Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Rada pri kúpe POTREBUJEM PORADIŤ

POTREBUJEM PORADIŤ

...chcete niečo kúpiť? Nechajte si poradiť a zvážte tú najlepšiu možnosť

Poslať 02 Mar 2009, 00:11
bonano nováčik
nováčik

Nazdar všetci,

potrebujem súrne poradiť. Ide o to, že chcem si kúpiť čo najlepšie štúdiové slúchatka na mastering rapu a hudby celkovo, ale do 80 eur viac nesom schopný dať. Viem nie je to nič moc a taktiež viem že najlepšie sú pre mastering nejaké kvalitné monitory ale tie si nemôžem dovoliť a počul som o tejto možnosti masteringu cez sluchatka tak sa chcem poradiť a kúpiť čo najlepšie

Verím, že poradíte mi niečo vyhovujúce..

Vopred ďakujem za každý názor - radu.

Poslať 02 Mar 2009, 09:48
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

ak siahnes v danej cenne po nejakej z overenych znaciek ako sennheiser, akg, beyerdynamic atd tak si myslim, ze nespravis chybu. aj ked v ramci sumy, ktoru uvadzas toho asi vela nenacarujes. este si ujasni ci potrebujes uzavrete alebo otvorene. uzavrete maju lepsiu izolaciu od okolia, ale mas horsi priestorovy vnem. s otvorenymi je to naopak, horsia izolacia od ruchov, viac presluchov zo sluchatok ide von, ale zato mas lepsi priestorovy vnem, podobny tomu ako ziskas z monitorovov, ale len podobny, aby si si to nevysvetlil, ze identicky :wink:
Obrázok

Poslať 02 Mar 2009, 10:11
bonano nováčik
nováčik

styrioci píše:
ak siahnes v danej cenne po nejakej z overenych znaciek ako sennheiser, akg, beyerdynamic atd tak si myslim, ze nespravis chybu. aj ked v ramci sumy, ktoru uvadzas toho asi vela nenacarujes. este si ujasni ci potrebujes uzavrete alebo otvorene. uzavrete maju lepsiu izolaciu od okolia, ale mas horsi priestorovy vnem. s otvorenymi je to naopak, horsia izolacia od ruchov, viac presluchov zo sluchatok ide von, ale zato mas lepsi priestorovy vnem, podobny tomu ako ziskas z monitorovov, ale len podobny, aby si si to nevysvetlil, ze identicky :wink:

jo pochopil som to...kazdopadne dik....

co hovoris na tieto moznosti?

AKG k512 alebo k514 tie druhe asi skor, lebo su polootvorene alebo nie?

chcel by osm vediet ci je este nieco lepsie od tychto...

Poslať 02 Mar 2009, 12:11
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

bonano píše:
Nazdar všetci,

potrebujem súrne poradiť. Ide o to, že chcem si kúpiť čo najlepšie štúdiové slúchatka na mastering rapu a hudby celkovo, ale do 80 eur viac nesom schopný dať. Viem nie je to nič moc a taktiež viem že najlepšie sú pre mastering nejaké kvalitné monitory ale tie si nemôžem dovoliť a počul som o tejto možnosti masteringu cez sluchatka tak sa chcem poradiť a kúpiť čo najlepšie
Verím, že poradíte mi niečo vyhovujúce..
Vopred ďakujem za každý názor - radu.

V tej cene ti mozem poradit sluchadla AKG K-44 alebo K-99, ceny 33 a 56 euro. Tie K-99 v ramic pozadovanej ceny by mali stacit.
Lebo ak by malo ist o nieco fakt vaznejsie tak to je uz od 80 euro dost vzdialene... :?

Poslať 09 Jún 2009, 14:36
Ischaros nováčik
nováčik

Zdravím. plánujem si kúpiť novú gitaru,no rozhodnúť sa pre nejakú je pre mňa poriiadny problém.veľmi sa mi páči model Schecter stealth B-2,no neviem či nemám radšej siahnuť po Jacksone King V,i keď je o čosi drahšia.taktiež ma veľmi zaujal model schecter c-1 black.chcel by som poznať názor odborníka,ktorú a prečo.tiež by som chcel vedieť,či je lepšie kúpiť gitaru s FR alebo bez.a posledný dotaz - je v Poprade alebo jeho blízkosti nejaká predajňa,kde by som si mohol nejaký model od schecter skúsiť?

Poslať 09 Jún 2009, 14:54
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Ischaros píše:
Zdravím. plánujem si kúpiť novú gitaru,no rozhodnúť sa pre nejakú je pre mňa poriiadny problém.veľmi sa mi páči model Schecter stealth B-2,no neviem či nemám radšej siahnuť po Jacksone King V,i keď je o čosi drahšia.taktiež ma veľmi zaujal model schecter c-1 black.chcel by som poznať názor odborníka,ktorú a prečo.tiež by som chcel vedieť,či je lepšie kúpiť gitaru s FR alebo bez.a posledný dotaz - je v Poprade alebo jeho blízkosti nejaká predajňa,kde by som si mohol nejaký model od schecter skúsiť?

Ano je nas Lidl Music v pasazi Plesnivec. Je tam sikovny chalanisko Matus Karabin a aj nejake Schecterky su tam. Poradte sa a dajte vediet co a ako.
Tu su kontaktne udaje a tel. http://www.lidlmusic.sk/?id=19&id_store=7

Späť na Rada pri kúpe