Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Všeobecná diskusia Zaciatok skolskeho roka, pripadne pracujem a do umoru.....

Zaciatok skolskeho roka, pripadne pracujem a do umoru.....

...voľná diskusia o všetkom

Pyryngos Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Cavte tak ma napadlo ze by sa kazdy mohol napisat, kde pracuje pripadne studuje, aby sme tak mohli vediet kde mame zhanat protekciu napr. ak by sa prihlasil nejaky lekar :lol:
Ja osobne studujem v Brne na Masarykovyej Univerzite obor Biochemia....

Poslať 19 Sep 2008, 22:29
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 19 Sep 2008, 23:05
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Pyryngos: Inak nie spatny napad navzajom si pomoct, ked sa da. Ide len o to ci bude ochota davat na buben co kto robi. Ale nevidim na tom nic zle..... :wink:
Pyryngos: Ked dostudujes tu biochemiu bude s teba hotovy vedec, nobelista. Ale nie, drzim palce v novom semestry... :idea:

Poslať 20 Sep 2008, 23:44
Pyryngos Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

nezaujimam sa ani velmi tak o tu"protekciu" pripadne vypomoc, skor som to chcel vediet statisticky kto co robi a vobec ako sa k hudbe dostal....

Poslať 21 Sep 2008, 00:19
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Pyryngos píše:
nezaujimam sa ani velmi tak o tu"protekciu" pripadne vypomoc, skor som to chcel vediet statisticky kto co robi a vobec ako sa k hudbe dostal....

Na take lepsie spoznanie sa na dialku.... 8)

Poslať 22 Sep 2008, 08:14
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

5-ty rocnik na TUKE FEI - odb(p)or Vypoctova technika a informatika

chystam sa uz dajaku robotu zohnat, tiez v tomto obore a mozno sa podari aj nejaka bokovka.. a momentalne mam v inzercii inzerat na servis gitar/basgitar.. (esteze mi tam znami, ktorym som robil gitary slubili, ze napisu referencie :lol: )
Obrázok

Späť na Všeobecná diskusia