Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Všeobecná diskusia Je komercia hriech? ...

Je komercia hriech? ...

...voľná diskusia o všetkom

Poslať 02 Jún 2008, 20:33
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 02 Jún 2008, 20:35
spyros inventár
inventár

ArEs píše:
to je album Horkyze Slize nie? .. :shock:

A? ... A zjavne si ho nepocul... minimalne dve pesnicky, na ktore narazam...
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 02 Jún 2008, 20:37
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

a teraz uz vobec nechapem .. a to som vobec nepil .. :lol: .. nechceli sme nacat Gladiator? ..

a mimochodom pocul som ho dokonca ho niekde este mam ..

Poslať 03 Jún 2008, 11:09
curahala Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No Gladiator a gitarista Miki je kapitola sama o sebe. :)

Poslať 03 Jún 2008, 16:12
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

curahala píše:
No Gladiator a gitarista Miki je kapitola sama o sebe. :)

nie Miki ale Miko :lol:
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 04 Jún 2008, 23:07
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

debata je tusim o komercii, ze ci to je hriech :lol:

Poslať 07 Jún 2008, 14:35
GiGi608 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

ale ten gladiator prve dva albumi su ppc... :lol:
ja som to posielal spoluziackam ze ci maju radi gladiator a oni ze tak celkom tak som im poslal :lol: a oni nechceli verit ze to je gladiator a ze to spieva miko... daval som im link na profitable losses... :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=X5VLqyErExQ

Poslať 07 Jún 2008, 23:34
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

GiGi608 píše:

to ano .. ale tie ostatne uz su hriech .. :lol:

Poslať 08 Jún 2008, 08:22
spyros inventár
inventár

ArEs píše:
GiGi608 píše:

to ano .. ale tie ostatne uz su hriech .. :lol:

Skor npc...
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 08 Jún 2008, 14:03
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

to som tym myslel .. pretoze komercia na slovensku skor evokuje sra*ky ako kvalitne veci .. :lol: .. aspon mne to spojenie "komercia na slovensku" dava pocit nekvality spojenej s vacsimi ci mensimi peniazmi .. ja som proti komercii, aspon takej ako je prezentovana tu ..

Poslať 08 Jún 2008, 17:41
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

ArEs píše:
to som tym myslel .. pretoze komercia na slovensku skor evokuje sra*ky ako kvalitne veci .. :lol: .. aspon mne to spojenie "komercia na slovensku" dava pocit nekvality spojenej s vacsimi ci mensimi peniazmi .. ja som proti komercii, aspon takej ako je prezentovana tu ..

PRESNE TAK 8)
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 08 Jún 2008, 17:46
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

No ale zase ja som poul hrat absolutne sracky hlavne kapely, co hrali nekomercne. obcas sa mi zda, ze slovom komercia sa zakryva urcita "nenavist alebo zavist äneviem ale co je zavidiet) alebo opovrhnutie, kotre nema realny zaklad.... :wink:
Ale pravdou je , ze je vela profi kometrcnych kapiel, ktore nic moc neprodukuju a aj tak ich to slusne zivy... :?
Ak niekto robi komercnu muziku (komercnu z hladiska, ze je urcena pre sirsie davy = lahko pocuvatelna, zapametatelna a tak = hitovky), tak to zakonite nemusi byt spatne, co je jednoduche a priamociare, melodicke a neagresivne.... 8)

Poslať 08 Jún 2008, 22:50
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

marianguitar píše:
Ak niekto robi komercnu muziku (komercnu z hladiska, ze je urcena pre sirsie davy = lahko pocuvatelna, zapametatelna a tak = hitovky), tak to zakonite nemusi byt spatne, co je jednoduche a priamociare, melodicke a neagresivne.... 8)

to je jasne .. :wink: .. ide skor o to udrzat si standard dobrych veci .. nie ako kapely ktore prvym albumom zaujmu davy ludi a potom im prejde kazdy shit .. kym si ludia uvedomia ze sa to neda pocuvat ..

Poslať 09 Jún 2008, 08:09
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

ArEs píše:
marianguitar píše:

to je jasne .. :wink: .. ide skor o to udrzat si standard dobrych veci .. nie ako kapely ktore prvym albumom zaujmu davy ludi a potom im prejde kazdy shit .. kym si ludia uvedomia ze sa to neda pocuvat ..

TO mas pravdu... :wink:

Poslať 21 Aug 2010, 19:16
Nováčik Obrázok užívateľa
štamgast
štamgast

tak rád by som napísal svoj názor :lol:
takže:
1. prípad-hudobník/kapela od začiatku existencie hrá svoju hudbu a stane sa slávnou a úspešnou a začne sa živiť hudbou, ktorú +/- hrajú od začiatku a baví ich...toto podla mňa je úplne normálne :wink: preraziť so svojou hudbou
2. prípad-hudobník/kapela hrá na začiatku hudbu ktorá ich baví a keď sa postupne stáva známejšou, tak začne hudbu prispôsobovať tomu čo je "in", čo sa hrá v rádiách a čo im vynesie ešte väčšiu slávu a peniaze...a toto je nesprávne :x bohužial toto je veľmi častý príklad kapiel aj vo svete, ale aj tu na Slovensku :(
New begining :)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecná diskusia