Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Rada pri kúpe Dilema ohladom noveho komba na indie/ alternative rock/ hard

Dilema ohladom noveho komba na indie/ alternative rock/ hard

...chcete niečo kúpiť? Nechajte si poradiť a zvážte tú najlepšiu možnosť

lednicky1 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Ahojte. Riesim dilemu kupy noveho komba kedze hram v kapele a moj 15W behringer kriči a chcem kupit uz nieco poriadne. rozpocet mam tak do 350 eur. POpozeral som vsetky inzeraty najviac mi do oka padol celolampač CRATE V50 s 3*12ax7 a 2*6l6 lampami. ma 50W a 12"repro. Nestretol sa niekto s tym ako to hra? tipek za to pyta 250 € je dovezene z USA
Berte prosim na mna ohlad, som zaciatocnik, este skoro nic neviem :)
Hram na Vintage V100 Les paul CS -> EMG 81/H3A, Gotoh tune-o-matic

Poslať 27 Máj 2009, 19:47
Nováčik Obrázok užívateľa
štamgast
štamgast

skus kuknut/poskiusat aj Peavey TransTube Bandit 8) da sa tam toho nastavit velmi vela( ja mam envoya a 1000 percentna spokojnost)
New begining :)

Poslať 27 Máj 2009, 21:39
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

V bazari marian ponuka VK tusim okolo 300 e, ale ci ti bude vyhovovat zvukovo, otázne. Skus čeknuť i IMG Stage Line to by sa na tu hudbu hodilo viac, ale asi bazar skôr.

Pozri na www.harmony-central.com recenzie na toto kombo
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 28 Máj 2009, 14:21
domáci pán
domáci pán

jedna vec co ma odradza od VK je ze vsetci sa stazuju na jeho kazovost, a dalsia ze ma dobry distortion clean je priemerny. ten crate ma vraj dist dost ohovne, ale clean krasny, a aj tak budem hrat s krabickou.

Poslať 28 Máj 2009, 20:46
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

lednicky1 píše:
jedna vec co ma odradza od VK je ze vsetci sa stazuju na jeho kazovost, a dalsia ze ma dobry distortion clean je priemerny. ten crate ma vraj dist dost ohovne, ale clean krasny, a aj tak budem hrat s krabickou.

No VVK zvukovo urcite lepsie ako ten CRATE a co sa tyka kazovosti, no vsetko sa moze posrat a okrem toho vacsina problemov vyplyva s prepravy a s necitliveho spustenia VVK po kupe. Ten stroj treba par dni "zahrievat" pri nizsich hlasitostiach ... 8)

Poslať 29 Máj 2009, 13:06
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
lednicky1 píše:

No VVK zvukovo urcite lepsie ako ten CRATE a co sa tyka kazovosti, no vsetko sa moze posrat a okrem toho vacsina problemov vyplyva s prepravy a s necitliveho spustenia VVK po kupe. Ten stroj treba par dni "zahrievat" pri nizsich hlasitostiach ... 8)
neviem, no sto ludi sto chuti. tu sa mi velmi paci ten crate http://www.youtube.com/watch?v=C_S-Vm39 ... re=related ved preto chcem skusit u vas daky ampy nech to mozem porovnat. a este aj ten rozdiel, ked nove VK stoji okolo 11 000 a ten crate 3 mesiace pouzivany by ma vysiel 250 € aj s novymi JJ lampami

Späť na Rada pri kúpe