Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Rada pri kúpe Struny na LP

Struny na LP

...chcete niečo kúpiť? Nechajte si poradiť a zvážte tú najlepšiu možnosť

Poslať 19 Júl 2010, 18:45
Pavloerr nováčik
nováčik

no pred chvilou som to dojasnil s marianom ze gitaru nema teraz zmysel kupovať , ešte to počka ale samozrejme peniaze si odlozene neham a snad marian taktiez nikam neponahla , môže byť ze sa aj rozpočet rozširi a bude to trebars 600 euro , všetko zalezi od toho ako sa naučim hrať na gitaru ...

potrebujem hlavne s volakym volaku kapelu čo som sa rozpraval s uspešnym bassgitaristom tak nema zmysel doma sa naučiť hrať jak "steve vai" ale rasť spolu s kapelou , tam sa vychytaju najviac muchy , a popripade pritom volake doučovanie ale nato nemam nikoho :( a zas volade do školy sa mi nehce isť ...

a k tomu megastore dakujem za upozornenie ...

Poslať 20 Júl 2010, 10:49
Pavloerr nováčik
nováčik

ked je inač topic o strunach opytam sa vas na jedny struny lebo tieto hruby musim dat dole ked to chcem dať na standart ,

ktore struny nepuštaju po mesačnom pouzivani čiernu farbu na prsty ? lebo dunlopi to volako aj hrubše aj tenšie puštaju tak po pol hodine hrania čo som spozroval aspon teda na moje prsty , Daddario tie len trošička puštali ..

Poslať 20 Júl 2010, 11:04
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Pavloerr píše:
ked je inač topic o strunach opytam sa vas na jedny struny lebo tieto hruby musim dat dole ked to chcem dať na standart ,
ktore struny nepuštaju po mesačnom pouzivani čiernu farbu na prsty ? lebo dunlopi to volako aj hrubše aj tenšie puštaju tak po pol hodine hrania čo som spozroval aspon teda na moje prsty , Daddario tie len trošička puštali ..

To je vzdy interakcia typu potu konkretneho cloveka a zlozenia strun. treba poskusat aj ine materialy a potom si vyhodnotit, co je pre teba najschodnejsie... :wink:

Poslať 20 Júl 2010, 14:19
Pavloerr nováčik
nováčik

no som si aj myslel ze to bude potom no ok poskušam teraz volake Ernie Ball idem skusit uvidim čo to povi , inač marian odporučaš volake čistidlo na hmatnik a balzam davať alebo stači vlhkou handričkou a potom dosucha poutierať ked sa menia struny...

Predchádzajúci

Späť na Rada pri kúpe