kúpe