Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Všeobecná diskusia Slovensko hľadá SUPERSTAR 3

Slovensko hľadá SUPERSTAR 3

...voľná diskusia o všetkom

Poslať 15 Dec 2007, 21:39
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Pacia sa mi obidve, teda ako spievaju, ale Domina mi je svojim podanim blizsie. :shock:
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 16 Dec 2007, 11:33
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
No dnes si to rozdaju obidve sutazne naposledy a v pondelok (ci kedy, alebo uz teraz v nedelu?) bude znamy vitaz. Ja kvitujem to, ze to ukoncili uz pred vianocami. Minuli rok bolo finale az na Silvestra :!: :roll:
Myslim ze to moc nesedelo. Radsej bych kukal nieco ine.... Asi sa oproti minulemu roku poucili. :wink:
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 16 Dec 2007, 17:16
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Mne sa paci spontannost Berkyovej ale o jeje rodicoch som sa docital nepekne veci. Ak to je pravda, tak hamba im!
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 16 Dec 2007, 17:52
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

hej .. ja som na tom podobne .. tatko Berky bude autu rad ..

Poslať 17 Dec 2007, 13:10
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

nehovoril som? .. ale som spokojny a teraz uz je na nej ako dalej .. dufam ze nedopadne ako predosle superstar .. :roll:

Poslať 17 Dec 2007, 14:33
spyros inventár
inventár

ArEs píše:
nehovoril som? .. ale som spokojny a teraz uz je na nej ako dalej .. dufam ze nedopadne ako predosle superstar .. :roll:

Mas na mysli Cmorika alebo Prednu? :-)

PS: Neviem, ci ma super sance, lebo ti vyssie menovani aspon pisu texty alebo aj hudbu. Bez toho na Slovensku nie je sanca. Posledna osoba, co iba interpetovala sa volala Gombitova.
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 18 Dec 2007, 23:35
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Superstar 3 uz mame, teraz prijde na radu realita zivota. Zivotaschopnost a pevna vola dalej na sebe zmysluplne pracovat.

Poslať 18 Dec 2007, 23:43
jarojaros Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

juraj píše:
Superstar 3 uz mame, teraz prijde na radu realita zivota. Zivotaschopnost a pevna vola dalej na sebe zmysluplne pracovat.

Veru tak, teraz je to uz v ich rukach aj ked najlepsiu startovaciu plochu ma Vierka ale aj Dominika. 8)

drusila Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

podla mna je to o tom, ako to ten clovek chyti do ruk - Celeste tusim vypadla ako tretia a jej pesnicka bola minule leto jedna z najhranejsich na Slovensku :)
Ludsky hlas je najkrajsi nastroj zo vsetkych.

Predchádzajúci

Späť na Všeobecná diskusia