Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Rada pri kúpe vox vt30 alebo marshall mg30fx popripade nieco ine

vox vt30 alebo marshall mg30fx popripade nieco ine

...chcete niečo kúpiť? Nechajte si poradiť a zvážte tú najlepšiu možnosť

Mattho nováčik
nováčik

Zdravím páni.
Potreboval by som poradiť s kúpou gitarového komba výkonom okolo 30w do 300€.
Malo by hrať dobre potichu(nemyslim v byte) ale napr pri 2 neozvučených akustikách a mať aj trošku výkonu.
Stýl pop-rock až hard-rock.
Moje typy zatiaľ Marshall mg30fx (skušal som MG15fx a to sa mi dosť páčilo)
alebo poprípade vox VT30 (ten som skusal ad50vt a tiez to bolo fajn ).
poprípade môžte aj niečo iné
Vďaka za pomoc

Poslať 11 Jún 2010, 20:11
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Marshall MG určite nie, za tie peniaze sa neoplati v rockovej kapele sa nepresadí. Zvuk mi nesadol. Určite radsej toho VOXa. Pripadne mozes peavey Vypyr. To je to iste čo ten Vox. Osobne by som ale išiel asi po bazároch. Neviem aké máš nároky na zvuk a ake presne zloženie ste v kapele.

Osobne by som ešte počkal ved ide leto možno neaká brigada príde, a kupil niečo poriadne. Ako ono je to fajn i ten Vox, ale tak zalezí hodne aké mas nároky, ciele a tak. Hrat sa na tom dá i dobrý zvuk na tom natočíš, je len na tebe.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 11 Jún 2010, 22:13
Mattho nováčik
nováčik

mno ...ako to je viac menej pre jedno mladežnicke stredisko a tam pre spevácky zbor,ktorý doprevádzaju 2akustiky elektricka gitara a basa a bicie. A pár pesničiek je v rokovom štýle ale ako kapela rokova to nieje.. Predtým tam bol starý marshall g30cd ktorý bol zvukovo na tom tak ako bol:) použival som ho zo zoomG2 čo je hovori o zvuku dosť. ale pointa je že to stačilo vykonovo ale bodlo by niečo s lepšim zvukom.
a praveže mne sa marshall mg15fx celkom pačil. aj ked som to neskušal nejako nahlas ...
a to neboli pevné možnosti medzi ktorými sa rozhodujem ale len také typy že asi ktorým smerom uvažujem.

a ten peavey vypyr som skušal a až tak ma neoslovil. Aj ked je pravda že som si sam veľmi zvuky natočiť neskušal.

Späť na Rada pri kúpe