Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Rada pri kúpe Pre nemajetnych :D Better guitar or better amp?

Pre nemajetnych :D Better guitar or better amp?

...chcete niečo kúpiť? Nechajte si poradiť a zvážte tú najlepšiu možnosť

Poslať 19 Sep 2009, 17:44
briann68 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
briann68 píše:
No ved to je v tom :P preto som pisal pre nemajetnych:P ako tak studenti pokial nieje clovek zarabajuci clovek a nema napr rodinu a tak tak to nieje problem. Ale si zober to tak ze taky student ako aj ja tazko si zarobim 1000 eur len za leto. a tak aparaty a veci stoja viac ked si zoberies nejku poradnu gitaru aparat efekty atd a porpitom este treba z dacoho zit :P tj vreckove a tak preto som to myslel postupne ale co je lepsie na zaciatok nasetrit najprv na nejaku poradnu gitaru ktoru uz nebudem mat dovod predavat a nejake lacnejsi tranzak alebo poradny aparat a lacnejsiu gitaru povedzme s nejakymi lepsimi snimacmi?

Zo skusenosti ti poviem tak, necer tomu, ze ked budes mat dobru gitaru, ze si skoncil navzdy s gitarami... :lol:
Muzikant je dusa nepokojna a spekulujuca... :wink:

No ved to je jasne ale uz napr taky Fender clovek hned nepreda ako to je s nejakymi lacnymi kopiami. A bohuzial ale je to tak ze niekto ako ja ked chce na niecom hrat tak si musi zatial poriesit nieco lacne a aby ho ten zvuk az tak ensral pichne tam nejake lepsi snimac a poprit om sa da setrit na nieco lepsie.

Predchádzajúci

Späť na Rada pri kúpe