Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Rada pri kúpe Kúpa

Kúpa

...chcete niečo kúpiť? Nechajte si poradiť a zvážte tú najlepšiu možnosť

Poslať 10 Máj 2009, 19:37
Miroza nováčik
nováčik

Zdravím vás. Rád by som sa troška poradil. Zbieram na nete info o gitarách a už mám z toho celkom dobrý chaos :). Som úplný začiatočník, mám záujem o gitaru na hranie napr. Nedvedovcov, Nohavicu, Denvera... , tiez nejaky pop. Takze uz viem ze chcem nejaku akustiku. Otazka 1- akustiku či elektro-akustiku. ďalej potrebujem vybrať značku. Čo som u vás pozeral, myslím že by som si mohol vybrať nejaký Cort, alebo Nashville. Cena by mohla byť v štýle ,,čo najviac muziky za menej peňazí":), dajme tomu do 180€. ak viete o nejakej lacnejšej bombe nenahnevám sa. Otázka 2-aký konkrétny typ. a otázka 3. videl som že máte pobočku v Žiline. je možné tam zakúpiť gitaru perfektne zoštelovanú, naladenú? keďže som úplný začiatočník a nemám ani šajn, som ľahká korisť pre predajachtivého obchodníka:). Vopred veľké dík.

Poslať 10 Máj 2009, 19:47
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Nazdar a vitej na fore /dufam ze nam aj po tejto rade zostanes verny :lol: /
Samozrejme, zabezpecime v Ziline perfektny servis a obsluhu ako aj vybavenie a zostelovanie... :wink:
Napis, kedy by si chcel do nasej predajne prist a vsetko zariadim. V predajni pracuje p.Fukan a on je gitarista, takze pohoda. Zbehni tam a urcite vsetko poriesis, pripadne mi predtym napis sem na forum do ss-ky, kedy prijdes a ja to skonzultujem s veducim predajne...
Ta cena, myslim, ze sa tam cenovo zmestime a gitarku dostanes samozrejme zostelovanu ... 8)

Poslať 10 Máj 2009, 22:46
Miroza nováčik
nováčik

Ďakujem za rýchlu odpoveď. Ešte neviem kedy budem mať čas tam skočiť, ale som nažhavený, tak možno aj zajtra:). Ešte by som k tej gitare. Máte v ponuke aj nejake jumba IItrieda, prípadne ak by sa našla nejaka dobrá dreadnought gitarka v akciovej cene. Jednoducho by som chcel gitaru nie celkom z tej najnižšej najlacnejšej triedy, ale zas ako začiatočník nechcem do toho investovať veľké peniaze. Dúfam že mi rozumiete a ak by sa dalo rád si dám poradiť ak by ste mali nejakú dobrú ponuku.
A fóru i stránke hádam zostanem verný. Vidieť že sa tomu venujete a máte tu pre gitaristov veľa info.

Poslať 11 Máj 2009, 08:42
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

vyber si z viacero kusov, mozno by som sa aj vykaslal zatial na elektriku.

ked nevies nejako extra hrat, tak sa dohodni, ci by ti nepredviedol predavajuci niekolko kusov v davnej cenovej kategorii a pocuvaj ako, ktora znie a vyber si tu, co sa ti bude pacit zvukovo
Obrázok

Poslať 11 Máj 2009, 09:54
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Miroza píše:
A fóru i stránke hádam zostanem verný. Vidieť že sa tomu venujete a máte tu pre gitaristov veľa info.

No snazime sa to tu viest nie ako tlachanie z dlhej chvile ale skor ako informacny blog... 8)
Inak tomu zamestnancovi som poslal info a aj link na tuto temu, takze si to snad uz aj precital a urcite /ako ho poznam/ bude sa ti venovat...

Späť na Rada pri kúpe