Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Všeobecná diskusia Myšlienka založiť Gitarovú školu - čo vy na to? ...

Myšlienka založiť Gitarovú školu - čo vy na to? ...

...voľná diskusia o všetkom

Poslať 09 Dec 2007, 01:42
spyros inventár
inventár

styrioci píše:
spyros: ten system ma fakt vela vyhod...len sa obavam jedneho: ak by mal moznost doplnat tam info hocikto, tak by to mohlo vyzerat naozaj vselijako a nemuselo by to mat tu spravnu "univerzitnu" uroven..jedine ak by sa priebezne kontroloval obsah..
ale hadam nieco schopne "sa" vymysli :wink:

Ja som niekde napisal, ze to bude na nejakej wiki platforme postavene? Ja som len kolegovi vysvetlil, co je wiki, ked sa uz slusne opytal :-)
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 09 Dec 2007, 10:44
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

spyros píše:
styrioci píše:
spyros: ten system ma fakt vela vyhod...len sa obavam jedneho: ak by mal moznost doplnat tam info hocikto, tak by to mohlo vyzerat naozaj vselijako a nemuselo by to mat tu spravnu "univerzitnu" uroven..jedine ak by sa priebezne kontroloval obsah..
ale hadam nieco schopne "sa" vymysli :wink:

Ja som niekde napisal, ze to bude na nejakej wiki platforme postavene? Ja som len kolegovi vysvetlil, co je wiki, ked sa uz slusne opytal :-)

Je dolezite teraz na zaciatku, ak do toho pojdeme tak aby bolo vsetko skor nez nieco zacneme robit dobre premysleme. Cely system v kostre tak, aby sme potom nemali priblem. Takze urcite polemizujme a kludne sa aj pohadajme na tuto temu. :x
Co sa tyka formy na internete, toto nie je moja parketa a aj preto som tu uz niekde napisal, ze ocakavam odborne navrhy ludi, ktory maju v oblasti internetu a web stranok dobre skusenosti. :wink:

Poslať 09 Dec 2007, 11:57
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

spyros píše:

to som len tak "nahlas" rozmyslal :)
Obrázok

Poslať 09 Dec 2007, 15:11
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
Ak bude treba nieco pisat alebo fotky, som pripraveny pomoct... 8)
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 09 Dec 2007, 15:25
spyros inventár
inventár

A ako to nazveme? Nejak sme sa uz dohodli s Marianom, ze ta skola bude sucastou sirsieho projektu pre hudobnikov s nazvom musicreport.sk (to some ste nespominal? :-)), kde by boli aj hudobne recenzie, recenzie koncertov, rozhovory, recenzie aparatury...

Moje tipy...

www.musicreport.sk/univerzita/ - vychadza z povodneho marianovho nazvu
www.musicreport.sk/akademia/ - je to take jazykovo univerzalne

Alebo vymyslite vy :-)
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 10 Dec 2007, 10:42
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

a co tak: "art of playing guitar" ? :D
Obrázok

Poslať 18 Mar 2008, 19:43
rapper Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No to by bola zasluzna cinnost. Ale pri dnesnych pomeroch na slovensku to bude chciet riadne nervy a odhodlanie. :x

Poslať 29 Jún 2008, 17:45
V.I.P.
V.I.P.

Co sa tyka tej stranky, tak priebezne informujem, ze sa pracuje na grafike a dizajne a trosku sa to taha, ale nechceme to uponahlat. Takze cas, ked to zacnem fyzicky naplnat informaciami a datami este nenastal ale snad sa zanedlho dockam... :idea:
Naposledy upravil marianguitar dňa 30 Jún 2008, 14:45, celkovo upravené 1

Poslať 30 Jún 2008, 10:27
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
Co sa tyka tej stranky, tak priebezne informujem, ze sa pracuje na grafike a dizajne a trosku sa to taha, ale nechceme nich uponahlat. Takze cas, ked to zacnem fyzicky naplnat informaciami a datami este nenastal ale snad sa zanedlho dockam... :idea:

tak drzim palce a pevne nervy a aby sa to dotiahlo do konca, potom to bude pre slovenskych zacinajucich ci pokrocilych gitaristov urcite plus. :idea:

Poslať 30 Jún 2008, 13:16
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marian podla tvojich informacii sa ti to budovanie stranky fakt taha, takze ja okrem zdaru prajem a pevne nervy a nevzdavaj to :!:

Poslať 30 Jún 2008, 13:46
V.I.P.
V.I.P.

dodo píše:
marian podla tvojich informacii sa ti to budovanie stranky fakt taha, takze ja okrem zdaru prajem a pevne nervy a nevzdavaj to :!:

snazim sa mat pevne nervy a byt v klude ale je to tazke, lebo som na to doslova nazhaveny... :?

Poslať 05 Feb 2009, 15:25
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

To Marián: Prosím Vás ako to je s prihlasovaním na Gitarovú univerzitu?
Už som registrovaný (možno i 2x). Teraz keď chcem prídem na stránku s GU, tak v každej sekcií mi vyhadzuje "pre prezeranie musíte byť prihlásený".
OK -> idem do menu kde bola registrácia, prihlásenie... , ale tlačidlo "Prihlásenie" nefunguje ? Ostatné tlačidlá fungujú, ukáže ich ako klasický hyperlink.

Tak ako na to ? 8)
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 05 Feb 2009, 15:41
V.I.P.
V.I.P.

Ondskan píše:
To Marián: Prosím Vás ako to je s prihlasovaním na Gitarovú univerzitu?
Už som registrovaný (možno i 2x). Teraz keď chcem prídem na stránku s GU, tak v každej sekcií mi vyhadzuje "pre prezeranie musíte byť prihlásený".
OK -> idem do menu kde bola registrácia, prihlásenie... , ale tlačidlo "Prihlásenie" nefunguje ? Ostatné tlačidlá fungujú, ukáže ich ako klasický hyperlink.
Tak ako na to ? 8)

Koli bezpecnosti na internete je registracia na stranku www.lidlmusic.sk (je to zaroven aj registracia na nas druhy portal BAZAR http://bazar.lidlmusic.sk/ rozdenena, resp. oddelena od registracie na FORUM http://forum.lidlmusic.sk/ , pretoze forum je phpBB a bol som kedysi pouceny, ze nie je dobre a ani vhodne toto mat spolu v jednej databaze. Ak by to forum niekto hekol /co udajne u phpBB nie je az taky obrovsky problem hocikde, nielen u nas/, tak by lahlo vsetko a aj more prace na nasej WEB stranke a BAZAR portali a to nechceme... :lol:
Cize, ak si uz registrovany na nasom diskusnom fore, neznamena to, ze si registrovany aj na ostatnych strankach... 8)

Preto je potrebne sa opatovne registrovat bud cez BAZAR alebo na hlavnej stranke vlavo hore oranzovym Prihlasenie, je to ten isty pristup a spolocnba dtb...
Pripadne doporucujem / z dovodov aby si si nemusel pamatat viac hesiel/ registruj sa pod tym istym menom a heslom ako na diskusnom fore, nebude to vadit, lebo /opakujem sa/ je to ina databaza... :wink:

Poslať 05 Feb 2009, 15:54
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Práve ja som registroval i do tej sekcie na GU.
OK skusim to cez ten bazar. Dik.

Edit: normálne v bazari som prihlásený, ale ked potom prejdem na GU stale mi vypisuje ze musim byt prihlásený

Obrázok
Obrázok
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack