Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Všeobecná diskusia Slovensko hľadá SUPERSTAR 3

Slovensko hľadá SUPERSTAR 3

...voľná diskusia o všetkom

Poslať 06 Dec 2007, 12:34
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

spyros píše:
dodo píše:
Vratim sa k teme SUPERSTAR3. Ako tu uz bolo spomenute tento rok je finalova skupina velmi silna a dobra. To je fakt. Mne ale akosik zacalo vadit ako je to cele vedene. Zacina mi to pripominat "Zlatu branu" (stary program, vysielany za sociku pre deti). Neviem ci aj vy ale ja som tento pocit pri prvej SK hlada superstar nemal... :?

A co mas proti Zlatej brane? IMHO celkom dobry program pre najmensie deti bez charitativnych vsuviek... v dnesnej dobe by boli niektore zb pesnicky aj kulty.

Ja mam pocit, ze dodo ani tak nema nic proti samotnej zlatej brane ako takej, ktora vo svojej dobe urcite mala miesto pre deticky. Skor si mylsim, ze prave niektore tie detinske prvky v S3 mu vadia, teda dedukujem medzi riadkami. :oops:

Poslať 08 Dec 2007, 21:13
mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Takze teraz pojde o to, co ludia zvolia macka Roba Simka alebo jedno z dvoch malych mylich piv :lol: .
Girarista rocker

Poslať 09 Dec 2007, 15:16
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
mupino píše:
Takze teraz pojde o to, co ludia zvolia macka Roba Simka alebo jedno z dvoch malych mylich piv :lol: .

Najviac su ucastne mlade cajky, vlastne este decka a tie podla mna budu davat Simkovi. Baby su v tomto v nevyhode, lebo mlady chalani nie su az taky zblazneny a netelefonuju koli tomu tolko ak vobec.... Aj ked by v tejto finalovej trojke bol sladsi typek ako Simko bolo by to asi vypuklejsie... :wink:
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 09 Dec 2007, 15:19
spyros inventár
inventár

cico píše:
Najviac su ucastne mlade cajky, vlastne este decka a tie podla mna budu davat Simkovi. Baby su v tomto v nevyhode, lebo mlady chalani nie su az taky zblazneny a netelefonuju koli tomu tolko ak vobec.... Aj ked by v tejto finalovej trojke bol sladsi typek ako Simko bolo by to asi vypuklejsie... :wink:

Ano, Simko je idol mladych dievcat a preto tam ostal namiesto Konrada alebo Chrenka :-)

Prve finale boli 2 baby, druhe bolo 1 + 1.
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 09 Dec 2007, 15:23
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

spyros píše:
cico píše:

Ano, Simko je idol mladych dievcat a preto tam ostal namiesto Konrada alebo Chrenka :-)
Prve finale boli 2 baby, druhe bolo 1 + 1.

Neviem ci je Simko (pomerne obezny typek) zrovna idolom dievcat. Ja by som skor typoval, ze krajsi chalan je urcite Chrenko... Ale to je vec pohladu. A to hlasovanie nemusi vzdy byt o tom kto je krajsi.... :roll:
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 09 Dec 2007, 15:37
curahala Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Simko ma nabeh na to ze bude maco resp. uz teraz je. Outfit vysportovaneho rockera alebo metalistu rozhodne nebude mat nikdy. Ako to tu bolo spomenute Chremko je proti nemu manekin... 8)

Poslať 09 Dec 2007, 15:47
spyros inventár
inventár

curahala píše:
Simko ma nabeh na to ze bude maco resp. uz teraz je. Outfit vysportovaneho rockera alebo metalistu rozhodne nebude mat nikdy. Ako to tu bolo spomenute Chremko je proti nemu manekin... 8)

Vysportovany rocker, to mi pripada ako ze jedno vylucuje druhe :-)

Napada ma len spevak Danzigu alebo ti poloblazni z Manowaru, ze sportuju. Spravny rocker "sportuje" v krcme, v posteli alebo na jamajskych plantazach :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 10 Dec 2007, 10:37
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

hmm vcerajsie playbackove kolo bez kapely bolo trochu nudne..simkovi IMO najviac sadol reamonn a najmenej nickelback..
Obrázok

Poslať 10 Dec 2007, 12:02
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 10 Dec 2007, 19:20
spyros inventár
inventár

styrioci píše:
hmm vcerajsie playbackove kolo bez kapely bolo trochu nudne..simkovi IMO najviac sadol reamonn a najmenej nickelback..

TROCHU MAXIMALNE :cry:

Poslať 11 Dec 2007, 11:16
ADMIN

spyros píše:
TROCHU MAXIMALNE :cry:

tipujem, ze trochu maximalne nudne bude aj finale..ale na to sa asi uz vykaslem...priznam sa, ze viacmenej som to pozeral kvoli kapele a simkovi..
Obrázok

Poslať 11 Dec 2007, 20:26
spyros inventár
inventár

Inak http://www.massriot.wbl.sk/

Super superstarovske fotky :-)
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Toto nebude poprockova kapela :-) neviem ci s tymto prerazia do radii a TV, ale drzim palce... mozno motyka vystreli, ked Kabat mozu byt Slavikom v Cehcach...[/img]

Poslať 11 Dec 2007, 20:53
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 11 Dec 2007, 20:58
ADMIN

tak hadam sa im podari nejako prerazit...znameho spevaka uz maju :)
Obrázok

Poslať 11 Dec 2007, 21:08
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

ak ich potiahne so sebou tak asi trosku prejdu zmenami .. :lol:

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecná diskusia